Johnson's, Body Care, 24hour Moisture, Krem do rąk (stara wersja)

Johnson's, Body Care, 24hour Moisture, Krem do rąk (stara wersja)

Krem do rąk Johnson`s 24 Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości, które pozostaje nawet po myciu dłoni. Łączy w sobie substancje odżywcze, naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę. Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny, aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości: zmniejszyć uczucie ściągnięcia i szorstkość skóry, przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.
W ofercie firmy zastąpiony przez nową wersję, o podobnej nazwie - `24-Godzinne Nawilżenie` - ale zmienionym składzie.

Świetny

Naprawdę rewelacyny krem do rąk,mój nowy ulubieniec.Ma niezwykle przyjemną,gęstą i treściwą konsystencję.Wygładza,łapki są po jego użyciu miękkie,gładkie i przyjemne w dotyku.Zapach nieokreślony ;) ale bardzo ładny,urocza jasnoróżowa tubka.Napewno nie poprzestanę na jednej tubce i będę do niego wracać.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trkcie 1

Fajny

Bardzo lubię ten krem jest delikatny i szybko się wchłania a dłonie są po nim delikatne i dobrze nawilżone. Zapach jest cudny bardzo delikatny. Polecam na zimę jest bardzo dobry.

Prawie ulubiony

Bardzo fajny krem.
Szybko, dobrze się wchłania.
Dłonie robią się milutkie, nawilżone.
Uwielbiam jego zapach.
Bardzo przyjemny w stosowaniu.
Nie jest drogi.
Zdecydowanie wart zakupu.

Ulubiony krem

Kupiłam w promocji i postanowiłam go wypróbować, produkt jest wydajny, starcza na długo, ma delikatną konsystencję, ma śliczny zapach, dobrze się rozsmarowuje na dłoniach, dłonie są miękkie, nawilżone i pięknie pachną, opakowanie ma estetyczne w ładnym kolorze. Można go nabyć w promocjii w drogeriach. Polecam.

Ulubieniec 2018

Do zakupu zachęciła mnie marka i cena. Niedawno zwalczyłam uczulenie na hybryde i moje ręce błagały wręcz o nawilżenie. Tu z pomocą przyszedł właśnie ten krem. Jako jedyny utrzymuje nawilżenie dłużej niż 10 minut.

Ulubiony

Uwielbiam ten krem nie dość , że pięknie pachnie to szybko się wchłania i zostawia skórę dłoni nawilżoną i odżywioną , jak narazie numer 1 na mojej półce do pielęgnacji rąk .

Jeden z dwóch ulubionych

Koleżanka z pracy zachwyciła mnie kiedyś tym kremem i przekonała do niego n długi czas. Pierwsze co mi się w nim spodobało to zapach, po prostu obłędny. Konsystencja jest przyjemna, formuła lekka. Wystarczy mała porcja żeby dobrze nawilżyć dłonie, szybko się wchłania, nie powoduje uczucia lepkości na dłoniach. Przeciwnie, są gładkie i miękkie. Cena przystępna, produkt wydajny. Polecam!

Godna polecenia

Fajny delikatny krem który super pachnie extra nawilza I sprawia że nasze spracowane dłonie stają się gładkie delikatne miękkie i mile w dotyku. Jest wydajny nie drogi i dobrze się wchłania nie zostawiając takiej tłustej warstwy

Nie lubię

Bardzo często kupuję produkty, które przyciągają oko. Tak było i w tym wypadku. Skład okazał się słaby, chemiczny. Krem mimo dobrej lekkiej konsystencj nie wchłania się zbyt szybko, a przy dłuższym wsmarowywaniu roluje. Zapach bardzo ładny, produkt wydajny lecz mnie nie zachwyca.

Dobry wybór

Kupiłam w Warszawie w jednej z hal targowych zachęcona ceną- 3, 90 zł.
Krem jest dosyć pokaźny- całe 100 ml w spokojniej bladoróżowej, przyjemnej dla oka szacie graficznej. Zapach kosmetyku jest przyjemny, nie męczy, mi osobiście kojarzy się z jakimś kwiatem. Produkt jest dosyć gęsty, ale bynajmniej nie lepki- wchłania się błyskawicznie i na długo nawilża skórę rąk. Używam go prawie miesiąc i zdaje się, że będę używać co najmniej przez drugi miesiąc, jeśli nie dłużej- jest to więc kosmetyk nie tylko tani, ale również wydajny. Chyba muszę kupić sobie kilka tubek na zapas :)

Tani i dobry

Atutem kosmetyku jest jego lekka formuła dzięki czemu krem szybko się wchłania i równie szybko nawilża skórę,nie pozostawia tłustej warstwy na skórze a przy tym ładnie pachnie i ma ładne opakowanie.Wyciska się go doskonale,nie ma z opakowaniem żadnych problemów .

Krem do rąk

Lubię ten kremik, bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na dłoniach ma przyjemny zapach jest wydajny i tani, wygodne w użyciu opakowanie polecam

Krem do rąk

Krem nawilżający do rąk marki Johnson's spełnił swoje zadanie . Jako produkt zdecydowanie polecam . Cena przystępna . Łatwo i szybko wchłania się w strukturę dłoni , powodując że są one optymalnie nawilżone. Bardzo ładnie pachnie . Dla mnie duży plus . Zdecydowanie polecam