Revlon, New Complexion Makeup

Revlon, New Complexion Makeup

Pojemność 35,5 ml

Beztłuszczowy, idealny dla każdego rodzaju skóry - nie zatyka porów. Zapewnia pełne pokrycie i matowe wykończenie.

Podkład najlepszy jak w swoim zyciu mialam nie zatyka porów nie wyskakuja po nim zadne krosty [ bynajmniej mi ] dobrze sie rozporwadza i doskonale kryje niedosknalosci skóry i bardzo dlugo utrzymuje se na skórze :) Polecam naprawde ! Ja kupilam go na rynku za 40 złoty wiem ze ogryginalny poniewaz sprzedawca mial tez kosmetyki orifame oraz avon oraz inne znane mi firmy :)

Używam tego produktu od: ponad miesiaca

leciutki

Mam odcień 04 Natural Beige. Podkład jest leciusieńki, świetnie się go rozprowadza, przy odpowiednim dobraniu odcienia nie ma mowy o smugach. Nie odznacza się na twarzy. Nieźle kryje, ale mógłby lepiej - mam cere problemową i zwykle używam podkładów dobrze kryjących, tegoż natomiast używam kiedy akurat moja cera jest w lepszym stanie. Dość wydajny - pojemność 35 ml. To tyle zalet. Teraz wady - wygląda na buźce ładnie tylko przez około 2 godziny potem zaczyna stopniowo ciemnieć. Bardzo słabo matuje, praktycznie wcale. Nie wiem czy jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: miesiąca sporadycznie

oranż i tłusty blask

Mam jasną cerę i kolor Cameo bardzo mi pasuje, jest delikatny, ładnie pachnie, nie jest specjalnie kryjący, ale nie mam wielkich problemów do ukrycia. Bardzo wydajny. Niestety błyszczę się po nim tragicznie, zero matu. Nie nadaje się do cer mieszanych i tłustych. Szukam dalej czegoś co będzie matować dłużej niż 30 minut...

dodaję po roku: tragicznie ciemnieje na twarzy, przybiera okropny odcień który w połączeniu z tłustym błyskiem jest dla mnie nie do zniesienia. Odejmuję gwiazdkę.
Używam tego produktu od: pięciu miesięcy