Lirene Dermoprogram, Kids, Mleczko ochronne do opalania SPF 69

Lirene Dermoprogram, Kids, Mleczko ochronne do opalania SPF 69

Wodoodporne mleczko zapewnia bezpieczeństwo delikatnej skórze dziecka. System zastosowanych fotostabilnych filtrów UVA i UVB, w skład którego wchodzi m.in. filtr mineralny, eliminuje ryzyko wystąpienia poparzeń oraz podrażnień słonecznych.
Dla dzieci od 7 miesiąca życia.

dobra ochrona przeciwsłoneczna

Mleczko bardzo dobrze chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym (używałam w Grecji i Tunezji), podczas jego stosowania nie ma mowy o poparzeniu skóry. Jego największą wadą jest to, że ciężko jest uzyskać opaleniznę.
Produkt jest wydajny, bez problemu starcza na 2 tygodnie. Nie jest nadmiernie tłusty i ma przyjemny zapach. Cena także przystępna.

Używam tego produktu od: ponad roku

dobry

Tłusty i gęsty jak na mleczko-dobrze nawilża ale klejący przez co lepił się do dziecka piasek.Dobra cena.Po wertowaniu forum doczytałam,że mleczko nie jest fotostabilne jak zapewnia producent.Byłam zdziwiona poniewaz moje dziecko po kilku godzinach pobytu na słońcu i co 2 godzinnej reaplikacji nawet sie nie opaliło nie wspominając o podrażnieniu skóry.NIC !Podrażnia bardzo oczy które po zastosowaniu pieką i lzawią sprawdziłam na sobie!Zastanawiam się w takim razie dlaczego dzieciaczek sie nie opalił, skoro ponąć filtry Erisa nic nie daja?To właśnie powstrzymuje mnie przed kolejnym zakupem,bo wg mnie działał świetnie.Używam tego produktu od:tylko w wakacje

Dobry

Ogólnie jest bardzo dobry. Ma foto stabilny filtr. Smarowałam i nadal smaruję nim moją 15 miesięczną córcię. Zero podrażnienia, zero opalenizny, moja córeczka jest biała jak personalna z młyna :)
Producent pisze, że dla dzieci od 7 m-ca, ale ja smarowałam mojego Maluszka, jak miała ok 4m-cy, bo jechaliśmy na działkę i potrzebowałam czegoś mocnego. Pani magister w aptece powiedziała, że jeśli nie podrażni i nie uczuli to można smarowac takiego malucha.
Jest dośc wydajny, mamy go już drugie lato.
Minusem jest to, że zawiera alkohol i może podrażniac. Nie nadaje się w okolice oczu.

P.S. zaznaczyłam, że nie wiem czy kupie go ponownie, bo może znajdę coś innego, godnego wypróbowania.

Używam tego produktu od: już drugi sezon

trudno określić...

Nie wiedziałam ile dać gwazdek, bo mleczko ma na równi plusy i minusy.

+ ma duży flirt
+ jest tanie
+ ma 200 ml
- trzeba go dokłądnie wmasowac, bo bardzo bieli skóre
- jest "ciężkawy", wyjątkowo tłusty i przez to piasek strasznie przykleja sie do skóry
- szczególnie wydajny tez nie był ;]

W sumie nie oczekuje dużo od kremów do opalania, poza dużym flirtem, ale nie miałm tez okazji (niestety :/ ), sprawdzic dobrze tego melczka ( poza kilkoma razami), dlaetgo może zmienie recenzje ;]Używam tego produktu od: w ubiegłoroczne lato