Botanics, Blemish Prone Skin, Pore Perfecting Deep Clean Mousse (Pianka oczyszczająca)

Oczyszczajaca pianka, zawierajaca wyciągi: rozjasniajacy z rozmarynu i lagodnie złuszczający z kory wierzby. Głęboko oczyszcza zanieczyszczoną/przetłuszczającą się cerę bez nieprzyjemnego wysuszania. Zawiera kwasy BHA więc używanie jej, wymaga stosowania ochrony przeciwsłonecznej.

Fajna i godna polecenia

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszenia i AZS, lekko naczyńkowa (wg mojej kosmtyczki ja nie zauważyłam) rozszerzone pory wokół nosa oraz na brodzie.

Plusy
- świetnie oczyszcza
- zmywa makijaż nawet maskarę
- świetna konsystencja (pianka)
- fajne opakowanie, wytrzymałe i praktyczne
- dozownik jak marzenie
- cena
- nie podrażnia czy uczula

Minusy
- dostępność tylko boots
- szkoda że nie nawilża

Bardzo lubię tą piankę. Zdradziłam ją w imie innego produktu i nie moge sie doczekac portowu do niej.

Pół gwiazdki odjełam gdyż szkoda, że nie ma więcej ekstraktów które by nawilżały. Cóz mam od tego krem.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

moja ulubiona

To moja ukochana pianka, ktora uzywalam gdy tylko moglam ja kupic, bo jest niestety niedostepna w Polsce.
Teraz kiedy zmienilam miejsce pobytu byla pierwszym kosmetykiem ktory kupilam do twarzy :)
Ma fajny sklad, odswieza, lagodzi, oczyszcza, nie wysusza i nie podraznia.
Ladnie pachnie, jest wydajna i ma fajna, gesta konsystencje.
Czego chciec wiecej? :)

Bardzo fajna

Poleciałam do Anglii do rodziny w odwiedziny i postanowiłam wypróbować kilku kosmetyków. Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu kupiłam między innymi tą piankę i jestem nią zachwycona.
Pianka się świetnie pieni, ma naturalny, nienachalny zapach, jest wydajna, doskonale zmywa makijaż, nie wysusza, nie ściąga, skóra jest miękka i dobrze oczyszczona - czego chcieć więcej od takiego produktu :)
Następnym razem przy pobycie w GB kupię więcej :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie zamienie na zadna inna

Co tu duzo mowic, najlepsza pianka do oczyszczania twarzy jakiej uzywalam. Myje bez wysuszania, w odroznieniu od innych tego typu wynalazkow nie natluszcza skory, nie powoduje wysypu zakornikow, jedynie delikatnie nawilza, odswieza i napina skore. Musze sie przyznac, ze zanim natrafilam na to cudo moja skora byla jakas taka rozlazla, miejscami przesuszona, miejscami przetluszczajaca sie, podatna na zaczerwienienia. Teraz wyglada zdrowo, pory zmniejszyly sie, niespodzianki niemalze sie nie pokazuja.
Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

dla mnie KWC!

uzywam od miesiaca(moj maz rowniez)i co moge powiedziec,dawno nie mialam takiego kosmetyku-ktory jednoczesnie tak dobrze oczyszcza i zamyka pory, zarazem nie dziala wysuszajaco na cere.pianka jest bardzo wydajna w bardzo porecznym opakowaniu.naprawde swietna!polecam.cera wyglada swiezo ,zdrowo i promiennie!

Używam tego produktu od:miesiaca

KWC!

Co tu dużo mówić. Pianka jest rewelacyjna!
*ma przyjemny skład (SLS dopiero na końcu składu)
*przyjemna aplikacja
*pianka nie podrażnia i nie wysusza buzi
*zostawia twarz gładką jak pupcia niemowlaka
*buzia jest naprawdę porządnie oczyszczona
*zauważyłam zmniejszenie przetłuszczania się buzi
*niska cena- zapłaciłam 3 funty

Minusów nie posiada.
Od siebie moge dodać jeszcze tylko to, że warto ją wypróbować.

Mój faworyt.

Jest to delikatny, przyjemnie pachnący produkt do codziennego oczyszczania twarzy. Ma konsystencję pianki, dobrze się pieni, radzi sobie z resztkami makijażu. Skóra po użyciu tego specyfiku jest delikatna i świeża.
Poza tym ślicznie pachnie :)

Jeśli chodzi o wydajność - jedno opakowanie starcza mi na około miesiąc - może 3 tygodnie. Tak więc relacja ceny do wydajności wypada bardzo korzystnie.

Zdecydowanie polecam.

Doskonala!

Doskonaly produkt i uwielbiam ten zapach! Pianka ta jest rewelacyjna, ma konsystencje pianki do golenia i jest niezwykle komfortowa w uzyciu, mieciutka i bez SLS. Doskonale oczyszcza skore, nie sciaga ani nie wysusza. Z czystym sumieniem pisze, ze nie ma wad. Wydajnosc moglaby byc lepsza, ale zazwyczaj mam takie odczucie jak koncze tak swietny produkt. Cale szczescie, ze jest tak tania i dostepna bo byloby ze mna zle, a tak moge szybciutko zakupic kolejne opakowanie i znow rozkoszowac sie ta iscie niebianska pianka!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy z przerwami

swietna

Kolejny produkt z linii Botanics, ktory mnie zachwycil.
Pianka jest swietna - oczyszcza nie sciagajac, delikatnie pachnie, ma dobry sklad. Buzia jest gladka, lekko zmatowiona, resztki filtra (wczesniej potraktowanego dwufazowym plynem do demakijazu oczu tez z linii Botanics) usuniete. Mozna ja bez problemu dostac w kazdym Bootsie, nie kosztuje majatku. Nie bedzie trzeba wozic bezslsowych oczyszczaczy z Polski.
Jedyny minus jaki widze i dlatego nie daje maksymalnej ilosci gwiazdek - ma umiarkowana wydajnosc. Zwykle zuzywam 2x po 2 "pompkniecia" na wieczorne oczyszczenie buzi i po 3 tygodniach mam juz tylko polowe opakowania :(

Używam tego produktu od:3 -4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze