Oriflame, Delice EDT

Oriflame, Delice EDT

Piękny, delikatny zapach, przypominający nieco woń Ice Tea :) Dla dziewczyn lubiących świeże, leciutkie, orzeźwiające wonie. Po pewnym czasie zostawia na skórze przyjemny, lekki jak mgiełka zapach.

Jeden z moich ulubionych z tej półki.

Dekadę temu mając lat 15 szalałam, jak wszystkie moje koleżanki ze szkoły zresztą, za kosmetykami Avon i Oriflame.
Zamawiałyśmy tego mnóstwo, samych zapachów miałam całą półkę.
Ten wspominam bardzo miło, pachniał tak, jak wyglądał.
Wiosennie.
Po prostu wiosna w najczystszej postaci - coraz cieplejsze dni, słońce ogrzewające plecy i duuużo kwiatów.
Co ja bym dała, żeby jeszcze gdzieś ten zapach dorwać.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

dam się pokroić za ten zapach

Najwspanialszy zapach jaki pamiętam z używanych do tej pory. Jestem w stanie zapłacić podwójną cenę, byleby tylko go dostać ;)
Kwiatowo-owocowy, słodki, a zarazem niezwykle lekki.
Uroczy w swej prostocie :)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 (plus 1 próbka)

fajowy

Cudowny zapach, taki lekki i orzeźwiający, dlugo sie trzymal i kojarzyl mi sie z latem:) miałam małą fiolkę i dozowałam oszczędnie. Jakoś nigdy nie zdecydowałam się na zakup a potem zapach został wycofany.
Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

całkiem fajne=)

Bardzo ładny zapach taki delikatny i owocowy=) co prawda nie ja ich używałam a moja siostra ale lubiałam sobie czasami "pożyczyć" ;)
wielka szkoda że te perfumy nie są już dostępne w sprzedarzy bo sama bym je kupiła....=(

Używam tego produktu od: nie pamiętam...

Najlepsze tej firmy

Śliczny i trwały zapach,nie spodziewałam się tego po tej firmie,bo zazwyczaj nie podobają mi się ich perfumy.Jedyny minus stanowi trochę zbyt wysoka cena,uważam że mogłyby być trochę tańsze

Używam tego produktu od:aktualnie nie używam

szybka zmiana zdania

Zastrzeżenia do buteleczki- fatalna tandeta! Korek pękł od samego zamykania a po drugie ta folio-farba zaczęła paskudnie odłazić ze szkła!
Zapach dobry, ciepły, aczkolwiek (;)) przy najlżejszym podrażnieniu śluzówki nosa zwykłym katarem ztawał się nie do zniesienia. Miło go wspominam, pamiętam tę nutkę "nieśmiałej prowokacji", super się z nią czułam.

Używam tego produktu od: w czasach licealnych

Cudowna

Zapach jest cudowny, miałam kiedyś próbki tego zapach, ale niestety nie było mnie stać na wodę. A teraz jest wycofana :( Jest świeża, lekka i ten owocowy zapach!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... Niestety tylko próbki :(
Recenzja: ...

Koszmar

Jeden z kompletnie nietrafionych prezentów.
Dla mnie to trauma zapachowa. Widzę że zbiera raczej pozytywne opinie, jednak dla mnie był nie do zniesienia.
Zużyłam z trudem i w męczarniach.
Żadna świeżość, delikatność.

ilość zużytych opakowań: pierwsze i mam nadzieję ostanie

całkiem ładny zapach

Kupiłam go w ostatniej promocji (za niecałe 50 zł), skuszona ceną i recenzjami na KW. W pierwszej chwili mi się nie spodobał, nawet myślałam żeby go "opchnąć" na Targowisku :). Ale musze przyznać, że zyskuje przy bliższym poznaniu, nawet bardzo. Pachnie przyjemnie, owocowo, niezbyt intensywnie czyli tak jak lubię. Jeszcze nie wiem czy kupię drugie opakowanie, ale to na pewno zużyję.

przepyszny zapach

przepyszny, uwielbiam go :)))). Delikatny a zarazem kuszacy i tajemniczy, w zderzeniu z cena i trwaloscia... 10 gwiazdek!!!!...

dobry zapach-dobra cena

Używam pierwszego flakonu tych perfum, podobają mi się, aczkolwiek nie używam ich codziennie, ponieważ nie używam tylko i wyłącznie jednych perfum. To co na pewno wyróżnia je na rynku to oprócz niezłego zapachu - cena, która jest przystępna dla wszystkich, zwłaszcza, że często można te perfumy kupić w promocyjnej cenie.

Ślicznie pachnie

To jednen z moich ulubionych zapachów,obok cool water Davidoff,Tommy Girl , i Hugo Boss.Nie są drogie a zwlaszcza opłaca się je kupić w promocji.Trzymają sie dosyć długo uwazam iz są warte swej ceny