SunOzon, Selbstbräunungsmilch (Mleczko samoopalające)

SunOzon, Selbstbräunungsmilch (Mleczko samoopalające)

Intensywnie nawilża, zapewnia naturalnie wygladającą, równomierną opaleniznę. Cenne składniki pielęgnują i nawilżają skórę. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nadaje się do stosowania na całe ciało. Opalenizna pojawia się po 2-3 godzinach od nałożenia. Produkt nie posiada filtrów chroniących przed promieniowaniem słonecznym. Nie chroni przed oparzeniami słonecznymi.
W wersji do jasnej i do ciemnej karnacji.

Cena: 15zł / 200ml

polecam

Kupiłam to mleczko po przeczytaniu opini na jego temat ale nie byłam do końca przekonana czy naprawde będzie fajne. Dużo samoopalaczy już stosowałam i zawsze byłam żółta lub pomarańczowa,ten jest zupełnie inny naprawde daje efekt naturalnej zdrowej opalenizny.Już po drugim zastosowaniu moja skóra nabrała fajnego kolorku.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Krótkotrwały efekt

W poprzednie wakacje postanowiłam się w końcu OPALIĆ ;)
Kilka dni przeleżałam w słońcu jak głupia, ale efektu nie było żadnego!
Doprowadziło mnie to do takiego szału, że postanowiłam kupić jakikolwiek samoopalacz. W Rossmanie znalazłam tylko ten. Kupiłam wersję do ciemnej karnacji, bo miałam przeczucie, że do jasnej nic mi nie da...

Pierwsze zaskoczenie - okropny smród, mimo że używałam go na łące! A kiedy siedziałam w domu zapach był już po prostu nie do zniesienia..

Po ok 3 godzinach pojawiła się śliczna opalenizna, wcale nie za ciemna na szczęście (ale nierówna)

2 dni później po opaleniźnie nie było śladu :]

Musiałabym go używać co 2 dni, a nie mam na to czasu (a tym bardziej ochoty wąchać ten smród)

Tak czy inaczej opakowanie zużyję do końca.
___
Trzy gwiazdki za to, że dzięki niemu chociaż kilka dni w życiu będę opalona :sol:

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

rewelacja!

Mleczko to kupilam tylko i wyłącznie ze względu na pozytywne opinie na Wizażu. Nie wiem czemu ale mam awersję do kosmetyków marki Rossmann i dlatego też sama nigdy bym go nie kupiła. Ale (na szczęscie) kupilam :D
PS. Oceniam wariant do jasnej karnacji. Sama mam teoretycznie normalna, jestem brunetką o wloskiej urodzie tylko karnację biologia dała polską ;)

Plusy:
+ cena i dostępność w Rossmannach - bez promocji 10pln za 200ml
+ po jednej aplikacji wczoraj przed snem rano moglam się cieszyć ladnym, brązowozlotym odcieniem skóry musniętej słońcem.
+ kolorek nie sprał sie po prysznicu a po 2 warstwie rano mam teraz naprawdę ladnie opaloną skórę
+ zapach - wąchany prosto z butelki ma w sobie coś z kwasności ale i... z ciasteczek! :D Po nalożeniu ulatnia sie ale... nie czuć wstretnego smrodu samoopalacza jak to się zdarza przy innych produktach samoopalających! Rano nie czulam zupelnie nic. Nie przesmierdla też nim pościel i piżama.
+ odpowiednia konsystencja - nie zbyt rzadka ale też nie za gęsta
+ nie porobił smug - wiadomo, że zalezy to w dużej mierze od aplikacji
+ poręczne, smukłe opakowanie z klapką

Minusy:
brak! :D

Mleczko jest świetne! napewno zagości na dlużej w mojej lazience! :)

Używam tego produktu od: 3 dni

uwielbiam

Na poczatku mialam ten do jasnej karnacji i bylo okropne, wyrzucilam pol opakowania. Później znów coś mnie wzielo i kupilam le tym razem do ciemnej. I ju po pierwszym użyciu bylam w wielkim szoku. Piekna, brzoskwiniowa opalenizna.

PLUSY
zapach - co prawda troszeczke przebija sie ten charakterystyczny dla samoopalaczy jednak ten - w minimalnym stopniu
cena
kolor opalenizny
konsystencja
dostepnosc - kazdy rossmann

Minusów raczej nie zauwazylam, chociaz latwo przesadzic - gdy nied okladnie rozsmarujemy tworza sie lekkie przebarwienia, no i latwo o smugi.

ZDECYDOWANIE NIE ZAPRZYJAŹNIMY SIE :/

Kupiłam zachęcona pozytywnymi ocenami na wizażu

+ przystępna cena
+ produkt łatwodostępny
+przyjemna konsystencja , mam wrażenie że ładnie nawilża skórę

- chemiczny zapach
- bardzo szybko sie wchłania , co powoduje , że nie ma czasu na korekty i nie wiem gdzie produkt juz zaaplikowałyśmy
- b.dziwny ,pomarańczowy odcień opalenizny , mimo że zakupiłam produkt do jasnej skóry

- po jakichś 2 dniach po użyciu zauważyłam, że nierówno \'schodzi\', tworzą się plamy i zacieki

Używam tego produktu od: 3razy

Mój mały sekret

Jestem brunetką, ale natura obdarzyła mnie jasną karnacją. Zawsze zazdrościłam śniadym koleżankom ciemnej skóry. Teraz sama mogę taką mieć i z powodzeniem udawać Latynoskę:)
Posiadam wersję do ciemnej karnacji.
Przy wyborze samoopalacza/balsamu brązującego biorę pod uwagę kilka aspektów:

EFEKT - doskonały! Już po jednej czy dwóch aplikacjach skóra nabiera pięknego brązowego odcienia a opalenizna mimo że dość mocna do złudzenia przypomina naturalną. Efekt zdrowej promiennej skóry muśniętej słońcem.Nie ma mowy o żadnych smugach czy zaciekach, nawet jeśli niezbyt starannie go nakładam i nie wykonuję peelingu, co często mi się zdarza. Przy innym balsamie pewnie skończyłoby się to katastrofą. Aplikuję go co kilka dni, np. raz czy dwa razy w tygodniu i to w zupełności wystarcza. Gdybym robiła to częściej efekt mógłby być nieco sztuczny.

KONSYSTENCJA I APLIKACJA - w przypadku samoopalacza odgrywa sporą rolę, bo to od niej w dużej mierze zależy efekt końcowy. Mleczko SunOzon ma bardzo lekką, rzadką, lejąca się konsystencję, która umożliwia bezproblemową aplikację. Nabieram odrobinę i smaruję się nim tak jak zwykłym balsamem. Błyskawicznie się wchłania, w zasadzie po paru sekundach mogę się ubrać. To sprawia, że z powodzeniem można używać go także rano.

TRWAŁOŚĆ - do tygodnia. Na twarzy trzyma się nieco krócej, ponieważ często używam peelingów i dość agresywnych środków myjących. Na ciele zdecydowanie dłużej, nawet na nieprzygotowanej skórze.
Schodzi bardzo równomiernie, a w zasadzie to nie schodzi tylko znika. Z czasem kolor po prostu blednie, dlatego też zupełnie nie widać, że skóra została czymkolwiek potraktowana. Nie trzeba obawiać się efektu łaciatej skóry.

ZAPACH - neutralny. Nie pachnie wprawdzie niczym szczególnym, ale również po kilku godzinach nie śmierdzi typowym zapachem samoopalacza. Za to ogromny plus.

WŁAŚCIWOŚCI PIELĘGNACYJNE - dobre, bałam się, że mleczko będzie wysuszało skórę, ale nic takiego się nie dzieje. Przeciwnie, dobrze nawilża. Od samoopalacza nie wymagam jakiś wybitnych właściwości w tym względzie, ale wysuszania bym nie wybaczyła. Po aplikacji skóra jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku, wyraźnie nawilżona.
Dodam, że używam go również na twarz. Mimo, że mam skórę lekko trądzikową jej stan nie ulega pogorszeniu.

Ponadto mleczko jest bardzo wydajne (często nakładam tylko na twarz szyję i dekolt), śmiesznie tanie, ma poręczną butelkę, i jest łatwo dostępne.

Podsumowując, uwielbiam je za:
* niesamowity, wyraźny ale bardzo naturalny efekt
* bezproblemową aplikację i komfort użytkowania
* trwałość i dobre właściwości pielęgnacyjne
Dla mnie produkt fenomenalny i to wszystko za kilka złotych.

Polecam SunOzon wszystkim dziewczynom, które chcą cieszyć się opaloną skórą przez cały rok, bez potrzeby korzystania z solarium czy słońca oraz tym, które do tej pory obawiały się samoopalaczy ze względu na ryzyko smug, brzydki zapach czy sztuczny efekt. Właśnie taki powinien być idealny samoopalacz.

Świetny produkt za niewielkie pieniądze!

Mam bardzo jasną karnację, ale mimo tu u mnie lepiej sprawdził się ten do ciemnej karnacji, mam wrażenie że efekt opalenizny jest ładniejszy i trwalszy. Samoopalacz po aplikacji daje moim zdaniem naturalną opaleniznę w kolorze brąz. W moim przypadku ładny, równomierny kolor utrzymuje się niekiedy nawet do tygodnia czasu, ale tak najczęściej jest to od 4-5 dni, po tym czasie kolor zmywa się stopniowo, aczkolwiek równomiernie. Oczywiście po tym czasie kolor nie jest już taki ładny i aplikację trzeba powtórzyć - oczywiście po wcześniejszym dokładnym peelingu ciała i twarzy.
Moim zdaniem dokładna aplikacja, odpowiednio długi czas oczekiwania na wchłonięcie preparatu nie ma prawa stworzyć efektu smug! W moim przypadku smugi pojawiły się tylko raz - dosłownie parę minut po nałożeniu samoopalacza miałam niespodziewaną wizytę gości, musiałam się szybko ubrać - a rano brzydka, plackowata opalenizna. Ale podkreślę to jeszcze raz, dokładne rozsmarowanie i odczekanie ta świetny efekt.
Aha, ja płacę za ten samoopalacz śmieszne pieniądze, jakoś ok 10 zł, góra 15? Nawet nie pamiętam dokładnie. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale na oko to około 5-8 buteleczek.

świetny

Świetny samoopalacz. Wystarczą już dwa zastosowania, żeby było widać efekty, czyli ślicznie przybrązowioną skórę. Bardzo wydajny, łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania. Używam go zawsze na noc, nigdy nie schodzi pod wpływem kontaktu z łóżkiem, kołdrą itd. Plusem też jest niska cena, 10 zł za 200 ml. Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 7 butelek po 200 ml

To jest to!

Po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat tego mleczka, kupiłam go.

Plusy:
+ cena! (kupiłam za 9,90 zł)
+ efekt! Już po pierwszym użyciu widać opaloną skórę! Nie jest pomarańczowa, a brązowa. Naturalny efekt!
+ nie robi plam przy zmywaniu
+ długotrwały efekt
+ minimalny zapach! Ja nie czuję zapachu podczas aplikacji, po oraz następnego dnia.
+ gładka skóra. Nie pozostawia tłustej skóry, więc się nie klei w dotyku.
+ nie brudzi ubrań. Najlepiej trochę poczekać, aż wyschnie.
+ jak na samoopalacz jest delikatny, bo nie tworzy smug, a efekt jest po paru godzinach (2-3).

Minusy:
- BRAK!

Jak dla mnie jest idealny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i nadal go używam!

Cudeńko!

Wolę spray z tej serii, ale to mleczko jest bardzo dobre.

+cena (nie pamiętam dokładnie ale mniej niż 10 zł)
+2 wersje - dla jasnej i ciemnej karnacji
+nadaje ładny kolor
+nie smuży - na nawilżoną i wypilingowaną skórę
+równomiernie schodzi

-lekko wysusza skórę (mniej niż wersja w sprayu)
-troszkę śmierdzi gdy zaczyna wchodzić w reakcję ze skórą, ale ja z reguły samoopalacza używam na noc
-dostępny tylko w rossmanie i tylko latem

Dla mnie SUNOZON to najlepsze samooplacze. Testowałam Garniery, L\'Oreale i inne a także dużo różnych balsamów brązujących a ten za grosze najlepiej się u mnie sprawdza.

Jak wam się kończy to warto go rozciąć;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka... dziesiąt?

dobry produkt

zalety :
-taki [9,99zł]
-szybko opala , po jednej aplikacji skóra zaczyna brązowieć [miałam dużo innych samoopalaczy o wiele droższych i dopiero po kilku - kilkunastu stosowaniach widac było efekt]
- jest dostępny również dla osób o jasnej karnacji co w moim przypadku jest bardzo ważne
-wydajny
-równomiernie się rozprowadza i nie tworzy smug
- nie brudzi ubrań ani rąk ! [ jeżeli ktoś nie myje rąk po zastosowaniu to nie dziwie się że ma odbarwienia]

minusy :
- zapach samoopalacza
-wydaje mi się że robi trochę pomarańczową opaleniznę

jak za taką cenę jakość jest bardzo dobra :)

takie tam, może być

+ przystępna cena
+ produkt łatwodostępny
+ nie ma drażniącego zapachu
+ całkiem ładnie wygląda \'opalenizna\' w jego wykonaniu

- po jakichś 2-3 dniach po użyciu zauważyłam, że nierówno \'schodzi\', tworzą się plamy i zacieki

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.