Herbal Essences, Jedwabiście lśniące, Odżywka

Herbal Essences, Jedwabiście lśniące, Odżywka

Nadająca połysk i jedwabistą miękkość odżywka do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych z wyciągami z owoców dzikiej róży, jojoby oraz wit.E.
Formuła zawierająca ekstrakty z wyżej wymienionych składników, skomponowana w czystej, górskiej źródlanej wodzie, stworzona specjalnie po to, aby:
- intensywnie odżywić suche i zniszczone włosy oraz nadać im jedwabistą miękkość;
- wydobyć i podkreślić naturalny połysk;
- nadać włosom pełną witalności elastyczność.
Odżywka do spłukiwania.

ok :)

Używałam jej często w zeszłym roku. Teraz mam już inne typy do włosów, ale ta była całkiem fajna:

-ślicznie pachniała! kochałam ten zapach
-pomagała w rozczesywaniu włosków
-były one miększe, troszkę gładsze
-nie zauważyłam większego nawilżenia niestety

Ogólnie miło ją wspominam, jednak znam odżywki, które naprawdę potrafią więcej :)
3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

świetna

Świetna odżywka.
+ wspaniały zapach
+ lekka konsystencja
+ duża wydajność
+ niska cena
+ włosy są nawilżone, miękkie i pachnące

Niestety coraz trudniej ją dostać :(

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Świetna

Bardzo dobra odżywka. Zapach fenomenalny , zjawiskowy, konsystencja odpowiednia. Włosy są po niej miękkie, gładkie, lśniące i super się układają. Wiadomo mocno zniszczonych włosów nie zregeneruje, tego nie dokona żaden kosmetyk. Nie mniej jednak do włosów przesuszonych, nieukładających się i elektryzujących jest świetna. Bardzo polecam ;)

Używam tego produktu od:miesiąc

super

Jeżeli tylko znajdę, na pewno kupie, ponieważ odzywka jest naprawdę rewelacyjna! Ładnie pachnie, zapach utrzymuje sie na włosach cały dzień. Gesta konsystencja, nie splywa z włosów, szybko sie spłukuje. Nie obciąża. Włosy szybko i sprawnie sie rozczesują. Juz podczas płukania czuć, ze sa miękkie i śliskie. A po wysuszeniu... błyszczące, nawilżone, zdyscyplinowane, wyglądają rewelacyjnie! Ta odzywka jest o niebo lepsza niż drogie, profesjonalne maski regenerujace.
Moim zdaniem, w drogerii nie ma nic lepszego niz odzywki Herbal Essences, niestety zauwazyłam, ze wiele odzywek zostało wycofanych :(

Używam tego produktu od: dawna

Najlepsza!

Odżywka świetnie działa na włosy, nawilża, wygładza i odżywia. Dość długi czas używałam tej odżywki razem z szamponem i moje włosy były gładkie, lśniące, mięciutkie i takie sypkie, nie plątały się, nie rozdwajały, nie straszna im była prostownica(a używałam codziennie). Ma też coś co przebija wszystkie inne odżywki... cudowny zapach, który utrzymuje się bardzo długo. Uwielbiam ją.
Tylko ostatnio mam problem z kupnem jej i szamponu z tej samej serii.:(

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Doskonała odżywka

To najlepsza odżywka jakiej używałam , a było ich już sporo.
Daję jej max gwiazdek , bo ma świetne działanie i cenę !
Mam długie rozjaśnione włosy , i często maltretuję je prostownicą , i tylko to odżywka sprawia że włosy są bardzo gładkie , błyszczące i tak pięknie pachną. Nawet moja fryzjerka zawsze mnie chwali że mam tak zadbane włosy mimo prostownicy i rozjaśniania... to dzięki tej odżywce !!!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam ale ponad 30

Tak! Tak!!! Tak!!!!!!

Uwielbiam wszystkie clairolsy, jakie wpadly mi dotychczas w rece, uzywam wraz z szamponami zawsze w tej samej serii. To cud, ze tak dobre kosmetyki mozna kupic tak tanio, zadne inne im nie dorownuja jakoscia, nawet te z wyrzszej fryzjerskiej polki, na ktorych salony stylizacji wlosow zbijaja fortune. Polecam z czystym sumieniem, dzialaja jak eliksir piekna na moje wlosy, sa zdrowe, nie rozdwajaja sie koncowki, lsniace, miekkie w dotyku, mocne i latwiej sie rozczesuja i ukladaja. Do tego wszystkie rodzaje maja wspaniale zapachy, naprawde mozna sie nimi upajac w nieskonczonosc i sa bardzo wydajne. Nie obciazaja wlosow, latwo sie splukuja. To moj absolutny KWC.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: mnostwo

wspaniała

Polecem gorąco tą odżywkę. Jedna z najlepszych jakie miałam.
dla moich włosów ta odżywka jest rewelacyjna!
+ włosy ładnie pachną,
+ nawilża,
+ ułatwia rozczesywanie,
+ poprwaia kondycje włosów,
+ tania

Używam tego produktu od:4miesięcy

a mi się nie podoba

Jedynym + tego produktu jest zapach. Dobrze radzi sobie z roplątywaniem włosów (długich), ale nie nawilża, po prostu nie robi nic. Kupiłam w komplecie z szamponem i więcej już się nie skuszę.

REWELACYJNY!!

Mój najlepszy zakpup, bez niego moje mycie włosów się nie odbędzie!!! Zapach cudny, podoba mi się cały czas tak samo:) działanie b.dobre, miałam włosy jak siano po dekoloryzacji z czarnego na blond a poźniej po farbie na moj naturalny kolor rudy:) więc chyba sobie wyobrażacie co to było jak mi fryzjerki tym rozjaśniaczem jechaly cale wlosy podsuszając suszarkami dla lepszego efektu, bo nijak ten czarny nie chciał puścic, tak czy siak było to już z pół roku temu, przez ten cały czas używam herbala i uzależniłam się od niego kompletnie, żadna moja kąpieł nie odbędzie się już więcej bez tej odżywki, dla mnie? NAJLEPSZA JAKĄ MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ! szczerze polecam

używam tego produktu od pół roku
ilość zużytych opakowań- z 7

Uwaga! Ten zapach uwodzi! :D

Achhhh.... ten zapach! Jest cudowny! :D Rzeczywiście po zastosowaniu tej odżywki włosy stają się miękkie. Poza tym ładnie lśnią. Ale i tak najlepszy jest ten zapach. Mraauuu ^^Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Za ta cene swietna

Od razu mowie ze nie kupie, bo kocham nowoski i nigdy nie wracam do tych, ktore juz uzywalam:D
Wlosy latwo sie rozczesuja, pieknie pachna, sa nawilzone miekkie i miesiste
Za ta cene Boski
Jednak nie nadaje sie jesli chcecie nawilzyc trwale czy zregenerowac wlosy-efekt do nastepnego mycia.

Używam tego produktu od:miesiaca