KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

La Roche-Posay Anthelios XL Lait Veloute 50+ (Mleczko do twarzy i ciała) (stara wersja)

3,6 na 519 opinii

Kupi ponownie: 42% osób
    karolinkamalinka
    18 stycznia 2010 o 11:31
    dobry,ale zapycha
    Tego Antheliosa używałam przez kilka m-cy, jest to porządny filtr z jedną okropną wadą: zapycha! Ostatnio stsowałam go jakieś 2,5 m-ca bez przerwy i efekty w postaci licznych zaskórników są.To było moje drugie i ostatnie podejście do tego filtra.Zalety do bardzo dobra ochrona przed promieniowaniem słonecznym i jego skutkami,u mnie bardzo dobrze się wchłaniał, niemal do matu o ile dałam mu na to trochę czasu.Bieli niezbyt mocno i jak najbardziej nadaje się pod makijaż. Bardzo wydajny. Używam tego produktu od:kilka m-cy z przerwami Ilość zużytych opakowań:1

viki1988
    2 stycznia 2010 o 13:51
    KWC !
    Zdecydowanie to najlepszy filtr jakiego używałam (dotychczas miałam do czynienia z Babydreamem, Iwostinem i Avene) + nie bieli + pachnie "kremowo" + nie ma alkoholu + duża pojemność + przy tej pojemności i jakości plusem jest też cena (ja go nawet dorwałam w promocji - za 40 zł :)) + nie pozostawia nieoddychającej powłoki Jedynym minusem jest to ze się troche świeci na twarzy, co prawda efekt ten znika po ok.pół godzinie od nałożenia ale nie zawsze mam czas aby tyle czekać, w efekcie ścieram nadmiar chusteczką i nie ma problemu :) Polecam !!!! Używam tego produktu od: 1,5 mies. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

stepienka
    9 października 2009 o 10:20
    POLECAM!
    Używam tego filtru od ponad roku. To jest mój pierwszy filtr i od razu trafiony zakup. Dobrze rozprowadza się, nie bieli. Po nałożeniu niestety błyszczy się na twarzy ale mi akurat to nie przeszkadza. Zapewnia bardzo dobrą ochronę podczas dużego nasłonecznienia. Może troszkę podrażniać w okolicach oczu. Bardzo wydajne opakowanie, mi wystarcza na ok. 5 miesięcy, dodaję, że nie oszczędzam w używaniu tego filtra. Ogólnie: ja jestem bardzo zadowolona i mogę go z czystym sumieniem polecić. Używam tego produktu od:powyżej 1 roku Ilość zużytych opakowań:2,3 w trakcie

CzarnaMaciejka
    17 sierpnia 2009 o 17:24
    może byc:)
    Plusy: +ładnie się wchłania,nie bieli, +zostawia jedwabistą skórę, +bardzo dobra ochrona +konsystencja przyjemna, nie tak lejąca jak mleczko DP +brak alkoholu, nie podrażnia, Minusy: -pozapychał mnie okropnie, nic tak nie zapychało porów jak ten! (dla porównania np babydream z rossmana nie zapchał ani troszeczkę), nie używam go codziennie bo to by była w ogóle masakra, -mam wrazenie że sie ściera, Nie kupie juz bo chce wypróbowac filtr inny niz koncernu loreal. Może mleczko avene. Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

TBO
    12 sierpnia 2009 o 18:53
    trudny do ocenienia
    Ocenie ten produkt nie pod kontem filtrowego maniaka, a kogoś kto użył filtra z doskoku podczas długich spacerów w pełnym słońcu, czy podczas 8h jazdy autem. Bieli i błyszczy na twarzy,pachnie i smakuje (niestety czasami dostaje sie do ust) okropnie. Pomimo tych wad jestem z niego zadowolona. Nie wysypało mnie jakoś szczególnie, nie miałam spieczonej czy podrażnionej twarzy po całym dniu spędzonym na słońcu, w końcu pożegnam lato bez dodatkowych plam na czole czy ramionach. Używam tego produktu od:2 miesiące Ilość zużytych opakowań:1

meredith85
    3 grudnia 2008 o 23:31
    nie zachwyca
    Własnie go koncze i musze stwierdzic ze taki sobie. Plusy nie migruje do oczu wzgledna cena w stosunku do ilosci nie bieli Minusy zapchal mnie troszke slaba przyczepnosc, latwo sie sciera swieci sie okrutnie trzeba bardzo uwaznie rozcierac, bo zostawia smugi przy szybkim nakladaniu Ogolnie oczekiwalam czegos wiecej, pod kazdym wzgledem lepszy dla mnie jest DP, tylko DP migruje mi bardzo do oczu wyciskajac potoki lez. Używam tego produktu od: 2 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1

schaetzchen
    12 maja 2008 o 18:54
    mam 300 ml zapasów :)
    Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez posmarowania tym filtrem. Największy plus - nie ma alkoholu. Używałam wielu filtrów wielu firm - niestety, nawet te ulubione (to znaczy stosunkowo mało świecące) powodowały, że na twarzy pod koniec dnia miałam pergamin i marzyłam o posmarowaniu się czymś, co nawilży skórę. Pozbycie się tego składnika bardzo pomogło. Filtr ma kremową konsystencję. Oczywiście, nie wchłania się do matu... ale przypudrowanie się skrobią z odrobiną kolorowego pudru skutecznie likwiduje błysk. Bardzo dobre właściwości - no, może piekęgnujące, czy nawilżające, ale niewysuszające :) Testowany przez ubiegłe lato, całą zimę - i teraz nie zamierzam z niego rezygnować - w szafce mam 3 tubki zapasu :) Używam tego produktu od: prawie rok Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam... sporo

Selekcjonerka
    18 grudnia 2007 o 14:56
    2 / 5
    Moich łez nie wybaczę ci... ;)
    Nie lubię Antków. A najbardziej CF. LV zajmuje zaszczytne drugie miejsce. CF pobija go bowiem tylko dwoma cechami: bardziej bieli i jest mniej ekonomiczny (mniejsza pojemność za podobną cenę), za to mniej błyszczy. Ale ad rem (tj. LV): - strasznie się świeci - warstwa okluzyjna jest wyczuwalna cały czas tak samo jak tuż po nałożeniu; w ogóle nie przylega do skóry, i łatwo go niechcący zetrzeć => nie dość, że ochrona spada, to jeszcze może ubabrać wsio dookoła (zapomnijcie o powitalnych buziakach, zwłaszcza, że: ) - nie daj Boże dostanie się do ust - paskudny, silny gorzki smak - najgorsza wada: koszmarnie działa na moje oczy. Wystarczy mikroskopijna ilość, a ja płaczę 2 h. Nie dość, że prezencja do niczego, to jeszcze takaż rzeczywista przydatność: mogę zapomnieć o wszelkich zajęciach, przy których potrzebny jest zmysł wzroku. :P - jako że ma methoxydibenzoylmethane, mogę zapomnieć o wszelkich zmatowiaczach poza skrobią. Ciasto murowane, ble. - na koniec zalety: wysoki filtr anty-UVA (ale co z tego, skoro się ściera?) i dobre właściwości pielęgnacyjne. Ależ się cieszę, że go już zmęczyłam. :D Nigdy więcej. Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1

psycha
    20 października 2007 o 18:43
    sredniak
    Sam fakt, ze filtr pozostawia od razu po aplikacji dosc gruby i tłusty film na mojej skorze, dyskwalifikuje go od zaraz. Wszak mozna go zmatowac, ale nie na dluzej niz 3h. Wydaje mi sie ze w ogole sie nie wchłania. Moja skora go nie toleruje. Nadaje się do uzytku domowego, ale tylko zimą. Plus za pojemność, wydajnosc, brak alkoholu i za to ze nie bieli. Używam tego produktu od: kilka dni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Madziorka
    26 września 2007 o 20:40
    prawie ideał
    napisałam prawie ideał ponieważ gdyby talk i mika go nie destabilizowały i można by było nałożyć na niego każdy puder byłby ideałem, mimo wszystko daje mu 5* bo według mnie na nie w pełni zasługuje. minusy: bardzo minimalnie bieli jest to co prawda mało widoczne ale jednak. plusy: z powodzeniem zastępuje krem dzienny, moja buzia wchłania jego każdą ilość ( tylko trzeba nakładać go z patentem), nie zawiera alkoholu, wysokie PPD, ciężko się po nim opalić nawet w Afryce nie ponawiając aplikacji, duża tuba, generalnie dużo by wymieniać ale według mnie ma prawie same plusy nie wyobrażam sobie smarować buzi juz normalnym dziennym kremem, zużyłam jego 4 opakowania i nadal oprócz minimalnego bielenia nie widzę jego wad. Niestety jak każdy filtr przeciwsłoneczny zostawia błyszczący film ale jest to produkt ochronny dlatego też musi zostawiać błysk i ja się z tym pogodziłam . Używam tego produktu od:odkąd tylko pojawił się na rynku Ilość zużytych opakowań:4

psycho_bunny
    19 września 2007 o 16:25
    dla mnie super!
    a dla mnie ok wchłania się szybciutko idealnie nawilża, nie musiałam używać balsamu po opalaniu :) filtr sprawdził się w ekstremalnych warunkach - używałam go w egipcie, zapewnił mi delkatną opaleniznę bez żadnych podrażnień. Jak na tak wysoki filtr wogóle nie bieli miałam ze sobą 30 jose eisenberga i bez porównania, naprawdę kosmetyk godny polecenia, za rok biorę go znowu ze sobą !! Używam tego produktu od:tydzień Ilość zużytych opakowań:1

Sunny20
    19 września 2007 o 14:32
    Niestety...
    Używałam go dzielnie przez 2 miesiące wmawiając sobie, że jest dobry. Niestety nie jest. Okrutnie pozapychał mi twarz, jednocześnie przesuszając. Po posmarowaniu nim skóra klei się i świeci, a jednocześnie czuć dyskomfort wynikający z niedostatecznego nawilżenia. Można go łatwo zmatowić, ale twarz w szybkim tempie znów zaczyna się błyszczeć :( W moim przypadku również podrażnia oczy. Na plus zaliczam mu to, że prawie nie bieli i można wklepać bez problemu przepisową ilość a nawet więcej. Do ciała nie próbowałam. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań:

fuksjaa
    13 września 2007 o 18:54
    4 / 5
    do ciała tak, do twarzy nie.
    Dostałam miniaturę dzięki przemiłej wizażance. Filtr ma treściwą konsystencję, jednak po nałożeniu nie bieli tak jak większość filtrów. Jak to w filtrach LRP alkohol razi w oczy, więc wrażliwcom nie polecam. Mojej twarzy się nie spodobał - trochę mnie wysuszył i pozapychał. Za to do ciała nadaje się super - nie uczula, nie wysusza jakoś tragicznie no i chroni. Niestety, pełnowymiarowego opakowania nie kupię, bo szukam filtra głównie do twarzy (tymbardziej teraz jesienią i zimą). Używam tego produktu od: lipca Ilość zużytych opakowań: miniatura

thucada
    24 lipca 2007 o 16:27
    TYLKO do ciala
    Hmmm,zdecydowanie nie polecam do cery tłustej i trądzikowej. Twarz wygląda jak wysmarowana masłem i nie ma szans na nałożenie czegokolwiek poza tym specyfikiem. Do ciała-w porządku, dobra ochrona, przyjemny zapach. Używam tego produktu od:1 miesiac Ilość zużytych opakowań:1

Justin Timberlake
    19 lipca 2007 o 20:50
    4 / 5
    Mój ulubiony (póki co ;))
    Najpierw plusy (mimo, że jest ich tak mało, to LV pozostaje moim ulubionym filtrem :D) + pielęgnuje lepiej niż kremy specjalnie stworzone do tego celu, twarz jest tak gładka wieczorem, że to jest szok. Naprawdę, nigdy, po żadnym kremie tak nie miałam :) + bardzo dobra ochrona, nawet po całym dniu i nie nałożeniu przepisowej ilości i nie dosmarowywaniu nie ma śladu działania słońca :) No i minusy - bieli, niestety :( Bardzo mało, ale jednak. Jeszcze nie znalazłam filtra, który by nie bielił, ze wszystkich których używałam, ten bieli najmniej :) - świeci się niemiłosiernie. Kiedyś wracałam wieczorem do domu i sąsiadka spytała się mnie dlaczego biegam po nocy...hehe okazało się, że myślała, że jestem spocona, a ja tylko filtrem byłam posmarowana ;) - czasami delikatnie piecze, ale to głównie po basenie. W okolicach oczu używam innego filtra, więc nie mogę powiedzieć czy migruje i powoduje podrażnienie. - nie umiem nałożyć przepisowej ilości. Raz mi sie udało, ale twarz mi sie wydawała taka ciężka, jakbym sobie co najmniej kilogram kremu nałożyła... No, to by było na tyle :D Mimo swoich wad jest moim ulubionym filtrem póki co :) Edit: Zapomniałam dodać, że nie zapycha porów :) Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:jedno całe

ivana
    20 czerwca 2007 o 19:40
    dobra pielęgnacja, ale...
    To mój pierwszy filtr pełnowymiarowy, zakupiony dodatkowo w ciemno. Zachęcił mnie przede wszystkim brak alkoholu w składzie i wysokie PPD. Zacznę od plusów, bo mimo uciążliwych wad należy mu się najpierw pochwała :) : - świetnie pielęgnuje cerę, skóra pod koniec dnia jest nawilżona, miękka, gładka, zero wysuszenia - nie podrażnia i nie uczula (mam dość wrażliwą cerę) - nie drażni oczu - nie zapycha, co więcej - pryszcze jakby chętniej się goiły - dobrze chroni przed słońcem - mimo, iż nie nakładam przepisowej ilości buzię mam bladą, po krostkach nie zostają przebarwienia jak kiedyś, plamki sprzed okresu filtrowania zniknęły (nie używam kwasów, ani retinoidów) - nie podkreśla odstających, suchych skórek (często po nocy wstaję z wiórkami na buzi) - nie klei się, dobrze się na nim rozprowadza puder (obecnie puder Hauschka), bez białych pudrowych łat - dobrze się rozprowadza, mimo iż z opakowania wychodzi dość gęsty Niestety opisane zalety nie są w stanie wynagrodzić mi dość uciążliwych wad: - nie wchłania się, nie jestem w stanie nałożyć przepisowej ilości, to co zostaje na powierzchni odciskam w chusteczkę bo nałożenie pudru byłoby niemożliwe - strasznie trudno go wtedy zmatowić i zaczyna się wałkować - pozostawia na buzi tłusto-mokrą warstwę, która szybko wychodzi spod chojnie nałożonego pudru, po ok. godzinie zaczynam się świecić - podkreśla moje ogromne pory, więc bez pudru ani rusz - niestety lekko pobiela (choć na szczęście nie podreśla skórek, co przy próbkach innych filtrów było to ze sobą powiązane) Dałam mu trzy gwiazdki, bo naprawdę świetnie dba o buzię, ale niestety efekty wizualne zniechęcają mnie do ponownego zakupu tego produktu. Wydaje mi się, że ten filtr bardziej nada się na porę jesienno-zimową, kiedy cera jest bardziej wymagająca, przesuszona i spragniona tłustszej ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Na porę letnią kompletnie się nie nadaje. Na jesień mam zamiar ruszyć z kwasami, więc może do niego wrócę i może coś zmienię w jego ocenie, teraz muszę poszukać czegoś lżejszego :) Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

mazda__
    8 czerwca 2007 o 11:55
    Super!!!
    Super!!! Doskonała ochrona, rewelacyjna jakość. Nie powostawia biały smug, nie klei się, szybciutko sie wchłania, jest bardzo wydajne. Po nałożeniu skóra jest świeża i gładka. Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, co akurat w moim przypadku jest najistotniejsze ponieważ stosuję terapię lekami i powinnam unikać słońca. POLECAM!!! Napewdę świetny kosmetyk, jak praktycznie wszystkie do tej pory wypróbowane przeze mnie kosmetyki La Roche-Posay. Używam tego produktu od: 3 tyg Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Hosenka*
    20 maja 2007 o 19:51
    jednak nie dla mnie :/
    Oj, jak ja sie napaliłam na ten filterek. Nie mogłam znaleźć nigdzie próbek, ale na szczęście dobra duszyczka Ivana (:*) podzieliła się ze mną robiąc spoooorą odlewkę. Początkowo byłam z niego zadowlona, tak byłam optymistycznie nastawiona, że nie widziałam jego wad, a nawet jak widziałam, to je lekceważyłam. Filtr ten ma kilka ważnych jak na filtr zalet które początkowo utwierdzały mnie w przekonaniu, że go kupię: - nie bieli wogóle!! (mimo zawartości dwutlenku tytanu) - nie wałkuje się przy nakładniu ani przy nakładaniu później podkładu. - pod koniec dnia twarz nie świeci się jakoś dramatycznie -można przeżyć ;) - wysoki filtr i stabilny gwarantujacy skuteczną ochronę Po ok 3 dniach mój entuzjazm opadł i na "chłodno" dostrzegłam również wady - dosyć spore jak na kosmetyk, który używa się codziennie: - po nałożeniu twarz wyglada nie tyle na błyszczącą co na mokrą :eek: - bardzo trudno go zmatowić - podkład i skrobia nie dają mu rady, muszę "dopieszczać" jeszcze pudrem sypkim i w kamieniu, a efekt i tak nie jest całkowicie matowy - wysusza skórę na czole - mimo że mam cere raczej przetłuszczającą, to latwo ją wysuszyć nieodpowiednim kosmetykiem. Dobrze by było więc dorwać próbki przed kupnem i porządnie się zastanowić... Ja sie zastanwoiłam i jednak mu podziękuję (na rzecz emulsji matującej spf 50+ Avene - niby też ściąga skórę na czole, ale prznajmniej twarz sie nie swieci i można bez obaw nie uzywać podkładu ani skrobi :]) EDYCJA: Dotrwałam do miesiąca używania - na tyle akurat starczyła ta odlewka. Wymęczyłam go. Używam tego produktu od: tygodnia (edycja: ponad meisiac) Ilość zużytych opakowań: duuuża odlewka od Ivany (jeszcze zostało wiec zużyje)