Vipera, Satin Base (Baza pod podkład)

Vipera, Satin Base (Baza pod podkład)

Satin Base to matująca baza, która wydłuża trwałość podkładu oraz natychmiast wygładza cerę i wyrównuje jej koloryt. Dzięki zawartości silikonów podkład rozprowadza się na niej gładko i równomiernie oraz pozostaje świeży przez cały dzień. Po zaaplikowaniu bazy należy chwilę odczekać, aby się wchłonęła, a następnie nałożyć podkład.
Satin Base może być stosowany również samodzielnie- cera staje się wtedy gładka i jedwabista.

Cena: ok. 15zł / 15ml

taki sobie

plusy:

* po rozsmarowaniu jedwabista konsystencja
* matowi i przedłuża makijaż

minusy:

* za 3 razem nie dało rady tego nałożyć, rolował się a przy dłuższym wsmarowywaniu robiły się grudki
* galaretowata konsystencja którą trudno wydobyć z tubki

być może trzeba bazę użyć w ciągu miesiąca, ponieważ nie używałam jej codziennie sięgnęłam po nią po kilku tygodniach, po nałożeniu musiałam i tak zmyć ją bo na to co zrobiła na mojej twarzy za nic nie dało nałożyć się podkładu

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

W ogóle nie wydajna

Plusy:
* rzeczywiście podkład utrzymuje się ponad 12 godzin (przynajmniej w przypadku Max Factor Pan Stick) i to niestety jedyny plus
Minusy:
* nie spotkałam się jeszcze z tak niewydajnym kosmetykiem (miałam nadzieje, że bedę jej stosowała na co dzien ale chyba skonczyłaby mi się po 2 tygodniach)
* próbowałam nałożyć na nią podkład dream matte mouse maybelline jednak nie jest to możliwe (robią się wałeczki i absolutnie nie nadaje się do tego podkładu)

Odłożyłam tą baze bo rzeczywiście daje niesamowity efekt ale nie nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ nie wiem czy wystarczy na 2 tygodnie. Stosuję ją tylko przy wielkich wyjściach :) ponieważ nie stać mnie na wydawanie 2 razy w miesiącu prawie 20 zł na jakąś bazę. Kobieta ma mnóstwo innych wydatków :)

Używam tego produktu od:używam okazyjnie więc bez znaczenia

dobra, ale...

Naprawdę niezła baza jeśli chodzi o efekt - matowa, gładka buzia, podkład świetnie się rozprowadza i długo trzyma, faktycznie twarz jest matowa zdecydowanie dłużej niż bez bazy. To tyle plusów... Minusy:
- absolutnie zawyżona cena w stosunku do objętości i wydajności - 16zł za 15ml, na dodatek baza jest absurdalnie niewydajna
- konsystencja - taka jakaś galaretowa... ciężko ją wydobyć z tubki i ciężko rozprowadzić na twarzy

Niestety w tym wypadku cena i (nie)wydajność zdecydowały, że więcej jej nie kupię...

Używam tego produktu od: 10dni?

Fajny produkt

To moja pierwsza baza pod podkład, a skusiłam się na nią ze względu na niską cenę i dobre opinie:)
Jak narazie się nie zawiodłam.
Baza przyjemnie się rozprowadza, matuje skórę, ale lekko ją ściąga. Za pierwszym razem mi się zwałkowała pod podkładem (dream matt mousse), ale kiedy użyłam city matt Lirene, to problem przestał istnieć. Trzeba tylko nałożyć ciut więcej podkładu niż bez bazy, bo lekko go wchłania.
Baza matuje na parę godzin, ale dla mnie to i tak dużo.
Raczej nie zapycha.
Pewnie kupię go ponownie, chyba, że skuszę się na inną:)
Używam tego produktu od:2 tyg

niezastąpiona

Uwielbiam tą bazę. Mam tłustą cerę , na które każdy podkład trzyma się bardzo krótko. Po użyciu tego kosmetyku cera jest przez cały dzien matowa (serio!), podkład też trwa w stanie niezmienionym,a pory są zwężone. Baza jest wydajna , chociaż nie podoba mi się jej "glutowato-żelowata" konsystencja. ogólnie warto kupić.

Używam tego produktu od:Świąt
Ilość zużytych opakowań: odrobina 1

Super!

Używam jej na zajęciach z wizażu, ale kupię sobie taką również do mojej kosmetyczki.
Jak napisała wcześniej jedna wizażanka to nieprawda, że starcza na około tydzień! Zastanawiam się ile jej nakładasz na twarz w takim razie... nic dziwnego, że wałkuje Ci się ona podczas nakładania podkładu.
Baza jest wydajna, bo kładzie się jej niewielką ilość na twarz, ja rozsmarowuje gąbeczką. Dobrze matowi i zatyka wszelkie niedoskonałości.

Używam tego produktu od:pazdziernik

phi!

osobiście uważam, że to baza to jakieś nieporozumienie.
pierwszy minus: jest bardzo niewydajna, opakowanie 15ml wystarcza na ok. tydzień-dwa.
owszem, baza nałożona na buzię, czyni ją gładką i jedwabistą w dotyku, dobrze matuje.
schody jednak zaczynają się, gdy na bazę chcemy nałożyć podkład.
na opakowaniu umieszczona jest informacja, iż nie należy stosować na bazę wszelkich fluidów matujących. jak najbardziej prawda: i baza i podkład zaczynają się niemiłosiernie wałkować (a ja zastanawiać: czym jest to coś na mojej twarzy?!)
problem w tym, że nakładałam także inne podkłady, czy to rimmel, czy gosh (niematuące), a zjawisko się powtarzało: w ruch szło mleczko do demakijażu.
polecam tylko tym, którzy lubią wydawać pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, ale generalnie nie używam.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.