Herbal Essences, Jedwabiście lśniące, Szampon z owoców dzikiej róży, olejkiem jojoba oraz wit.E

Nadający połysk i jedwabistą miękkość szampon do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych z wyciągami z owoców dzikiej róży, jojoby oraz wit.E.
Szampon został stworzony specjalnie po to, aby:
- chronić połysk włosów;
- wnikając głęboko we włosy, pomóc przywrócić naturalny poziom nawilżenia;
- pozostawić lśniące i jedwabiście miękkie włosy.

Uwielbiam go!

Jest to mój ukochany szampon, niestety nie ma go już w sprzedaży z tego co wiem, nad czym niezmiernie ubolewam :( Włosy po nim pachniały długi czas i był to piękny zapach, nie spotkałam drugiego takiego szamponu, doskonale się układały, były lśniące i zdrowe. Ja chcę ten szampon z powrotem!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zapach i blask

Nie wierzę w cuda, które może zrobić szampon, jego zadaniem jest mycie i niewysuszanie włosów. Ten spełnia swoją funkcję. Świetnie się pieni (te SLSy :)), dobrze myje, łatwo się spłukuje. Pachnie bajecznie i rzeczywiście zapach jest trwały. Poza tym naprawdę moje włosy wydawały się po nim bardziej błyszczące.
Niestety, chciałam ostatnio kupić ten szampon i odżywkę, ale producent całkowicie zmienił opakowanie, szatę graficzną i obawiam się składy. Ja w każdym razie nie mogłam znaleźć róży i jojoby.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno wieelkie

Pachnące cały dzień włosy

Zgadzam się z poprzedniczką w 100%. Na moich włosach zapach po porannym myciu głowy utrzymuje się dosłownie cały dzień :soczysty, aromatyczny, REWELACJA!! Ponadto włosy są miękkie, nie puszą się i błyszczą nawet bez użycia (w porannym pośpiechu) odżywki. Zdecydowanie POLECAM

---

nie wiem.... jak ja go używałam, to mnie strasznie zawiódł...
za każdym razem jak go miałam, to włosy po umyciu byłuy sztywne, suche, brzydko się układały. ohyda a nie włosy..
no nie wiem... może kiedyś jeszcze raz go zakupię i wtedy zmienię ocenę..

zapach ma śliczny:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ok 2-3 dużych opakowań

KWC dla wlosow?-Tylko Clairol

Aktualnie jestem w posiadaniu tego szamponu, ale z czystym sumieniem stwierdzam, ze wszystkie kosmetyki tej marki, jakich uzywalam, sa the best. Smiesznie tanie, az dziw bierze. Nie wysuszaja wlosow, sa mieciutkie, lsniace, dobrze sie ukladaja. Nie trzeba stosowac odzywek przy kazdym myciu. Niedorownuja im nawet produkty drozsze i bardziej rozreklamowane przez salony fryzjerskie. Polecam, nie znam nikogo, kto by sie zawiodl na szamponach i odzywkach Clairol. Sa rowniez bardzo wydajne, dobrze sie pienia, pieknie pachna, latwo sie splukuja.

Ilość zużytych opakowań: mnostwo, nie zlicze

Dobryyy jeee ;D

Mmmm..pomyslalam wachajac ten szampon ;D kupilam 400 ml za 11 zł ;))

Otoz:konsystencja jest jak dla mnie idealna:) Zapach cudowwwny:) Latwiej sie rozczesywaly moje wloski.Taaa jedwabiscie lsniace?Tylko wtedy kiedy byly mokre...:( Wlosy w dotyku byly barrdzo lekkie i gladziutkie :)) Ale te błyszczenie...ZERO! Po 1 dniu wlosy staly sie oklapniete i...klapa.
Mimo tych wad...

I tak bede nim myyla wloski:) ZE WZGLEDU NA ZAPACH!

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

Przyzwoity ;)

Szampon ma ładny różowy kolor, więc pewnie dlatgeo zwrócił moja uwagę ;) Miałam 400 ml szamponu i uzywałam go z przyjemnością :) Czy wygładza i nawilża - tego nie wiem, bo nie łudzę się, że szampon pomoże mi z przesuszonymi włosami. Ważne, ze nie szkodzi , nie przesusza dodtakowo i, co najwazniejsze, cudnie pachnie :D
Jedyna wada: troche placze włosy :mad:

Używam tego produktu od:miesiaca