Helena Rubinstein, Loose Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

Helena Rubinstein, Loose Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

Sypkie cienie do powiek o intensywnym połysku. Dostępne w wielu nasyconych kolorach, m.in.:
05 Polar Light
06 Moon Wolf
07 Silver Fox
08 Feline Brown
09 Night Panther
13 Madonna

dla mnie bomba

posiadam odcien 15 rock plum, ciemno brazowa sliwka, mozna stopniowac kolor, bardzo dobrze sie rozciera, jak i laczy z innymi cieniami, bardzo trwaly, osypuje sie przy aplikacji jak to cien sypki, opakowanie przemyslane, mini buteleczka 2 gramowa, ktora chroni cien przed wysypywaniem :)
ja swoj kupilam za 5 funtow w TKMaxxie, byl tylko ten kolor, ale ja bardzo lubie takie kolorki, nie sciera sie i nie roluje, bardzo lubie go za kolor, ktory pieknie mieni sie w sztucznym swietle
polecam

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: prawie zadne zuzycie

Mistrzostwo

Nie KWC, bo raczej inne kolory bym chciała...

Trafiła mi się Madonna.
Cud, miód i orzeszki - malować się można choćby palcem - jakieś to dziecinnie proste... A wystarczy ociupinka. Kolor intensywny można uzyskać bez nakładania kilograma. Blask ma przecudny.

Nie używam żadnych baz czy utrwalaczy, a trzyma się tam, gdzie ma być cały dzień.

Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: aj, zużyć się nie da...

Rewelacja. Esencja koloru.

Posiadam odcień 12 The David..jest pięeeeekny. Dech zapiera w piersiach po prostu. Całkowicie podpisuję się obydwoma rękami pod tym, co napisała Przedmówczyni.
Kolor nasycony, głeboki, mieniący się.
Super wydajny... i wytrzymały.
Cień rewelacyjnie sprawuje się tak na sucho, jak i na mokro (wtedy-o ile to możliwe jeszcze-makijaż staję się bardziej egzotyczny, intrygujący, no cudo).
Idealny jako eyeliner!!!
Efekt-porażający:)
Aplikacja-jak to sypkie cienie, choć ten wyjątkowo łatwo "łapie" powiekę.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale dość długo

*****

Ostatnio na Wizażu pochwaliłam się makijażem wykonanym tym cieniem (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187311), ponieważ do tej pory nigdy nie spotkałam tego typu kosmetyku dającego tak spektakularny efekt na powiece. A skoro pochwaliłam go już na forum, nie pozostaje mi nic innego jak pochwalić go i tu :)
Cień zamknięto w malutkim słoiczku, który choć jest uroczy i poręczny, równocześnie jest niesamowicie niewygodny. Bezpośrednio cienia na pędzel nie ma jak zaaplikować. Tj. oczywiście można, ale 3/4 porcji z jednej aplikacji spadnie na półkę, umywalkę, czy podłogę zamiast na pędzel, bo wysypują się zazwyczaj spore ilości kosmetyku. Ja wysypuję cień na wieczko, ale... nie mam później jak wsypać z powrotem tego, co mi pozostało. W konsekwencji część kosmetyku niepotrzebnie się marnuje. I tu jeden jedyny minus jaki przyznaję temu produktowi.
Cień ma konsystencję drobnozmielonego proszku, który zbija się w opakowaniu, tworząc najczęściej malutkie granulki. W żaden sposób nie utrudnia to jednak jego aplikacji. Mam odcień nr 13 (the madonna) - ni to śliwka, ni to fiolet - bardzo mocno połyskujący.Cień ma jedwabistą konsystencję, bardzo dobrze nanosi się go na powiekę. Aplikowany w mniejszych ilościach nie osypuje się, zresztą - on w ogóle jest bardzo komfortowy w użytkowaniu jak na cień sypki ;)
Już mała jego ilość wystarczy do osiągnięcia pełnego, intensywnego koloru. Nie ma mowy o jasnym, transparentnym wykończeniu. Efekt końcowy jest elektryzujący - mocno podkreślone oko i drapieżne spojrzenie ;)
Cień może nie jest najtańszy, ale rezultat, jaki dzięki niemu uzyskujemy, a także duża wydajność cienia, w pewnym stopniu rekompensują jego cenę. Ja już teraz wiem, że na pewno zaopatrzę się w jeszcze jeden jego odcień.