Dr Breta, Aromaterapia, Żel B na rozszerzone naczynka

Dr Breta, Aromaterapia, Żel B na rozszerzone naczynka

Żel zawiera kompozycję czystych olejków aromaterapeutycznych, łącznie z olejkiem różanym, znanym ze swych dobroczynnych właściwości. Polecany jest do pielęgnacji skóry twarzy mieszanej, normalnej skłonnej do rozszerzonych i pękających naczyń włosowatych na twarzy oraz kończynach dolnych. Odżywczo i odmładzająco działa na tkanki i komórki, zmniejsza ich wrażliwość, wyraźnie rozjaśnia skórę, lekko nawilża i wygładza, ogranicza ilość wolnych rodników.

nawilżające, łagodzące, na zaczerwienienia
lekkie
żel
preparaty punktowe, serum
wrażliwa, naczynkowa, normalna, mieszana, sucha

wspomagacz

Odkryłam ten specyfik kilka lat temu, kiedy poszukiwałam czegoś na naczynkowego pajączka który pojawił się na nosku. Uporczywie wcierałam żel 2-3 razy dziennie i o dziwo, pajączek zanikł!
Teraz wróciłam do żelu ponownie w ramach poszukiwania czegoś wspomagającego walkę z naczynkami w okresie letnim, kiedy to zamierzam odstawić Diroseal (retinaldehyd+słońce=przebarwienia). Jak z każdym kosmetykiem konieczna jest cierpliwość ;) Żel jest bardzo lekki, spokojnie nadaje się pod filtry czy inny krem, ma przyjemny zapach różano-pomarańczowy (olejek Neroli + różany). Jedyną wadą jest fatalny pojemnik, który nie pozwala na wyciśnięcie takiej ilości żelu jaką akturat potrzebujemy. Niemal zawsze jest go za dużo. Ponieważ żel jest super tani nie szkoda mi tej wyciśniętej nadwyżki - wcieram ją w nogi ;)

Używam tego produktu od:... lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5/6