Clarena, AHA Fruit Line, Glyco Fruit Cream (Krem z kwasami AHA)

Clarena, AHA Fruit Line, Glyco Fruit Cream (Krem z kwasami AHA)

Krem na bazie kwasów owocowych AHA do pielęgnacji domowej. Przeznaczony dla każdego typu skóry, w tym skóry naczynkowej i wrażliwej z problemami typu: zmarszczki, łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie. Wspomaga eksfoliację, wygładza, biostymuluje mechanizmy energetyczne regulujące metabolizm komórkowy, pobudza syntezę kolagenu, wzmacnia mechanizmy obronne skóry i podwyższa nawilżenie. Juz w pierwszym tygodniu stosowania zauważalna jest poprawa w wyglądzie skóry.

bardz, bardzo dobry

Skóra po nim jest bardzo gładka, delikatna, co odczuwa się już po pierwszym zastosowaniu. Krem pięknie pachnie i jak znalazł pod makijaż. Ten krem naparwdę na wysokim poziomie pielęgnuje cere. Buzia się po nim nie świeci, a po niechcianych niespodziankach ani śladu. Polecam ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Taki sobie kremik, bez rewelacji

Duża pojemność - krem okazuje się dość tani, bo bardzo wydajny.

Brzydko pachnie i może uczulać. Ze skórą nic fajnego nie robi, ale też nie robi nic dobrego. Nie przynosi żadnych efektów. Radzę poszukać innych kremów.

W ogóle nie mam szczęścia do produktów Clareny - wypróbowałam wiele i tylko 2 (maska glinkowa + kolagenowe płatki pod oczy) nadają się do czegokolwiek. Reszta to chemiczna propaganda.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Dobry +

Całkiem fajny kremik, ma piękny zapach. Efektu złuszczającego nie zauważyłam, a stosowałam 2 miesiące. Może troszkę zmniejszyły się przebarwienia? Mam cerę mieszaną, więc na pewno mi jej nie wysuszył. stosowałam latem i nie wyrządził żadnych szkód. Generalnie polecam wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1x 50 ml

Uzywałam tego kremu przed kuracją kwasem pirogronowym oraz po. Krem dosyć fajnie rozjaśnia przebarwienia, skóra lepiej napięta. W moim przypadku skóra prawie w ogóle się nie złuszczała, kiedy stosowałam go 2 miesiące ciągiem, musiałąm odstawic ze wzgledu na bardzo przesuszona skórę po nim, takze nie polecam stosowac go długo, poniewaz- po pierwsze skóra sie przesuszy , to na dodstek zmniejszą sie rezultaty ze względu na przyzwyczajenie się skóry. Kremu nie nalezy stosowac w okresie letnim, gdyż można się nabawić przebarwien. Pozdrawiam :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie widzę poprawy po nim

Zakupiłam ten krem z cała serią ampułki, maska,neutralizator i ten krem. Z tej całej serii uważam, że ten kosmetyk jest największym niewypałem. Stosowałam go bardzo regularnie codziennie przez conajmniej dwa miesiące i nie zauważyłam żadnych rezulatatów.
Skóra nie była gładka, oczyszczona i nie miała ładniejszego kolorytu. Najgorsze jest to, że nie złuszcza naskórka, jedyne co odnotowałam to lepsze nawilżenie mojej skóry, ale to za mało, jak za krem z taką ceną rynkową. Spodobał mi się ładny zapach i dobra wydajność. Być może jest to wina mojej skóry, która jest naczynkowa, wrażliwa i sucha. Producent jednak napisał, że działa również na takie problemy skórne, jak moje, więc tym bardziej dziwi mnie brak efekt.
Nie Polecam. Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu, przez conajmniej 2 miesiące

Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno, sprzedałam dalej

Cudny!

Kupiłam u kosmetyczki.
Uspokaja cerę, nabiera ona blasku i jest taka... gładziutka :)
Wygładza linie, pory, minimalizuje przebarwienia. To jest to! Do tego pięknie pachnie.

W kwestii zaskórników: ponieważ równolegle stosuję inne produkty, nie wiem czy to jego zasługa czy innego. Ale daję duży plus :)

Używam tego produktu od: 3 lata

Jestem tym kremem totalnie rozczarowana

Dostalam ten krem od kosmetyczki do smarozwania na tydzien przed mikrodermabrazja, do stosowanie w trakcie (na noc) oraz juz pozniej dla podtrzymania efektu mikrodermabrazji.
No i rozczarownie, nawet kosmetyczka zauwazyla, ze nie zluszcza mi sie naskorek po tym kremie tak jak powinniem, zluszczenie jest minimalne a nawet czasami zadne.
Ten krem nie zrobil z moja skora niestety nic. Przy zabiegach mikrodermabrazji nie pomogl – widzialam ze kosmetyczka nie byla zadowolona ze zluszczania, bo sie pytala ciagle czy aby na pewno uzywam tego kremu jak zalecila...
Mam w domu jednak ten krem i nadal sumiennie stosuje na noc, i nic.
Kiedy mam miesiaczke i problem z cera musze ten krem przestac uzywac, poniewaz moje czolo chwile po nalozeniu kremy wyglada jak posmarowane olejem ...
Skad jak dlaczego? Nie wiem, chyba powinnien dzialac matujaco?
Uparcie stosuje ten krem w nadziei, ze moze jednak cos sie wydarzy dobrego, w koncu to product profesjonalny i polecony przez kosmetyczke...

Krem nie radzi sobie nawet z drobnymi krostkami... nalozony na krostke szczypie niemilosiernie..
Zmarszczek nie mam, wiec nie moge powiedziec jak na zmarszczki dziala.

Plus jedynie za owocowy zapch i wydajnosc, i rewelacyjna konsystencje!
Ale z niecierpliwoscia czekam, az sie ten krem skonczy – wroce wtedy to Nuxa zluszczajacego, ktory dawal widoczne efekty.

Piękna cero trwaj :)

Rewelacyjny krem, który wzorowo spełnia swoje zadania, miałam problemy z przebarwieniami, zaskórnikami, zrobiłam sobie mikrodermabrazję i zaczęłam stosować ten krem- moja cera odżyła, przebarwienia odeszły w zapomnienie, nie mam zmarszczek, dużo mniejsze zaskórniki. Krem cudownie pachnie pomarańczami, doskonale nadaje się pod makijaż. Używam go od roku, mam tubę 200 ml.
Polecam z czystym sumieniem, dla mnie najlepszy krem, którego nie zamienię na żaden inny.

Ilość zużytych opakowań: 50% z 200 ml

bez szału

Niezły krem ale tylko dla osób zaczynających swoją przygodę z kwasami jako przygotowanie skóry. Jest baaardzo delikatny. Moja skóra przyzwyczajona do silniejszych kremow w ogóle na niego reagowała. Żadnego efektu złuszczającego, żadnego wygladzenia. Plusy to dobre nawilżanie, ładny zapach, duża pojemność (miałam wersję 200ml) za małą cenę. Na pierwszy raz polecam, później się nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: używalam rok temu przez całą zimę
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

wola o pomste do nieba!!!

Mam dokladnie ten sam krem, ale w tubie 200ml jednak nazwa sie zgadza tylko sklad nie... moj ma na poczatku skladu parafine:\ Kupiony w salonie sprzedajacym kosmetyki tej firmy.
Krem jest fatalny. po tygodniu uzywania zatkal mi pory, mialam pelno zaskornikow, i bolesnych pryszczy!! Twarz dochodzila do ladu kilka tygodni. Poza tym zrobila sie szara, bez zycia. Na poczatku nie umialam dojsc od czego to jest, wiec stosowalam jeszcze kilka dni (tylko na noc) i pryszcze zaczely wyskakiwac w takich miejscach jak nos, czolo, a jak zyje nigdy nie mialam tam pryszczy nawet jako nastolatka, w ogole u mnie zaskorniki i pryszcze to rzadkosc i pojawiaja sie tylko kiedy uzyje czegos z parafina. Jednak jako, ze nie zmienialam zadnego innego kosmetyku zorientowalam sie, ze to sprawka kremu Clareny. Krem stoi teraz na polce i chyba go wyrzuce, bo nie mam zamiaru go uzywac. Sama z siebie nigdy bym go nie kupila, ale podarowala mi go znajoma. Szczerze odradzam, u mnie narobil strasznych szkod, az sie dziwie, ze to kosmetyk profesjonalny, i po po co naszpikowali go parafina?!

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:2 tyg uzywalam i nie dalam rady, teraz stoi i chyba wyrzuce

ok

Dzwią Mnie te negatywne opinie o kremi bo powiem szczerze ze ja daje mu 3 * tylko dlatego że jest najgorszym jakiego używałam z tej firmy. Kupiłam przed zabiegiem kwasów owocowych i przydał się bo nie miałam zniszczonej, poparzonej ani zaczerwienionej buzi po zabiegach a właściwie seri ( miałam 4).
Plusy:
-Konsystencja
-zapach
-cena
-opakowanie
-przygotowanie cery do zabiegów kwasami
Minusy:
-nie zauważyłam aby cera stała sie bardziej oczyszczona, ani zmniejszonej ilości wyprysków

Używam tego produktu od:3 miesiące

Rewelacja

Dla mnie rewelacja mam tłustą skórę,używam kremu tylko na noc,na dzień używam kremiku Clareny z wit.C.Jak dla mnie krem spełnił moje oczekiwania,pory zmniejszone,buzia sie mniej świeci,pryszcze znikneły nieraz tylko wyskakują ale po posmarowaniu kremem szybko sie goja,twarz jednolita rozjaśniona taka świeża,kremik jest super polecam w okresach jesienno zimowychUżywam tego produktu od:Miesiąca