Lirene Dermoprogram, Family, Emulsja do opalania do skóry wrażliwej SPF 61

Lirene Dermoprogram, Family, Emulsja do opalania do skóry wrażliwej SPF 61

Opracowany ze szczególną starannością preparat dla osób o skórze delikatnej i fotowrażliwej.
System fotostabilnych filtrów słonecznych - chroni
przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.
Masło Shea i witamina E - neutralizują wolne rodniki i zachowują młody wygląd skóry

do ciala tak! do twarzy nie!

To takze jest moj pierwszy filtr, wiec nie mam porownania. Ale spelnil swoja role - w tropikach swietnie ochronil moja skore przed sloncem. Zarowno twarz jak i reszte. Jest tani - 19zl, wydajny, ale trudno dostepny.

Nakładalam przepisowa ilosc - bieli i dlugo sie wchlania, ale ja i tak jestem bardzo bledziutka, wiec nie przeszkadzalo mi to zbytnio. Ma istotna wade - zapycha mi pory - umiarkowanie, ale wystarczajaco zeby go zdyskwalifikowac jako filtr do twarzy. nie zapychal czoła, nosa i brody, tylko skronie i policzki, ktore mam bardzo suche.

Do ciała bardzo dobry - polecam tym, ktorzy chca zatrzymac jasna skore! Daje 3 gwiazdki, gdyz zapycha pory, bo oceniam go glownie pod katem skory twarzy. Do reszty ciala zasluguje na duzo wyzsza ocene.

Używam tego produktu od:1,5miesiaca

chyba ok :)

To jest mój pierwszy filtr jakiego używałam, więc nie mam porównania z innymi i ciężko mi go ocenić.
Na razie daję mu 3.
Filtr dobrze chroni przed promieniowaniem UV - nie opaliłam się na twarzy (bynajmniej ja nie zauważyłam).
Bardzo bieli - jeśli chcemy nakładać go przepisowe ilości, ale ja przyklepuję chusteczką żeby wchłonął się tłusty film. Nie zapychał mnie. Teraz gdy mam wysuszoną cerę dobrze nawilża i mogę go polecić osobom z taką cerą.
Wypróbuję inne filtry aby mieć porównanie :)