Dove, Fresh Touch, Beauty Body Lotion (stara wersja)

Dove, Fresh Touch, Beauty Body Lotion (stara wersja)

Balsam do ciała, który jednocześnie odświeża, nawilża i pielęgnuje skórę. Dove dzięki połączeniu formuły 24 godzinnego nawilżenia oraz zapachu ogórka i zielonej herbaty, stworzył pielęgnujący, lekki oraz szybko wchłaniający się balsam do ciała.

Zawiodłam się :(

Zawiodłam się na tym balsamie :( Miałam dość dobre zdanie o wszelkich balsamach marki Dove i po długim użytkowaniu Neutrogeny i Garniera postanowiłam wypróbować orzeźwiającą wersję Dove.

Niestety zawiodłam się na tym produkcie. Balsam ma fajną konsystencje i przyjemnie pachnie, choć jeżeli chodzi o balsami i kosmetyki pielęgnacyjne wolę jednak subtelniejsze zapaszki. Po aplikacji na ciało balsam czuć absolutnie wszędzie! Kiedy już nałoży się go na skórę po momencie następuje uczucie schłodzenia. Nie jest to natomiast orzeźwiająca bryza tylko efekt zmrożenia. Dla mnie odczucie bardzo nieprzyjemne. Po każdej aplikacji czuję dyskomfort i czekam aż nieprzyjemne mrowienie przejdzie :(

Dało by się to jednak przetrwać gdyby balsam dawał skórze odpowiednią dawkę nawilżenia. Niestety kiedy nakładam go wieczorem rano moje nogi są wysuszone i nieprzyjemnie swędzą. Produkt więc całkowicie nie dla mnie :( Będę musiała go oddać :(

Używam tego produktu od: 2 tyg.

mroźne doznanie

1) Zapach - na moim mężczyźnie pachnie obłędnie, na mnie niestety już nie tak fajnie. Zapach ogórkowy, bardzo energetyczny. Znika po około 20 minnutach, a po godzinie już całkowicie go nie czuć

2) Konsystencja - luźnego budyniu. Z jednej strony bardzo fajna, bo błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tlustej warstwy, a z drugiej zawsze wylewa się za dużo! Balsam tak naprawde jest bardzo wydajny tylko niestety po odchyleniu butelki nic nie leci, trzeba nacisnąć i wtedy wylatuje aż za dużo.

3) Nawilżanie - Mi ten balsam odpowiada, faktycznie nie radzi sobie z bardzo suchą skóra.. ale w końcu jest on do skóry normlanej :) więc według mnie jest super!

4) Chłodzi - po aplikacji przyjemnie orzeźwia, przy grubszej warstwie nawet ochładza do szpiku kości

Podsumowywując, ja stosuję go naprzemiennie, zwłaszcza na nogi, z bogatszym balsamem nawilżajacym. Balsam nie tylko ładnie pachnie i nawilża ale też wyraźnie wygładza i tonizuje skóre. Przyda sie szczególnie w lecie i napewno rzypadnie do gustu fankom ogorkowych i swiezych nut zapachowych

Używam tego produktu od: ok 3mc
Ilość zużytych opakowań: półtora

Dobry

Balsam Dove Fresh Touch jest wydajny, ma swiezy zapach. Po nalozeniu daje uczucie chlodu, to bardzo przyjemne zwlaszcza latem. Jednak nie nawilza dosc dobrze skory.

Używam tego produktu od:1 miesiac

orzeźwiający:-)

Balsam o orzeźwiającym zapachu,
przyjemnie pachnący.
Dobrze nawilża,skóra po jego zastosowaniu
jest przyjemna:-)
Na dzień raczej nie warto się z nim smarować,
zapach bedzie sie gryzł z wodą toaletową.
Jest to dobry produkt,ale wśród balsamów
miałam już takie które bardziej polubiłam.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1-400 ml

Bardzo dobry balsam. Nie jestem entuzjastką firmy Dove, ale balsam z ogórkiem bardzo przypadł mi do gustu. Świetnie nawilża i ma bardzo przyjemny i odświeżający zapach. Wchłania się dość szybko i zapewnia całodzienne nawilżenie. Jest dość rzadki, więc nie ma problemu z rozsmarowaniem i jest dość wydajny.

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno ;)

orzeźwiający

Świetny balsam na lato.
Oprócz dobrych właściwości nawilżających ma wspaniały świeży zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze.
Ponadto po nałożeniu daje uczucie chłodu - w sam raz na upały

Używam tego produktu od:miesiąca

TO chyba nie jest to....

Najpierw o plusach - kocham ten zapach, taki świeży
Pierwsze uczucie - maksymalne nawilżenie skóry co przekłada się też na rewelacyjną gładkość... i na tym się kończy.

Po kilku godzinach mam wrażenie, że skóra na nogach jest niesamowicie wysuszona, a te nawilżenie tak zachwycające na początku to tylko cieniutka zewnętrzna warstwa. Po kilkunastu dniach mam wrażenie, że skóra na nogach,ramionach jeszcze bardziej się wysuszyła. Są inne, lepsze produkty Dove.
Szkoda..

Używam tego produktu od:4 tygodni

mogło byc lepiej

Trochę rozczarowanie.

Ma kilka plusów:
- cena przystępna- kupiłam 400 ml za około 16 zł
- mnie dośc dobrze nawilża, tylko że ja faktycznie mam skórę normalną, i wystarczy się nim raz dziennie posmarowac.

I minusów:
- mało wydajny, zgadzam się z recenzjami poniżej, że szybko znika;
- zapach to kwestia gustu, jasne, jednak kupiłam go, bo zachwycił mnie zapachem w drogerii, w trakcie uzytkowania okazało się, że zapach jest strasznie nachalny, długo się utrzymuje, po kilku użyciach stał się dla mnie nie do zniesienia, jestem zdania że balsam do ciała, o ile nie należy do linii zapachowej, powinien jednak byc dyskretniejszy.

I neutralnie- zawiera mentol, co powoduje uczucie chłodu na skórze, latem całkiem przyjemne, zimą może byc różnie, szkoda że producent o tym nie wspomina na opakowaniu (trzeba się wczytac w skład).

I tyle- ja nie kupię go więcej, bo zapach już szczerze mi obrzydł, poszukam na drugi raz czegoś bezzapachowego :-)

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno, ale niedługo koniec!

Miał nawilżać

Kupiłam go, bo w drogerii zachwycił mnie zapachem zielonej herbaty, którą uwielbiam, nie zależało mi specjalnie na bardzo dobrym nawilżeniu, bo nie mam problematycznej skóry. Zapach, który początkowo był wspaniały okazał się bardzo, bardzo mocny, przez godzinę po smarowaniu jak się wchodziło do pokoju to czuć było ten zapach, który szczerze mi zbrzydł :/ Nie lubię takich mocno perfumowanych mazidełek. Drugi jego poważny minus jest taki, że w ogóle nie nawilża mojej skóry, przez używanie go stała się przesuszona i szorstka... Poza tym nikł w oczach, bardzo niewydajny a używałam sporadycznie (nie mogłam znieść zapachu). Cena też dość wysoka... Choćbym chciała, to nie mogę wystawić mu więcej niż 1 gwiazdka.

Duży plus

Ogólnie to nie uzywałam za często balsamów. Powód? Wkurzał mnie tłusty film jaki pozostawał po nałożeniu. Dove kupiłam ze względu na zapach, od dawna podobał mi sie zapach ogórka w ich zelach. Odkąd uzyłam po raz pierwszy tego balsamu, wiem, ze bedę uzywać go juz zawsze. Piekny zapach, swieży, długo się utzrymuje. Szybko sie wchłania, więc uzywam go nawet na twarz:)Odświeża, po nałożeniu czuć przyjemny chłód, a najwazniejsze nawilża.

Używam tego produktu od: misiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakownia

świetny

Jeden z moich ulubionych balsamów. Cudny, świeży zapach! Lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu i przy tym nawilża, świetnie nawilża-dowód na to, ze dobry nawilżacz nie musi być tłusty i lepki. Ten nawilża porządnie bez grama dyskomfortu. Plus za opakowanie, porządne i wytrzymałe. Polecam.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

orzeźwiający ogórek

Balsamy Dove raczej mnie nie przekonywały, miały zbyt perfumowany zapach i za ciężką konsystencję. Ten jest wyjatkiem.

Kupiłam duże opakowanie na promocji za 15.99 i nie żałuję! Balsam ma lekki zapach ogorka, zielona herbata nie jest zbyt wyczuwalna. Sam zapach jest intensywny i długo się utrzymuje na skórze, co bardzo mi odpowiada.

Konsystencja jest lekka, ale dobrze nawilżająca. Po posmarowamiu czuję, że moja skóra jest miękka, nawet na łokciach i kolanach. Balsam jest dość rzadki, zle przez to wydajny. Butelka jest poręczna, chociaż jest problem z wydobyciem końcówki, która zostaje na dnie.

Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno jeszcze do niego wrócę:)