Sephora, Puder brązujący prasowany

Sephora, Puder brązujący prasowany

Puder brązujący do modelowania twarzy i malowania ciała. Zawiera drobinki złota. Dostępny w trzech odcieniach. Przyjemnie pachnie i jest delikatny. Nie wysusza skóry. Na uwagę zasługuje również gustowna puderniczka z lusterkiem.

Cena: 46 zł / 30 g

Produkt pięknie pachnie, ma ładny kolor, nie posiada chamskich drobin brokatu, duże poręczne lustro i ogromna gramatura. Podejrzewam, ze starczy do emerytury:)cena może nie jest szałowa ale ostatnio był w promocji za pół ceny(oddając stary produkt) gorąco polecam. dla mnie lepszy niż Isa dora

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

bardzo dobry

Jestem maniaczką pudrów brązujących, gdyż nie opalam twarzy, a lubię ładnie wymodelowany owal i efekt skóry muśniętej słońcem. Puder ten miałam jakiś czas temu, wspominam go bardzo dobrze - nie ma nachalnych drobinek, daje efekt delikatnego rozświetlenia, trwały, bardzo, ale to naprawdę bardzo wydajny, używałam go i używałam, nie powodował żadnych skórnych "niespodzianek".
Raczej nie kupię go ponownie, gdyż mam 2 inne (w tym jeden z nowej serii Sephory - w paseczki).

Używam tego produktu od:używałam bardzo,bardzo długo

Do ideału mu trochę brakuje...

Pokusiłabym się o stwierdzenie, że to ideał, ale przed nim miałam tylko puder brązujący w kulkach, więc porównanie raczej marne...
Ale do rzeczy:

- ma piękny zapach
- optymalny kolor
- trwały
- wielkie opakowanie (używam już od roku, a nadal nie widać wielkiego ubytku)
- nie ma żadnych nachalnych drobinek
- piekne opakowanie z dużym lustrem
- potrzeba do niego dużego pędzla, który łądnie go rozprowadi, wtedy nie ma plam ani innych niespodzianek ;)

szczerze polecam!Używam tego produktu od: 11 miesięcy

edit: jednak podczas zimy, kiedy jestem blada bronzer się nie sprawdza, wybija pomarańczowy pigment :(

Słońce

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru, chociaż trochę przeraża mnie to ogromne pudełko, w ogóle lustro wypasione że tak powiem.
Od dawna kusiły mnie pudry brązujące, np. Lancaster, Isadora, czy podziwiany w ubiegłym roku Lancome z aniołkiem- szalenie przyjemne dla oka, ale budzące pewien... respekt. Jednak marzyłam o czymś takim.
Podczas mojej dwugodzinnej (! ) wizyty w Sephorze zwróciłam uwagę na puder ze słońcem i dokładnie przeanalizawałam który odcień najbardziej mógłby do mnie pasować. Jestem jasna i stronię od solarium, a ładnej pogody brak, więc wybrałam
kolor najjaśniejszy 01
Jakże dobry wybór! Szok! Puderek nakładam na policzki oraz na czoło i nos, po 15- 20 minutach od nałożenia fluidu żeby nie było że jakieś zacieki albo coś.
Nie ma żadnych plam, tylko harmonia ciepłego światła.
Zdecydowanie podnosi atrakcyjność twarzy, jest trwały i widzę już teraz po miesiącu, że wydajny. Wygrawerowane słoneczko poprawia humor.
Niewiele brązujących wypróbowałam, np.Y.Rocher(luminelle- super, ale nie mam dostępu...)
oraz Dior- stara Terra bella (przeciętność )
ale ten wydaje mi się znakomity!
W zależności od nastroju używam na zmianę z blushem Inglot oraz Seph.Illuminating.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry +

Godny polecenia,

Ładny, ciepły kolor, wyraźnie rozświetla twarz i maskuje małe niedoskonałości. W subtelny sposób poprawia wygląd cery. Kilkoma pociągnięciami pędzla wykańcza makijaż do perfekcji. Ponadto jest bardzo wydajny.
Polecam dobry produkt w przystępnej cenie.

Używam tego produktu od:od 2 lat

Solidna firma

Mam ten puder dobre 2 lata, a na obrzeżach jest go jeszcze całkiem sporo. Pewnie skończy się tak, że za jakiś czas i tak powędruję do Sephory po ten bronzer. Powody są następujące:

1. Puder jest niesamowicie wydajny (ta objętość!). Nie mówię tu zresztą niczego nowego - większość moich poprzedniczek zwróciła na to uwagę.

2. Rzeczywiście jest jasny, jak na puder brązujący i świetnie sprawdza się przy bladych obliczach (takich, jak moje ;)).

3. Trudno sobie nim zrobić krzywdę - efekt post-solaryjnej pomarańczy jest chyba niemożliwy do osiągnięcia.

4. Drobinki są małe i niewidoczne.

5. Nadaje się zarówno na całą twarz, jak i do zaakcentowania wybranych miejsc. Dodatkowo efekt można stopniować aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

6. Bardzo ładnie można nim wymodelować twarz. Przy dobrym pędzlu rzeczywiście świetnie udaje opaleniznę.

7. Opakowanie jest co prawda nieporęczne, ale ja i tak nie poprawiam makijażu w ciągu dnia, więc nie noszę go w torebce. Poza tym puderniczka jest gustowna; podoba mi się też jego zapach.

Minusy są takie, że
1. bronzer się kruszy. To pewnie przez tę jego objętość. Pęka na środku i potem się pałętają wszędzie małe bryłki kosmetyku.

2. Czasami robi plamy - nie jestem pewna, czy to jego wina, czy pędzla.

3. Jest dość nietrwały, zwłaszcza na filtrze - trzeba się pilnować, żeby nie dotykać twarzy paluchami.

Jednakże biorąc pod uwagę jego wielofunkcyjność, przyjazne i dostosowane do naszej szerokości geograficznej odcienie, a także relację cena-jakość-ilość stwierdzam, że bronzer Sephory w pełni zasługuje na 4 gwiazdy. :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Rewelacja

Uzywam tego pudru juz od 7 lat i mam dopiero drugie opakowanie. Pojemnosc mega ogromna, jak na puder. Zmienilo sie tylko jedno na niekorzysc tego produktu, jest to bardziej tandetne, z cienszego plastiku, mniej trwale opakowanie, ma rowniez bardzo niewygodne zamkniecie, ale i tak jest cudne, z duzym lustrem i wygrawerowanym sloneczkiem w pudrze. Wczesniejsze pudelko ( takie, jak na zdjeciu) bylo wykonane z solidniejszego materialu, latwiej sie otwieralo. Ale do rzeczy. Na szczescie nic sie nie zmienilo w samym skladzie kosmetyku. Przyjemnie pachnie, jest dosc twardy, nie kruszy sie i nie sypie, jego odcienie moga przerazac pomaranczowoscia w opakowaniu, ale na twarzy wygladaja po prostu pieknie. Kiedy go uzyję, każdy mi zwraca uwagę, że mam śliczną cerę, że ladnie wygladam. Takiego efektu naturalnej opalenizny w polaczeniu ze zdrowo wygladajaca, gladka cera nie osiagnelam z zadnym innym pudrem brazujacym w tej cenie. On jest cudowny po prostu. Nie zapycha porow, nie wysusza cery, nie robi smug ani plam, pieknie podkresla kosci policzkowe, nadajac twarzy delikatnie zlocisty, swiezy blask, nawet w zimie. Kryje oznaki zmeczenia i niedoskonalosci rownie dobrze, co rozswietlacz. Jest bardzo trwaly, wytrzymuje na buzi caly dzien na podkladzie, nie ciemnieje, jednak matuje na krotko, wlasciwie po godzinie buzia zaczyna sie swiecic, ale ja mam dośc matową cere, wiec jest to zdrowy blask, nie przeszkadza mi to. Lepszego bronzera nigdy nie mialam, ten dorownuje niejednemu z najwyzszej polki, a jest mega wydajny, starcza na rok codziennego stosowania, do tego ta cena. Mam odcien 02. Polecam!!!! Tak! Tak!!! Tak!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: koncze drugie

wielka pudernica i wielkie nic

Zalety: ładna, solidna puderniczka z wieelkim lusterkiem. Zawartość tandentna. Pomarańczowy kolor, choć najjaśniejszy, robi placki, a robię makijaż dobrym pędzlem; w porównaniu do innych pudrów brąz. naprawde słaby:(

niestety (niestety z racji podróżnej pudernicy) oddałam mamie do przetestowania...Używam tego produktu od: 6 m-cy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/30

o taki własnie mi chodziło !

Puder jest rewelacyjny
NIe mam porówniania niestety z innymi brazujacymi,ale nie widze w nim zadnych wad, dlatego dałam mu 5 *

+ mozna wycZarowac naturalny efekt, zadna pomarańcza (odcien najjasniejszy )
+ w pudełku widac małe drobinki złota,ale na szczescie na twarzy ich nie ma! czyli idealnie nadaje sie na dzienny makijaz , zdna żarówa i to własnie mi chodziło
+nie uczula, nie zapycha, nie wysusza skóry
+ nie robi zadnych plam
+cena ja dla mnie dosc duza,ale on jest mega wielki i mega wydajny
+ idelanie sie sprawdza jako róz na policzki
+trwały, u mnie nic sie nie "odciskuje"
+ jest wielki ale za to jakie wypasne lustereczko :D

+wytrzymałe opakowanie i zawartosc ;) ->2dni temu wypadło mi z rąk(ofiara ze mnie wiem) ale na szczescie pudrowi sie nic nie stało,nic sie nie okruszyło i nie rozsypało w drobny mak, a rąbneło z hukiem na posadzke ( tylko wieczko odpadło ,ale jakos dało sie przykleic i smiga jak nowe;) :)

Hmmm minusów brak :)

Zaznaczyłam ze kupie go ponownie,ale ciekawe kiedy ja zuzyje to opakowanie ,chyba dopieoro za 5 lat jak nie wiecej;)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trackie 1

absolutnie bossski

moja pierwsza UDANA przygoda z pudrem brązującym. poprzednie (max factor i loreal) dawały zbyt mocny nienaturalny efekt albo plamiły skórę. ten, nakładany pędzlem sephory, nadaje mojej jasnej skórze delikatną (wybrałam najjaśniejszy odcień) złocistą opaleniznę. stosuję go jak róż na kości policzkowe, a potem omiatam delikatnie resztę twarzy. wygląda to bardzo naturalnie. puder jest opakowany w ogromniastą puderniczkę, więc zaznaczyłam opcję "nie wiem", czy kupię ponownie - bo pewnie starczy mi do końca swiata i jeszcze dzień dłużej. nie zauważyłam żadnych złocistych drobinek - i bardzo mnie to cieszy, bo ich nienawidzę.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

suuuper

Nie mam doświadczenia z takimi pudrami, ale... tak mnie zachwycił, że pięć gwiazdek się należy:)
Mam jasny odcień, idealny dla mnie - mam bardzo bladą twarz (dzięki filtrom :) ), którą czasem chcę zdrowo opalić :)
Ten puder:
- daje ładny, ciepły odcień - wrażenie lekko opalonej skóry
- na pędzel nabiera się wystarczająco dużo pudru, łatwo go nałożyć nawet na filtr (oczywiście wcześniej zmatowiony czymś innym)
- nie widzę w nim drobinek, nadaje się do dziennego makijażu
- jest ogrooomny! Nie używam go codziennie, tylko co kilka dni i ledwo widać zużycie.
- przy tej pojemności, cena wydaje się malutka :)

Super, polecam :)

Używam tego produktu od: pół roku chyba
Ilość zużytych opakowań: ułamek pierwszego :)

bardzo dobry

Kupiłam ten puder, czytając recenzje wizażanek i nie zawiodłam się:)Puder daje naturalny efekt, lekki połysk dzieki małym drobinkom- ale nie teatralny tylko bardzo subtelny. Efekt lekko opalonej twarzy zależnie od ilości nałożonego pudru. Wcześniej używalam tylko pudrów brązujących w kulkach, które niestety ze wzgledu na moją mieszaną cere powodowały plamy i puder dość szybko spływał mi z twarzy. Dlatego, gorąco polecam ten puder, który dobrze utrzymuje się na twarzy, nie powoduje smug i plam, daje naturalny efekt i wygładza cerę:)

Używam tego produktu od:5 m-cy