Kerastase, Ciment Thermique (Odbudowujące mleczko termoaktywne)

Kerastase, Ciment Thermique (Odbudowujące mleczko termoaktywne)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 0.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odbudowujace mleczko termoaktywne do włosów osłabionych, łamliwych, wiotkich, trudnych do ułożenia, zniszczonych. Odżywka zawiera kompleks vita-ciment (związek ceramidów, protein i aktywnych kationów), który wnika w głąb włosa i wypełnia ubytki naturalnego cementu międzykomórkowego, oraz kompleks vita-topseal, odtwarza naturalną zewnętrzną warstwę włosa. Kosmetyk stosuje się bez spłukiwania, z użyciem suszarki lub prostownicy, ciepło potęguje utrwalenie składników we wnętrzu włosa. Po zastosowaniu, włosy stają się sprężyste, elastyczne, zyskują siłę i odporność, są gładkie i lśniące.

w tubie
50 - 100ml, 100 – 250ml
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające

Super ochrona przed wysoką temperaturą, bez obciążania

Pierwszy raz produktu użyłam u mojej siostry - z ciekawości. Ja, podeszłam sceptycznie do niego, bo myślałam że obciąży moje cienkie i delaktne włosy, nic takiego nie miało miejsca.

Moje włosy: cienkie, delikatne, z tendencją do wypadania. Myję je codziennie, bez wyjątku, suszę i często prostuję, więc one za każdym razem potrzebują ochrony przed wysoką temperaturą.

Konsystencja i wydajność: produkt ma żelowo-kremowo konsystencję, łatwo się nakłada.Ja wyciskam wielkość dwóch ziaren grochy, rozcieram w rękach i potem wcieram w końcówki włosów (maksymalnie do 5cm, bo im wyżej nałożycie, tym włosy będą bardziej obciążone), następnie normalnie suszę i prostuję.
Duży plus za wydajność: opakowanie o pojemności 150ml mam już jakiś rok (!) i dopiero mi się kończy.

Działanie: wygładza i chroni końcówki przed ciepłem, nie obciąża, nie przetłuszcza włosów, ale trzeba pamiętać o tym żeby nakład na same końcówki.

Bardzo dobry produkt, do kiego na pewno będę wracać.

Kupiony w: U konsultantki

Mój ideał

Kupiłam ten produkt w salonie fryzjerskim, tuż po pierwszej koloryzacji. Używałam tego produktu po każdym umyciu włosów, ponieważ produkt ten ma za zadanie działać termoochronnie. Tego produktu na jedno użycie bierze się naprawdę małą kroplę, dzięki czemu jest bardzo wydajny i wystarcza na kilka miesięcy, w zależności od tego ile razy w tygodniu się te włosy myje. To co mnie zachwyca to wygładzenie i łatwość rozczesywania włosów. Zapach jest tak piękny, że włosy pachną mi cały dzień.
Polecam ! :)

Genialny dla moich grubych, suchych i niesfornych włosów

Mleczko Kerastase to taki mój ulubieniec , do którego wraca. Tubka mimo że mała starcza na naprawdę długo. To też jego warunek dobrego działania i świetnych efektow- nie wolno przesadzić, bo wtedy włosy wydają się splątane , posklejane. Ja mam długie - za ramiona włosy, bardzo grube, ale też tak samo bardzo suche , podatne na zniszczenia , rozdwajaniu się końcówek. Często są matowe. Włosy muszę suszyć po każdym myciu, bez dodatkowej ochrony bardzo szybko nadawałby się do obcięcia. Kiedyś na zakupach po prostu po niego sięgnęłam - Kerastase ma drogie kosmetyki, nie zawsze mi pasują , ale tym razem to strzał w 10. Bardzo świeżo pachnie, trochę cytrusów, ma konsystencje dla mnie bardziej żelu niż kremu. Stosuje po umyciu , zastosowaniu odżywki i po osuszeniu recznikiem- bardzo dobrze włosy się stylizują po nałożeniu mleczka. Błyszczą, wyglądają zdrowo i mocno. Uważam ,że zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą i daję nieziemski efekt. Bardzo wydajny, ja używam wielkość około fasoli? Naprawdę mało. Bardzo polecam.

No to ja jestem jakaś inna !

Tak jak markę kerastase ubóstwiam i kocham miłością wielką, tak z tym produktem moje włosy się nie polubiły! Kupiłam go po przeczytaniu opinii w internecie i po polecajkach youTubowych . Stosowałam zgodnie z zaleceniem producenta. Ale moje włosy po nim były mega obciążone, czułam jakbym miała "kluski" na głowie... próbowałam na różne sposoby, bo chciałam dać mu szansę, ale nie ... bezpośrednio po szamponie ten sam efekt , pasmo po paśmie ten sam efekt ... na minus! Produkt jest ten bardzo.wydajny ,a ja nie mogę go nijak zużyć... ???? Miał odbudować włosy, sprawić, że będą lekkie i sypkie . Co zrobił? Mam włosy cienkie I rozjaśniane . Zrobił tylko przyklap i mega obciążenie włosa. Czułam ,że każdy włos jest czymś oblepiony ,jakby gumą do żucia.... robiły się strąki i ogólnie włosy po jego użyciu nie były gładkie, a wręcz matowe w uczuciu ... czułam szorstkość, wzmógł się efekt puszenia włosa po zażyciu tego produktu . Jestem na nie... Na minus też opakowanie , a w zasadzie to wieczko -mi od razu się popsuło. A otwierałam delikatnie . Jak z taką cenę to mocno średnio;)

Nie za taką cenę !

Zakupiłam, zachęcona pozytywnymi opiniami. Zapłaciłam za ten produkt około 140 zł. I moim zdaniem to pieniądze wyrzucone w kosz.

Termoochrona żadna ! Dodam, iż lokuje włosy codziennie. Po miesiącu końcówki były szybciej zniszczone i łamliwe niż przy termoochronie z rosmana za ok 20 zł.

Jeśli chodzi o wygląd włosów po użyciu. To fakt włosy były ładne, wygładzone i odżywione. Ale taki sam efekt uzyskuję odżywką za około 30 zł.

Może gdyby cena tego mleczka była niższa to była bym mniej sceptycznie nastawiona. Jednakże za tą cenę oczekuję jakości premium.

Mój hit!

Po czterokrotnym keratynowym prostowaniu włosów, w związku z ciążą i późniejszym karmieniem piersią, musiałam zrezygnować z tego zabiegu na jakiś czas. Moje włosy nie były jakoś strasznie zniszczone, ale zauważalna była drastyczna różnica w ich wyglądzie ;) głównie jeśli chodzi o wysuszenie oraz puszenie i falowanie, do czego moje włosy mają tendencję. Musiałam więc wrócić do regularnego prostowania, co tylko pogorszyło sprawę.
Cement był moim wybawieniem!
1. Ochronil włosy przed wysoką temperaturą
2. Fajnie je oblepił i wygładził, ale bez obciążenia. Włosy były takie bardziej mięsiste ( trzeba go " wyczuć " ,używać niewiele i nie łączyć z Innymi , obciążającymi produktami. Przy umiejętnym stosowaniu może zdziałać cuda)
3. Włosy były wygładzone i lśniące i to tylko przy użyciu szczotki

Moje odkrycie

Używam tego produktu już od około dwóch tygodni i bardzo mi się podoba. To termoochronny produkt do włosów zniszczonych, którego szczerze używam za każdym razem gdy myję włosy, nawet jeśli nie suszę ich suszarką. Ten super lekki krem nie powoduje, że moje włosy są obciążone ani przetłuszczone. Są one miękkie i gładkie przez wiele dni po ich umyciu. Zauważyłam również, że mniej łamią się podczas czesania włosów i pod prysznicem. Cena jest dosyć wysoka, ale adekwatna do jakości i pojemności. Jeśli chodzi o dozowanie mi wystarcza niewielka ilość, dlatego uważam że produkt jest opłacalny. Polecam wypróbować.

polecam

Mleczko do wlosow chroniace przed suszeniem oraz prostowaniem. Uwielbiam produkty marki Kerastase. Szkoda tylko, ze cena jest wysoka. Jednak uwazam, ze warto kupowac produkty tej marki, bo wiem, ze kupuje produkty, ktore beda mi sluzyly przez dlugi czas i jakosc jest zdecydowanie wyzsza, niz tanszych produktow

Odkopane po latach

Jeszcze w liceum stosowałam to mleczko. Teraz mam 34 lata i moje włosy zniszczyła tarczyca. Musiałam sięgnąć po coś, co uratuje te strąki. Od miesięcy stosuję ponownie cement i jest już "jakaś" poprawa, a uwierzcie mi, to naprawdę dużo dla mnie.

Uwielbiam za odbudowe!

dla mnie 5 na 5 , a nawet 6 na 5!:)
Tak uwielbiam kosmetyki KERASTASE od zawsze w mojej lazience, moje wlosy je uwielbiaja. To mleczko uratowalo moje wlosy, czesto je susze, co je dodatkowo wysusza po tym mleczku mam wrazenie jakby moje koncowki sie ,, odbudowywaly".

Nektar od Kerastae jest lepszy

Kupiłam, żeby porównać z nektarem z tej samej firmy. W przypadku nektaru czasem udawało mi się przesadzić z produktem i je obciążyć. Ten produkt miał dawać te same efety bez przeciążenia włosa. Niestety to dużo "lżejszy" produkt. Nie dociąża tak, ale przez to włosy są słabiej ujarzmione. Nastawione na zwiększoną wilgoć szybko się puszą (włosy wysokoporowate, rozjaśniane), czego nie obserwowalam przy nektarze. Ponadto, stosuję go znacznie więcej, przez co faktycznie staje się drogim kosemtykiem. Na plus: wygładza włosy, chroni je i ułatwia rozczesywanie. Minus: nakrętka pękła przy pierwszym zakręceniu, i chyba nie tylko mi.

Najlepszy do włosów cienkich, suchych i zniszczonych

Mleczko termoaktywne nakładam na mokre włosy. Bardzo dobrze wygładza, zabezpiecza przed wysoką temperaturą, daje efekt tafli na włosach.
Włosy się mniej puszą, lepiej "współpracują" ze szczotką. Wyglądają na zdrowsze, ale przy regularnym stosowaniu preparat widocznie regeneruję włosy.