BaByliss, Prostownica ceramiczno - turmalinowa PRO Tourmaline Pulse 24mm

BaByliss, Prostownica ceramiczno - turmalinowa PRO Tourmaline Pulse 24mm

Płytki (24 mm szerokości) w tym profesjonalnym, poręcznym modelu są pokryte grubą warstwą ceramiki oraz turmalinem. Turmalin to kompozycja kryształów, które po podgrzaniu stają się naturalnym źródłem jonów ujemnych. Połączenie turmalinu z ceramiką powoduje wytwarzanie jonów ujemnych. Do równomiernego rozprowadzenia ciepła przez ceramikę dochodzi naturalne źródło antystatycznych jonów ujemnych , dzięki czemu możesz otrzymać optymalny efekt modelowania. Podwójne działanie zamyka łuski włosów, a fryzura staje się gładka i błyszcząca. Model zalecany do włosów półdługich.
Seria BaByliss PRO oznacza sprzęt przeznaczony do profesjonalnego użytku.

Cechy i opcje prostownicy:
- Przełącznik START/STOP
- Lampka kontrolna
- Ergonomiczna rączka ułatwiająca prostowanie
- Izolowana końcówka oraz izolowana powłoka zewnętrzna (ochrona przed poparzeniem)
- Obrotowy kabel długości 2,7m
- Przełącznik temperatury (5 ustawień - zakres od 120 do 200 stopni C)

nie niszczy włosów

dla mnie niezastąpiona, używałam jej do sesji zdjęciowych i gdy wykonywałam inne fryzury na różne okacjie np. śluby, wesela, studniówki

nie pali włosów- ma rególowaną temperaturę więc można dostosowac do grubości danych włosów, łagodnie przesuwa się po włosach nie szarpiąc ich i nie powodując matowienia, efekt jest trwały

oczywiście prostownicy nigdy nie używam samodzielnie- zawsze stosuje preparaty ochronne na włosy i stylizacyjne- w zalezności od fryzury- inaczej to nie miałoby sensu takie prasowanie "żelazkiem"

fryzury zawsze były trwałe, lśniące i gładkie, można też nią zakręcić loki i fale, oraz pomocna przy tworzeniu afro :)

sama dla siebie uzywam okazjonalnie- bo mam bardzo cienkie włosy i po wyprostowaniu moje włosy sa oklapnięte- wolę pokręcić nią sobie fale :) z reszta przy tak delikatnych włosach jak moje staram sie jak najmniej uzywac suszarek lokówek itp.

ale do tworzenia fryzur jest naprawde świetna- a prostowałam nią i bardzo grube ciężkie włosy jak i cienkie, kręciłam loki i tworzyłam fale, uważam ją za naprawde świetny nabytek

Używam tego produktu od: czerwiec 2007
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Nic szczególnego

Zakupiłam tę prostownicę z nadzieją na efekt naprawdę prostych włosów. Już przy pierwszym użyciu byłam rozczarowana gdyż prostownica opornie przesuwała się po moich włosach. Prostowanie trwa dość długo (a wcale nie mam długich włosów).
Efekt utrzymywał się baaardzo krótko, a gdy włosy złapały trochę wilgoci wyglądałam gorzej niż pudel po przejściach.
Historia z ta prostownicą trwała AŻ tydzień i nigdy więcej do niej nie wrócę.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań:

Całkiem fajna

Prostownicę dostałem rok temu.. mh, naprawdę zgrabna, estetyczna.. ładnie prezentuje się wizualnie :) fajnie prostuje włosy,jednakże używam kosmetyków wspomagających, wtedy ładnie sunie po włoskach. Radzi sobie całkiem fajnie, nie mam zbytnio kręconych włosów, jednakże zawsze używam 3-4 programu,nie wiem jak można męczyć się niżej ;p. Jednakże muszę napisać, że włosy niesamowicie się elektryzują, a niby nie powinny.. prawdziwa dwuznaczność sytuacji, włosy trochę się także po niej puszą.. :) nie ma co marzyć o wyjściu na zewnątrz przy wilgotnej pogodzie i idealnie prostych włoskach :P
co ciekawe, lepiej zauważyłem, że działa na mnie prostownica tondeo, ale może to tylko fryzjerska ręka ;p?Używam tego produktu od: 2 lat

Bardzo dobra

2 tygodnie temu stałam się szczęśliwą posiadaczką owego produktu. Wcześniej używałam jakiegoś taniego śmiecia z marketu i zupełnie nie byłam świadoma jak bardzo niszczę swoje włosy. Na szczęście ten etap mam już za sobą. Rozpoczęłam nowy razem z prostownicą Babyliss Pro. Mam grube, ciężkie i wyginające się we wszystkie strony włosy. Prostownica radzi sobie z nimi bez zarzutu. Razem ze sprayem do prostowania tej samej firmy tworzą idealny duet. Po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie i lśniące, a co najważniejsze efekt utrzymuje się bardzo długo. Dzięki niej spędzam w łazience o połowę mniej czasu niż dotychczas.
Produkt ma niestety dwa drobne minusy - nagrzewa się dłużej niż w opisie produktu i troszkę szarpie włosy (nawet ze sprayem), ale jakoś to można przeżyć ;)
Ogólnie polecam :)

A ja nie polecam...

Na poczatku byłam nawet zadowolona. Teraz mam nową prostownicę i widzę ile babylissowi brakuje do ideału.
Mam grube, falowane włosy, więc prostowanie ich nie należy do najprostszych. Tą prostownicą nigdy nie udało mi się osiągnąć efektu całkiem prostych włosów, a mimo to i tak musiałam stosować jedwab i inne kosmetyki wygładzające bo bez nich już w ogóle nie dałabym sobie rady (nowa prostownica za jednym pociągnięciem idealnie wygładza).
Minusem jest też na pewno to, że szarpie włosy i niestety nie sunie gładko....
Koniec końców się zepsuła, musiałam kupić nową i powiem tylko... Wreszcie!

Używam tego produktu od:2 lat

Bardzo dobra prostownica :)

Prostownica bardzo dobra. Mi wlosy sie po niej nie elektryzują. Płytki sa świetne. Jest poręczna,leciutka i malutka-co bardzo ułatwia prace z nia.
Mam bardzo kręcone włosy i niestety muszę ustawiać na 4 lub najlepiej na 5..:(.. Końcówki troszkę mi się wywijają.. po pewnym czasie,ale moje włosy wywijają sie nawet po najnowszym farouku :PPPPP!
Także warto ją kupic:).

Używam tego produktu od:tydzien

Super!

Prostownicę posiadam od dwóch dni. Wcześniej moje włosy katowałam tanim szrotem przez co są w niezadowalającym stanie. Mam wrażenie, że po wyprostowaniu są sypkie i bardziej błyszczą. Jestem bardzo zadowolona. Następnego dnia wymagają delikatnych poprawek.. Używam jej razem z kosmetykami Babyliss Pro do prostowania.

Bardzo ładny kształt, jest leciutka i malutka ;)

Polecam ;)Używam tego produktu od: kilku dni

Ogólnie ok :)

Od kilku dni jestem posiadaczką tej prostownicy,mam dość grube i kręcone włosy, więc efekt wyprostowanych włosów osiągam dopiero na stopniu "5",włosy prostują się szybko-właściwie jednym pociągnięciem,jedynym minusem tej prostownicy jest to że włosy po niej trochę się elektryzują,ale wcieram trochę wosku na koniec i jest ok :)ogólnie produkt dobrej jakości.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

super

Prostownica bardzo dobrze prostuje włosy i ich nie niszczy.
Mam delikatnie falowane włosy po umyciu i ona idealnie sobie z nimi radzi.
Jest lekka, nie szarpie wcale włosów a wspaniale slizga się po włoskach.
Ma bardzo długi obrotowy kabel.
Efekt po wyprostowaniu włosów jest taki sam jak od fryzjera. Naprawdę polecam tą prostownicę.
Jest bardzo solidnie wykonana.

REWELACJA !

Nie wierzyłam, że w domu można uzyskać takie efekt! A jednak można! Do tej pory włosy prostowała mi tylko fryzjerka, wielką i ciężką prostownicą. I myslalam,ze tak musi byc. A wcale nie musi!
Wczesniej mialam dwa urzadzenia Philipsa i chyba po nich stracilam wiare w domowe prostowanie. Bratowa namowila mnie na zakup prostownicy. Ona ma MPM i jest niezla. Mialam kupowac taka sama,ale pomyslalam: jak szalec to szalec!
I bardzo sie ciesze, ze trafilo na Babyliss. Jest nadzwyczajna. Moje afro zmienilo sie w lsniace, gladkie kosmyki. Teraz zobaczylam efekty wszystkich odzywek, maseczek itd.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: -

super

To moja druga babyliss. poprzednia po 3 latach mila drobny ubytek warstwy ceramicznej, ale ogolnie bylam z niej bardzo zadowolona, najwieksza jej wada bylo, ze byla ogromna. a ta turmalinowa jest malusienka, poreczna, swietnie prostuje nawet krotka grzywke, wlosy sa lsniace i prosciutkie po jednym szybkim przejechaniu. duza zaleta jest regulacja temperatury: na moje wlosy, mimo, ze mocno falowane wystarczy jedynka w pieciostopniowej skali, wiec ciesze sie, ze nie musze ich katowac wiekszymi temperaturami. dodatkowym atutem jest dla mnie ladny wyglad: tak mi sie podoba, ze nie musze jej chowac do szfki tylko lezy sobie na wierzchu i ladnie wyglada. niestety moj egzemplarz ma 2 drobne ubytki w powloce, ale to wina tego, ze wszystko jest w chinach produkowane jako masowka i nawet dobre firmy nie sa juz tak dobre jak kiedys.tzn jakosc produktow wszystkich, nawet renomowanych firm spada niestety. jesli chodzi o nierowne stykanie plytek, jak pisaly moje poprzedniczki to tak ma byc, bo przeciez w srodkowej czesci ma sie znalezc pasemko wlosow, wiec musi byc wieksza szczelina. na koniec dodam tylko jeszcze pewna uwage dotyczaca niszczenia wlosow przez prostownice. otoz na pewno tak wysoka temperatura musi w jakims stopniu niszczyc wlosow, bo cudow nie ma, ale ja prostuje wlosy od pieciu lat (przez 2 pierwsze strasznym chlamem, ale na szczescie juz dawno scielam amte wlosy) i mam najlepiej wygladajece wlosy sposrod moich kolezanek, nawet tych, ktore nie prostuja wlosow ( i nie jest to tylko moje zdanie:). zawsze uzywam do tego produktow ochronnych: na cale wlosy spray welli, a na koncowki geste mleczko loreala, takie czarne. i mimo wieloletniego farbowania, ktore porzucilam jakies pol roku temu moje wygladaja swietnie.

wiem, ze troszke nie na temat jest polowa mojej wypowiedzi, ale chcialam tylko powiedziec, ze majac dobra prostownice i dobre kosmetyki mozna miec zdrowe i piekne wlosy.

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: pierwsze jeszcze daje rade

moze byc

prostownica jak prostownca, ak dla mnie zadna rewelacja. wczesniej mialam euroluxa i efekty takie same.. wlosy idealnie prostuje, ale po wyjsciu na deszcz pusza sie i skrecaja..

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań: