Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Roll-On antycellulitowy `Płaski Brzuch`

Stworzony specjalnie po to, aby zwalczać specyficzne problemy brzucha. Z unikalnym aplikatorem w kształcie wałka wygładza fałdy i cellulit.

Skuteczność formuły, która zawiera lipokofeinę usuwającą nagromadzony tłuszcz i elastyczne włókna roślinne, została wzmocniona dzięki aplikatorowi w kształcie wałka, który ułatwia masaż i rozprowadzanie produktu.

Rezultat: po 8 dniach fałdy są wygładzone, brzuch spłaszczony. Dzień po dniu skóra brzucha jest naprężona.

Potwierdzona skuteczność:

- Natychmiast: skóra jest bardziej gładka i bardziej jędrna

- Po 8 dniach: wygładzone fałdy i cellulit

- Po 4 tygodniach: bardziej płaski brzuch

Skład: aqua, alcohol denat., cyclopentasiloxane, propylene glycol, glycerin, coffeine, cyclohexasiloxane, dimethicone, PEG-7 phosophate, gingko biloba/gingko biloba leaf extract, hydrolyzed soy flour, disodium rutinyl dusulfate, escin, acrylates/C10-30, alkyl acrylate crosspolymer, nymol-66, PEG/PPG-16/18 dimethicone, salicylic acid, triethanolamine, xantan gum, parfum/ fragrance, alpha-isomethyl ionone, benzyl beznoate, citral, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, hydroxyisohexyl, 3-cyclohexene, carboxaldehyde, limonene, linalool (15.11.2008)

Cena: ok. 20-28zł / 100ml

Beznadzieja

Zachęcona działaniem Garnier Skin Naturals, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Roll-On przeciw nagromadzonemu cellulitowi postanowiłam spróbować i tego "cuda" na brzuch. Niestety rozczarowałam się i to bardzo.
Załączony roll-on składa się z "ząbków" w których zostaje galaretowata substancja kosmetyku, która po jakimś czasie wysycha i wygląda bardzo nieestetynie - mimo czyszczenia tego użądzenia po każdym umyciu- co nie jest łatwe. Kosmetyk cięzko się nakłada na brzuch dlatego że przez te ząbki wylatuje go mało i trzeba się namęczyć żeby nałożyć go na skóre. Żel się słabo wchłania i strasznie się klei. Nie daje żadnych efektów. Nie polecam - szkoda kasy.

Jedyny plus ładny zapach.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Totalna porażka

Preparat o konsystencji żelu , nie robi nic.
Nie pomaga , nie szkodzi .Zostawia na skórze dziwny film .
Masażer też do kitu - wcina skórę i wypada podczas "jeżdżenia" po skórze.
Stosowałam całą żółtą serię Garniera codziennie przez 2 miesiące , wydałam kupę pieniędzy a ona nie dała żadnej poprawy .

Nie polecam !

nie warto :(

Zdecydowanie nie !
Gwiazdkę mogę dać tylko za aplikator więcej za nic :(

Produkt to zwykłe placebo moim zdaniem ,żadnej zmiany na brzuchu choć używałam go skrupulatnie całe lato !
Zapach znośny ale ta kleista konsystencja to żałosna jest :( Jakbym się klejem smarowała ;)

Aplikator może innym coś tam dał ,mnie nic.ciągle sie zalepiał a czyszczenie go mnie irytowało:(
I ten alkohol tak wysoko w składzie...
nie polecam zanadto...

Używam tego produktu od:w wakacje

gadżet

Czy stosowanie tego produktu przynosi jakieś efekty...nie wiem. Stosowałam go nieregularnie, od czasu do czasu. Po pięciu minutach masowania skóra była wyraźnie gładsza i zaczerwieniona. Być może tłuszczyk się rozbijał...
Produkt ma dużo minusów. Skóra po użyciu jest długo lepka. Zanim żel się wydostanie upływa trochę czasu. I niestety, przy nieumiejętnym stosowaniu przyczczypuje skórę.
Dla mnie to gadżet - raz kupiony jako ciekawostka.

Używam tego produktu od:męczę od dawna

masakra

Ani to to skuteczne, ani przyjemne w użytkowaniu, za taką cenę nie warte fatygi. Myślałam, że trafiłam na jakiś felerny model tego pseudomasażera, ale widzę że nie tylko mnie się zapychało to dziadostwo. Produkt baaardzo trudno wydostawał się spod nakładki masującej a i masaż wg mnie nie należał do przyjemnych, gdyż pozostawiał po sobie lepkie mazidło. Efektu zero!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: męczę ciągle jedno

beznadziejny

Jak w podsumowaniu: beznadziejny.

Opakowanie ładne i kuszące, ale efektów nie ma żadnych ( przy regularnych ćwiczeniach). Do tego kosmetyk ciężko się wydobywa, nasadka jest ciągle brudna i kleista i co chwilę ją trzeba myć. Konsystencja wodnista.

Zdecydowanie nie polecam. Być może zużyję do końca ale tylko po to żeby opróżnić półkę w łazience.

Używam tego produktu od: Z 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

hmmm..

zdecydowałam się kiedyś na używanie go bardzo regularnie. niestety, nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy, w dodatku denerwowało mnie, ze muszę ciągle myć ten masażer :kwasny: jedynie zapach jest ładny. początkowo dość lepki ,skóra po nim ma żółty odcień :kwasny: od dłuższego czasu stoi u mnie na półce, więc chyba z wielkim bólem go zużyję, ale z ulgą wyrzucę puste opakowanie ;) strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: kupiłam kiedyś

tylko rolka spełnia zdanie

Dostałam w prezencie- nie zauważyłam zmniejszenia się celuitu, ale sama rolka zasługuje na uwagę.

Dlatego po skończeniu żelu, kupiłam inny antyceluitowy specyfik i po jego nałożeniu "rolluję się roll onem":) i jestem zadowolona z efektów:)

NIeeee

To kolejny produkt z serii antycellulitowej garniera, którego nie polecam. Konsystencja jest lekko wodnista, pudełko dobrze trzyma się w ręce ale to na tyle. Dużego cellulitu nie mam a szałowych efektów niestety nie odnotowałam!

Używam tego produktu od:1mies

przyjemne tylko czy cokolwiek

Choć nie mam problemów z cellulitem i bez problemu wchodzę w rozmiar 32/34 postanowiłam troszke ujędrnić zmęczone zimą ciało. Stosowalam go razem z krótkimi(8 minut) ćwiczeniami codziennie. Zapach nawet przyjemny, choć to kwestia gustu, skuteczność prawie taka sama jak w przypadku samych ćwiczeń. Bardzo dobrym pomysłem jest rolka do masazu. Tylko dzięki temu nie daję **. Autentycznie pobudza drenaż limfatyczny. Za to ogromny minus: konsystencja!. Jakby lepka i mimo że wodnista bardziej niż tlusta, wsmaronanie jej to nie lada wyzwanie. Ogólnie 3-

raczej na tak

nabyłam ten produkt przy okazji promocji przy zakupie sprayu opalającego i powim ze nie różni się właściwie od tego balsamu ujędrniającego.dużym plusem jet masażer którego ja przeważnie używałąm na udach ale oczywiście efektów nie zauważyłąm gdyż robiłam to bardzo nieregularnie;p więc nie ma na co liczyć;p ale zapach i konsystencja żelu ok:)

Używam tego produktu od:pół roku

beznadziejny!!!!!

Jeszcze nie trafił mi się bardziej beznadziejny kosmetyk na cellulit.Opakowanie po dwóch dniach musiałam rozkroić nożem żeby cokolwiek wydobyć ze środka bo roll-on zupełnie nie zdawał regulaminu.Musiałam się nieźle nagimnastykować żeby cokolwiek wyleciało.Żel oblepiał mi spodnie i czułam że się kleję przez resztę dnia.
Po za tym nie zauważyłam żadnego działania tego preparatu.Jeśli chodzi o masażer to zdecydowanie polecam Loreala bo ten chociaż pozwala mi zadecydować czy mam ochotę na masaż czy też nie.Przy pierwszym opakowaniu myślałam że trafiło mi się jakieś wybrakowane opakowanie z niedziałającym prawidłowo roll-onem ale za drugim razem to nie mógł być przypadek więc po prostu opakowanie nie spełnia swojego zadania.

Używam tego produktu od:2miesięcy