Sensique, Trendy Mascara, Pogrubiający tusz do rzęs z D-panthenolem i witaminą E

Kremowy tusz do rzęs z D-panthenolem i witaminą E, chroni i odżywia rzęsy. Nadaje im wyrazisty wygląd, wydłużając je i pogrubiając. Odporny na działanie wilgoci i czynników atmosferycznych.

Zero efektu

no może poza tym, że rzęsy są czarne. Ale co z tego, skoro tusz ich nie pogrubia (jak zresztą obiecuje producent), nie wydłuża. Do bani. Może przypasuje dziewczynom, które lubią makijaż "nude". Ja też jestem minimalistką w makijażu, ale rzęsy muszą być gęste i choć trochę wydłużone.Używam tego produktu od: ponad rok

Średni

Jaka cena taki produkt.
Minimalny efekt,nie podkreśla rzęs. Może dla długich rzęs jest dobry, ale dla moich się nie nadaje. Obecnie leży nieużywany.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:pół roku

skleja

i to strasznie skleja rzęsy. Nie da się nim ładnie pomalować. Ani nie wydłuża, anie nie pogrubia. Rząsy wyglądają bardzo nieestetycznie, kilka zlepionych patyków. Próbowałam pomalować się nim kilka razy, ale niestety każde podejście kończyło się tak samo. Tragedia :(

Używam tego produktu od:4 tyg.
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Beznadziejny.

Kupiłam, ponieważ miał dobre oceny na kwc (trochę czasu temu to było...;)). Odkopałam go niedawno i utwierdził mnie w przekonaniu że:
-trudno cokolwiek pomalować tą szczotą
-nijak się prezentuje
-śmierdzi
-ma fatalne opakowanie
Moim zdaniem nie zasługuje nawet na dwie gwiazdki.

taki sobie...

Troszeczkę wydłuża, nieźle pogrubia, prawie wcale nie unosi rzęs, a raczej je obciąża. Trzeba poświęcić sporo czasu na malowanie, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Tusz dla naprawdę cierpliwych:( Nie najgorszy. Jak nabrałam z nim wprawy nawet dobrze się spisywał ;)
Już nie używam tego produktu

papka na rzęsach

kiedy kupowałam, miał same dobre recenzje- dlatego się skusiłam. Żałuję :(
Po pierwsze teraz wiem, ze nie powinnam używać pogrubiających tuszy- moje rzęsy potrzebują raczej wydłużenia. Aczkolwiek ten tusz nawet nie pogrubia dobrze.
Po drugie śmierdzi okropnie, aplikując go czuję ten odpychający zapach.
Po trzecie jest gęsty i źle się go nakłada, w miarę jak go używam, jest coraz gorzej- miałam już wiele tuszy i jeszcze nie zdarzyło mi sie, żeby jakikolwiek zasychał.

Plusy? Mimo iż nie jest wodoodporny, to przeżywa łzawienie. I rzeczywiście pielęgnuje rzęsy. Inaczej: używając go nie były osłabione.

Używam tego produktu od:4 miesiące

E tam. Czym tu się zachwycać?

Nie przypadł mi do gustu.

Wprawdzie rzęs mi nie posklejał ani się nie rozmazywał, ale przede wszystkim trudno nim sie umalować. Ma bardzo dziwną, ni to gumową, ni to klejącą konsystencję, przez co brak mu przyczepności na rzęsach i trzeba się sporo szczoteczką namachać, żeby trochę go na rzęsach pozostało. Nie wiem, może to ta witamina taka gumowa... ;)

Zapach beznadziejny.

Usuwa się bez problemów, nie podrażnia i nie uczula, ale to ślizganie się po rzęsach jest irytujące. Po raz pierwszy z czymś takim się spotkałam.

Tani i można wypróbować, ale pytanie zasadnicze brzmi: po co?

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

nie kupie

Przez pierwszy tydzien bylam zadowolona, po czym wrocilam do 2000 calorie.. tusz jest za gesty, zostawia grudki, u mnie tez skleja rzesy... nie polecam. Ze wzgledu na niska cene daje 2 gwiazdki(sa drozsze tusze,ktore tak samo sie zachowuja),a nie 1.

Używam tego produktu od:2 tygodni

nie polecam

Oceniłam go przez pomyłkę jako ten drugi tusz pogrubiający z sensique;)
Skleja rzęsy, powstają grudki na końcach , tworzą się owadzie łapki, zbyt gęsty i dużo go zostaje na szczoteczce. NIe polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiące

ok

Kupilam go zachecona opiniami na wizazu - kosztowal 5 zł :D

na poczatku nie bylam zadowolona - sklejał rzesy, dużo nabieralo sie go na szczoteczkę, robil grudki, itp, ale po 3 tygodniach troche sie wysuszyl i chyba ja nabralam wiekszej wprawy w poslugiwaniu sie nim. Teraz jest bosko :) mam czaaaaaarne, pieknie pogrubione i wydluzone rzesy :D B. dobry

Używam tego produktu od:miesiaca

Bomba! :D

Świetny tusz za śmieszne pieniądze, w zasadzie to prawie za dormochę :D
Ma trochę "ekstrawagancki" ;) zapach, ale poza tym REWELACJA, warto przed pomalowaniem rzęs podkręcić je zalotką, wtedy efekt jest jeszcze lepszy :D
Polecam! :)))

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

"wiele" za niewiele ;)

Kupiłam pod wpływem recenzji na KWC. Muszę przyznać, że po 1 użyciu pomyślałam, że nie dorównuje Volumetrixowi, który dotychczas był moim ulubionym, ale za 6zł jest ok. Po kilku użyciach postanowiłam włożyć w pomalowanie się więcej wysiłku i co za tym idzie czasu i nie żałuję. Efekt jest bardzo ładny, porównywalny z drogimi tuszami. Wg mnie z pogrubianiem u niego kiepsko, a takie ma być niby jego zadanie (natomiast po nałożeniu kilku warstw rzęsy są pogrubione, ale trzeba uważać, bo skleja), ładnie wydłuża rzęsy. Nie rozmazuje się, nie osypuje i jest bardzo dobry, zwłaszcza, że za "grosze"! :)

Polecam, za taką cenę warto wypróbować. Myślę, że kupię go jeszcze nie raz :)Używam tego produktu od: 3 miesięcy