Wahl, Prostownica ceramiczna profesjonalna Cutek

Wahl, Prostownica ceramiczna profesjonalna Cutek

Profesjonalna prostownica fryzjerska. Posiada płytki ceramiczne nowej generacji, które sprawiają że włosy są lśniące. Łagodne prostowanie w technologii SENSATION-CERAMIC. Mała i poręczna prostownica z miękkim uchwytem.

- Szybkie nagrzewanie do 195°C w ciągu 1-2 minut.
- Inteligentne sterowanie temperaturą - maksymalna wydajność cieplna.
- Wygoda: profesjonalny przewód obrotowy (obraca się o 360 st.).
- Moc 30 Watt.

bardzo fajna prostownica

Przydatna zawsze gdy nadchodzi bad hair day:) Mam naturalnie kręcone ale i podatne włosy. Mogę je wyprostować zaraz po umyciu i wysuszeniu na szczotce jak i podprostować po rozplecieniu warkocza. Prostownica sprawdza się w obu tych sytuacjach. Nie niszczy włosów (oczywiście trzeba uwzględnić serum termoochronne), choć prostuję włosy często nie zauważyłam większych zniszczeń.Być może jest to wynik również pielęgnacji ale włosy nie puszą się, są gładkie i zadbane.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

genialna

Prostownica jest świetna. Nie pali włosów, nie powoduje puszenia się(o ile użyjecie serum lub spray\'u termoochronnego na włosy, bo na dłuższą metę nie gwarantuję, ze nie zaczną wam się puszyć). kiedyś używałam jej codziennie, teraz tylko "od święta" bo wygładzam włosy innymi sposobami, dzięki czemu ich tak nie niszczę. Mimo wszystko prostownice mogę polecić. Może nie wygląda na luksusową (nie którzy wymagają zbyt wielu pstryczków), ale dzięki temu uważam jest mniej awaryjna. Koleżanki często skarżą się na psujące się prostownice, a moja jak była tak jest i ani razu nic nie szwankowało.

Dziewczyny sprawdzajcie przed zakupem czy po domknięciu płytek prostownicy tworzy się przy końcu taka luka. Jest to bardzo ważne dla naszych włosów! Prostownice z płytkami,które całkiem przylegają do siebie palą nam włosy!
Ta prostownica oczywiście ma ta "lukę" ;)

Plusy:
- cena
- zerowa awaryjność
- gładko sunie po włosach
- nie przypala włosów
- ma "lukę" o której pisałam wyżej
- prostuje gęste loki
- sprawdza się również do tworzenia fal i loków
- gruby i długi kabel

Wady:
- nie ma!

Ilość zużytych opakowań: 1 :) wciąż ma się dobrze ;)

Naj :)

Wahl Cutka mam już hmm.. będzie z 10 lat. Zakupiłam ją w 2004 roku. Pomimo tego, że korciło mnie aby ją zdardzić kiedy to moje koleżanki kupowały nowsze, z wieloma bajerami itd.. ja zostałam jej wierna ;-) I nie żałuję, bo gdy używałam tych \'\'super nowości\'\' byłam nieraz w szoku. Aż zaczełam się zastanawiać czy to ja mam coś z włosami nie tak?
Wiadomo, że prostownica to prostownica - będzie niszczyła włosy. Nie ma co się nabierać, że któraś je będzie pielęgnować :) Na szczęście ta ich nie pali, nie ciągnie a efekt jest długi. Pięknie też wychodzą loki.

Teraz kiedy moja kochana staruszka, w końcu została lekko porysowana (9 lat to i tak mega wynik:D) postanowiłam ją wymienić. Moj wybór padnie ponownie na tą firmę, bo jest najlepsza.

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Jest świetna!

Posiadam nowszą wersję: Wahl Cutek Advanced. Moje włosy są bardzo puszące się i podniszczone, szukałam prostownicy, która uporałaby się z tymi problemami w miarę na długo. Wahl Cutek świetnie się sprawdza, nie spodziewałam się, że tania prostownica będzie w stanie zapewnić mi trwały efekt. Włosy są naprawdę gładkie i lśniące, wyglądają niezwykle zdrowo i do tego efekt utrzymuje się naprawdę długo!

Plusy:
+ Trwałość
+ Włosy są gładkie i lśniące
+ Cena
+ Ma długi kabel, co jest bardzo przydatne.
+ Regulacja temperatury od 150 do 230 stopni.

Póki co brak minusów:)
Polecam!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedna

nareszcie idealna prostownica

prostownica perfekcja, po latach szukania, na wlosy, grube, ogwomne, kręcone ale i falowane, sianowate, suche, niepodatne i najgorsze z możliwych.

Prostuje od razu, po pierwszym pociagnieciu, ma dobry poślizg, nie haczy, są błyszczące, nie ma sianka ani puchu, sa wszystkie przy sobie, gładkie i długo się efekt trzyma.

Nie niszczy stosowana z kosmetykami ochronnymi, szybko się nagrzewa, wygodna w uzyciu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka na dlugi czas

Wizaż ma zawsze rację

Mam włosy suche, lekko kręcone, ze skłonnością do puszenia się i zawsze miałam problem z ich sensownym ułożeniem. Na dodatek włosy zawsze wygladały na zniszczone i zaniedbane (mimo używania hektolitrów odżywek i masek!) - tylko fryzjerom udawało się je jakoś opanować.

Ta prostownica to odpowiedź na moje "modły" :) Włosy są pięknie wyprostowane ale nie tracą na swojej objętości.

Jednocześnie wcale nie zauważyłam żeby się zniszczyły - wręcz przeciwnie - włosy wreszcie wyglądają porządnie. Żeby ich tak nie narażać używam z resztą tez polecanego na wizażu serum termoochonnego firmy Marion.

Prostownica szybko się nagrzewa (ale bardzo wolno schładza),
ma długi, wygodny kabel.

Gdybym miała się czepiać to jedyne, co może niektórym przeszkadzać to nieco za wąskie płytki.

Generalnie jestem w pełni usatysfakcjonowana, zakochana w prostownicy i wreszcie zadowolona z fryzury. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Ideał

Używała jej moja fryzjerka, i jako iż po wyjściu z salonu miałam zawsze proste i błyszczące włosy postanowiłam zakupić ją do użytku domowego. I sprawdziła się! Szybko się nagrzewa, nie niszczy mi włosów tak jak inne prostownice, dobrze prostuje, kręci, i pomimo roku użytkowania wygląda jak nowa :-) Jedyny minus tej prostownicy to długi czas stygnięcia, ale poza tym ma same plusy! Wolę ją o wiele bardziej od zachwalanej przez wiele osób Shine Therapy od Remingtona.

Podsumowując: Polecam :-)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica w trakcie użytkowania

Super!

Mam "nową wersję", Wahl Cutek Advanced.
Zacznę od plusów i minusów:

+ cena - 101 zł na all, razem już z przesyłką kurierską.
+ nie wyrywa włosów, jak robiła to moja poprzednia prostownica z Łucznika
+ ładnie wygładza
+ świetnie prostuje, włosy są proste jak drut :)
+ nieduża, cienka, poręczna
+ długi, obrotowy kabel
+ szybko się nagrzewa, w kilka sekund
+ efekt trzyma się cały dzień

- jedynym minusem jest to, że niby prostowanie się trzyma, ale loki lub fale rozwalają się po krótkim czasie

Polecam, naprawdę warto kupić :)

Używam tego produktu od: września 2012
Ilość zużytych opakowań: jedna

najlepsza

Mam już tą prostownicę ok. 5-6 lat, także nie mogłam za nią wiele zapłacić, stać było na nią nawet nastolatkę. Używałam ją kiedyś bardzo często, a codziennie do prostowania grzywki. Z odpowiednim nawilżeniem włosów i kosmetykami do stylizacji robiła cuda ! Mam z natury kręcone i baaardzo napuszone włosy, a ona świetnie sobie z nimi radzi. Spadła mi już chyba z 50 razy i to z dużych wysokości i o dziwo nadal działa :D
Mam wrażenie że nie niszczy tak włosów jak inne prostownice. Jakiś czas temu na wycieczce koleżanki prostowały moim sprzętem włosy, bo stwierdziły że moja robi to najlepiej i najszybciej. Kilka z nich w przyszłości kupiło sobie taką samą i również są bardzo zadowolone :)
Co do wykonania jest bardzo solidne. Nagrzewa się bardzo szybko - kiedy już skończy przestaje migać czerwone światełko. Ma długi, obrotowy kabel i bardzo przydatną zawieszkę.
Nawet moja fryzjerka używa takiej samej prostownicy :) Także polecam niezdecydowanym.

Zmieniłam na nowszy model

Prostownicę używam od 10 lat. Wczoraj zakupiłam nowszy model wahl cutek advanced, jednak firmy nie zmienię. Mam też mini wersje do walizki. Włosy wygładzone i niezniszczone. Może to kwestia stosowania kosmetyków, ale jakby prostownica miała złe płytki to chyba już nic by nie pomogło.
Wszystkim polecam. Swojej ostatniej używałam 5 lat i będę dalej używać jak naprawię kabel, coś się z nim stało - z mojej winy. Grzeje doskonale, ale nie ma to jak nowa:) POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuka

Tania i naprawdę najlepsza!

Kocham !!! moja pierwsza prostownica :) miałam ją przez 6 lat!!!! wspaniała, wszystkie koleżanki pytała co to za prostownica, że mam tak dobrze wyprostowane włosy, lśniące i przez te 6 lat MOIM zdaniem nie uszkodziły się :) Włosy zrobione tą prostownicą mam proste aż do następnego mycia i nie musze poprawiać, a mam włosy do pasa. POLECAM w 100 %

Właśnie dzisiaj kupiłam prostownice z tej samej firmy tylko titanium i jest również cudowna :) w końcu musiałam już starą wymienić ;)

Całkiem

Przez wiele lat zmagałam się z niesforną, napuszoną szopą na głowie i skusiłam się na zakup prostownicy - padło na tą. Zapłaciłam za nią chyba 120zł w salonie ze sprzętem fryzjerskim. A więc krótko:

+ prostuje (i to dobrze prostuje)
+ szybko się nagrzewa
+ gładko prześlizguje się po włosach wygładzając je
+ bardzo fajnie kręci się nią loki
+ można nią ładnie wymodelować fryzurę
+ nie rwie, nie ciągnie

+/- ma obrotowy kabel - jest wygodny, ale się skręca, a dosłownie miesiąc po zakończeniu gwarancji (1rok) przestał \'stykać\' w miejscu obrotu (był bieg do rodziciela, który sobie z tym poradził własnoręcznie)

- oczywiście minusem jest niszczenie włosów, po 1,5 roku namiętnego prostowania (a przy tym używania kosmetyków termoochronnych) włosy się wysuszyły, porozdwajały, połamały i po prostu poniszczyły
- brak regulacji temperatury, 190 stopni to jednak sporo

Produkt jest sam w sobie całkiem porządny, ale nie do regularnego prostowania. Odkąd zaprzyjaźniłam się ze swoimi lokami i zaczęłam o nie dbać, po prostownicę sięgam tylko od święta, a wtedy sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedna, cały czas ta sama