Delia, Henna do brwi w kremie

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Henna do brwi w kremie Henna Cream Delia to:
- wygodny sposób na koloryzację brwi w zaciszu domowym,
- metoda idealna dla Pań w każdym wieku,
- zastępuje codzienne używanie konturówki do brwi,
- łatwy i ekonomiczny zabieg do samodzielnego wykonania,
- wystarczy wymieszać niewielką ilość kremu koloryzującego z dołączonym aktywatorem i nałożyć gładką emulsję na brwi za pomocą patyczka z opakowania,
- po zmyciu henny zaleca się wymodelowanie brwi w modny lub ulubiony sposób,
- nasycenie koloru zależne do czasu farbowania,
- wykonany według zaleceń na opakowaniu zabieg, nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu,
- trwałość koloru do 14 dni sprawia, że możesz zapomnieć o pielęgnacji brwi każdego dnia, a na urlop nie musisz zabierać dodatkowych kosmetyków,
- produkt przebadany dermatologicznie,
- subtelny grafitowy, równomierny kolor polecany przy włosach blond i jasny brąz o chłodnym odcieniu.
Opakowanie henny do brwi w kremie Henna Cream Delia starcza na 15 aplikacji.

henny
odświeżenie koloru
fluid / krem
Trwałość
do kilku myć

Fajny, łateo dostępny produkt

Henny z Dalii używam od lat. Zawsze jestem zadowolona z efektu końcowego. Nigdy nie miałam sytuacji, że produkt mnie uczulił lub podrażnił.

Jednak, na przestrzeni lat chyba coś się zmieniło w składzie, bo henna już nie trzyma się na mojej skórze i włoskach tak długo jak wcześniej, chociaż technika aplikacji się nie zmieniła.

Produkt jest łatwo dostępny w Rossmanie w dobrej cenie

Zdecydowanie wolę żelową

Cześć!

Kremową hennę do brwi Delia kupowałam zawsze w kolorze brązu.

Naturalnie jestem "mysią " blondynką. Moje brwi są jasne, a do tego rzadkie. Henna jest mi wręcz wskazana.Poza tym, farbuje włosy na poziomie 5.

Kremowa henna:

-ma ładny, brązowy kolor
-niestety po jakimś czasie zostawia niechciane refleksy (rudych) tzn zmywa się trochę na rudo
-utrzymuje się ok tygodnia ( mam kiepskie brwi, codziennie maluję i je zmywam, więc to się na pewno do tego przyczynia)
-delikatna dla skóry
-wydajna
-posiada kompletny zestaw to wykonania henny
-gęsta, nie spływa podczas aplikacji
- odniosłam wrażenie, że po jakimś czasie słabiej farbuje brwi, tak jakby farbka szybko zwietrzała? Kupiłam drugie opakowanie dla sprawdzenia i niestety było tak samo.

Jeżeli chodzi o kremową hennę, nie jestem do końca do niej przekonana. Na początku jest w miarę ok, ale potem jest małe rozczarowanie.

Polecanko

Lubię tę hennę, stosuję już od kilku lat i nie czuję potrzeby zmiany na inną. Jest mega wydajna, tania i daje ładny efekt. Używam koloru 3.0 i jest piękny - nie za ciemny i nie za ciepły. Jedyny minus przy stosowaniu do rzęs - jak cokolwiek dostanie się do oczu to piecze jakby je wypalało. Ale do brwi polecam.

Świetny produkt

Henna jest bardzo łatwa w użyciu, do tego jest bardzo wydajna. Składniki łatwo się mieszają, henna łatwo nakłada się na brwi, nie spływa i nie kapie. Ja używam tej Jenny w odcieniu ciemny brąz i jest to jak dla mnie bardzo dobrany kolor, spełnia całkowicie moje oczekiwania. Henna dobrze zmywa się ze skóry, a na włoskach brwi utrzymuje się do ok 10 dni. Jak dla mnie jest to produkt idealny do podkreślenia brwi. Dodatkowo jest w bardzo korzystnej cenie.
Sama sięgam już po kolejne opakowanie i całym sercem moge polecić innym ten produkt.

Tylko ją wybieram

Jest to zdecydowanie moja ulubiona henna do brwi i rzęs. Wybieram tylko ją, ponieważ jest łagodna, nie uczula mnie i bardzo ładnie wygląda. Do brwi używam ciemnego brązu, na rzęsy czerni. Lubię hennę robić w domowym zaciszu, w opakowaniu jest wszystko co potrzebne do jej wykonania. Duży plus za stałą dostępność w wielu drogeriach i sklepach.

Bardzo słaba henna

Hennę kupiłam w rossmanie jakiś czas temu. Niestety po kilku użyciach musiałam ją wyrzucić bo w ogóle nie farbowała brwi lub jej działanie było minimalne. Próbowałam trzymać ja na brwiach 5, 10, 15 min z tym samym efektem. Miksowanie proporcji aktywatora z kremem też nie przyniosło skutku. Pieniądze wydane w błoto.

Całkiem całkiem

Naturalnie mam ciemne i gęste brwi, jednak czasami część z włosków mi jaśnieje i wtedy moje brwi wyglądają jakby traciły objętość. Kiedyś robiłam hennę wraz z regulacją tylko u kosmetyczki, jednak czasy covidu to zweryfikowały i wiele rzeczy zaczęłam robić sobie sama. Na początku kupowałam hennę tradycyjną z Delii, jednak z chęci spróbowania czegoś nowego wybrałam tę. Standardowo mieszałam zawsze brąz z grafitem, jednak w sklepie w którym kupowałam tę hennę był tylko czarny i ciemny brąz. Czarny odpada, wzięłam więc ciemny brąz, który myślałam, że będzie wystarczający, ale o tym za chwilę..

W opakowaniu poza tubką z żelem i aktywatorem, znajduje się również aplikator ze szczoteczką i miseczka do mieszania produktów (miseczka to zdecydowanie za dużo powiedziane). Ta zawartość opakowania jest bardzo na plus, ponieważ w tradycyjnej wersji aktywator i kolor są w małych jednorazowych foliowych woreczkach, więc nie ma mowy o zostawieniu sobie produktu na potem, co zazwyczaj wiązało się z marnotrawstwem henny. W przypadku henny żelowej jest to zdecydowanie rozwiązanie wielorazowe.

Jeśli chodzi o nakładanie produktu to rozprowadza się lepiej niż henna tradycyjna, która jest bardziej sucha. W tym przypadku, uzyskana w miseczce maź ładnie sunie po brwiach.

Mi się osobiście nie sprawdził kolor „ciemny brąz 3.0”, bo na ciemnych brwiach (naturalnie prawie czarnych) wypada dość jasno i nie barwi dokładnie tych miejsc na których mi najbardziej zależało. Efekt był słabo widoczny. W związku z czym muszę zaopatrzyć się jeszcze w „grafit 1.1” i je wymieszać, może wtedy efekt będzie satysfakcjonujący. Kolor utrzymywał się kilka dni. Skóra się nie zabarwiła. Nie można nią sobie raczej zrobić krzywdy.

Mimo wszystko uważam, że henna ta jest warta wypróbowania.

Dno

Kupilam najpierw ciemny braz ale zero efektu wiec kupilam czarną i Próbowałam na wiele sposobów tak jak na opakowaniu i mniej henny więcej aktywatora mnie aktywatora więcej henny wydłużać czas ale ona nie robić nic kompletnie nic na moich brwiach kładę ciemny kolor prawie że czern a nie ma śladu koloru.... ? Zero efektu nawet skora nie jest zabarwiona no nic .... trzymam 10 , 15, 20 min i no zero efektu więc dla mnie ten produkt to starata kasy lepiej kupić zwykła henny za 4zl i efekt dużo lepszy.

Ta henna to istna MASAKRA

Niby henna jak henna ale jak zastosowałam pierwszy raz to po pierwsze na drugi dzień miałam czerwone brwi można by powiedzieć że odcień: miedziany rudy. Po zmyciu miałam gdzie nie gdzie po prostu dziury w brwi nie wiem czym to jest spowodowane. Jestem niezadowolona z tego produktu. Pozdrawiam!!!

Henna jak henna

Wiadomo, że od tego typu produktów nie ma co oczekiwać cudów. Henna do brwi w kremie od Delii jest łatwa w przygotowaniu i nałożeniu na brwi i zmyciu. Kolor brązowy jest bardzo ładny. Henna w delikatny sposób podkreśla i nadaje lekki kolor włoskom, jestem zadowolona z efektu, choć mógłby być nieco mocniejszy. Cena jest niska w stosunku do pojemności i liczby możliwych do wykonania aplikacji, za co ma ode mnie duży plus.

Naturalny efekt

Jest to świetny produkt w niskiej cenie, dla każdej kobiety żyjącej w pośpiechu.
Hennę aplikuje się łatwo i przyjemnie. Zazwyczaj trzymam ja około 15 minut. Efekt utrzymuje się niecałe 2 tygodnie.
Brwi są pięknie podkreślone, oko wygląda na bardziej zadbane. A jaka oszczędność czasu!

Nie podrażnia i jest bardzo wydajna.

Klasyk

stosuję henne od dość dawna mam jasne brwi które potrzebują wsparcia cieszyłam się ze nauczyłam się robić ją sama bez konieczności pójścia do kosmetyczki mam ochotę robię bardzo wygodne przygotowanie produktu jest bardzo proste mieszamy ok 1 cm kremu koloryzujacego z tubki z 10- 12 kroplami aktywatora z buteleczki do uzyskania jednolitej konsystencji nie musimy się martwić w czym wymieszać produkt gdyż dołączony mamy malutki plastikowy pojemniczkek oraz szpatulke do mieszania i nakładania henny aplikacja po dokładnym oczyszczeniu brwi też nie jest problematyczna ja smaruje skórę koło brwi kremem bo zdaza mi się wyjechać a szybko farbuje wiec może być plamka henne trzymamy od 5 do10 minut podczas aplikacji nie spływa do oczu na brwiach farbujac powoli zasycha zmywac produkt najlepiej najpierw wacikiem z płynem do demakijażu a później myjemy wodą z mydłem żelem wedle gustu i efektem cieszymy się do ok tygodnia czasu henna jest bardzo wydajna starcza na ok 15 aplikacji nie podrażnia skóry