AA, Therapy Oczyszczanie i Tonizacja, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Preparat zawiera struktury miceli, które dokładnie wychwytują zanieczyszczenia z powierzchni skóry i usuwają makijaż. Płyn zapewnia wysoką skuteczność oczyszczania skóry, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej.

Kwas hialuronowy działa intensywnie nawilżająco, a d-pantenol dodatkowo regeneruje skórę i przyspiesza łagodzenie stanów zapalnych.

No nie wiem...

Zaznaczam, że był to mój pierwszy płyn micelarny i dostałam go od mamy, której nie podpasował (nie zapłaciłam za niego sama).

Używałam rano do oczyszczenia całej twarzy, wieczorem do usunięciu resztek makijażu oczu i ztonizowaniu po umyciu twarzy olejkiem myjącym.

Uważam, że produkt, jako produkt jest mocno średni. Więcej oczekiwałam po płynie micelarnym, co prawda nie po tym, ale jednak. Mam też minimalne porównanie z innym - parę razy w czasie używania go użyłam różowego płynu z Eveline - płyn AA w tym porównaniu wyszedł słabo.

Do największych zalet mogę zaliczyć to, że był wydajny i nie podrażnił. Dobrze oczyszczał i tonizował czystą skórę (ale to samo robi tonik z Ziai za 5zł), ale z usuwaniem makijażu radził sobie mocno średnio. Nie uznaję tarcia oczu, więc na pełny demakijaż musiałam czasem czekać 2-3 MINUTY z wacikiem na oku - zaznaczam, że już wcześniej usunęłam część myjąc twarz, nie używam też specyficznych kosmetyków typu eyeliner i tusz wodoodporny. Kosmetyk pozostawia minimalną lepką warstwę, przypadkowo wylany w nadmiarze na wacik pienił się.

Nie, naprawdę nie polecam. Jest za drogi względem jakości, szczególnie, żde płyn z Eveline spisał się lepiej, szybciej i również nie podrażnił. Mam nadzieję, że to najsłabszy z płynów AA.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml.

Kiepski!

ten płyn micelarny bardzo kiepsko radzi sobie z demakijażem i oczyszczaniem twarzy. Aby zmyć makijaż oczu trzeba dość długo pocierać powieki, co szkodzi tak delikatne skórze. Z demakijażem reszty twarzy jest troszkę lepiej, ale aby zmyć ją dokładnie trzeba czynności powtarzać kilka razy.

Plusy:
Szczerze mówiąc nie widzę ich.

Minusy:
- intensywny, męczący zapach,
- słabe oczyszczanie,
- słaby demakijaż,
- mało wydajny,
- pozostawia na twarzy lepką warstwę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Masakra!!!!!!!!!

+nie uczula za to 1*

-zapach - na początku podobał mi się, jednak w trakcie używania zaczął mnie męczyć
-nie zmywa makijażu, nawet jego resztek - wszystko rozmazuje po całej twarzy
-pozostawia lepką warstwę na twarzy na którą ciężko nałożyć krem - próbowałam go zużyć jako tonik ale doprowadzało mnie do szału to lepienie, dla mnie w żadnych okolicznościach nie było kojące
-cena - dałam za niego kilkanaście złotych, ale lepiej ze zmywaniem makijażu radzi sobie tani krem do twarzy czy balsam

Używam tego produktu od: już na szczęście nie używam
Ilość zużytych opakowań: ledwie wymęczyłam jedno

najgorszy kosmetyk jaki miałam

BEZSENSU.

skóra jest po nim strasznie lepka, robi się czerwona i piecze.
nie zmywa makijażu tylko rozmazuje go po całej buzi.
(demakijaż oczu jest po prostu koszmarny- tusz do rzęs mam na całej twarzy)

jedynym plusem jest może zapach chociaż też nie do końca.

oszukałam się kupując ten produkt.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

Byle jaki

Nie wiem dlaczego kosztuje 10 zl wiecej niz te drogeryjne micele skoro niczym sie nie rozni-tylko dlatego ze zajmuje polke w aptece?
Nie domywa, szczypie w oczy, malo wydajny. Typowy przecietniak. Dostaje 2 gwiazdki za oszukiwanie klientek- ma ten sam sklad co jego kolega z drogerii a kosztuje duzo wiecej!!!!

Używam tego produktu od: 1 msc

rozczarowanie

płyn zużyłam po miesiącu, więc mało wydajny a nie malowałam się codziennie, podrażniał oczy - bardzo mnie szczypały, nie do końca zmywał tusz do rzęs i korektor do brwi i nie dawał takiego całkowitego wrażenia dobrego oczyszczenia twarzy, jedyna zaleta to ładny, delikatny zapach

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

a ja lubie :P i to B A R D Z O !!!

Dla mnie to bardzo dobry kosmetyk. Stosowałam go po raz pierwszy przeszło rok temu po neodermie i spisał się rewelacyjnie! Tak dobrze, że spisuje się do dziś :) Jego główną zaletą jest przede wszystkim to,że doskonale nawilża :) Nawet nie wiecie jak to uczucie "lepkości" (jak to określacie) jest cudownym ukojeniem dla spalonej skóry! Mam cerę mieszaną, trądzikową, na co dzień używam wypalających maści, żeli do mycia z kwasami itp. 2 razy w tygodniu zmywam się tym płynem i wtedy czuje, że żyję! Skóra jest tak dobrze nawilżona, że nie potrzeba już kremu!!! (w moim przypadku oczywiście) z fluidem, pudrem, tuszem (nie wodoodpornym!) cieniami radzi sobie bardzo dobrze!
Szczerze Polecam!!!!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

prywatny koszmarek

Płyn dostałam w prezencie. To 3-ci micel, z którym miałam do czynienia i niestety wypadł najgorzej.
Mimo że dość dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu, nie czuję lepkiego filmu na twarzy powoduje u mnie powstawanie bolących gulek na policzkach. Robiłam kilka podejść, bo nie chciałam uwierzyć, że to on jest winowajcą. Stan do jakiego doprowadził poliki dyskwalifikuje go w 100%. Powędrował do kosza.

Używam tego produktu od: kilka podejść
Ilość zużytych opakowań: 0k. 1/6

Woda z mydłem

To pierwszy płyn micelarny jaki stosowałam, a zdecydowałam się na ten produkt, ponieważ jest również przeznaczony do demakijażu oczu.
Płyn bardzo ładnie pachnie, ale bardziej przemywa cerę niż zmywa z niej makijaż, a z tuszem to już prawie sobie nie radzi. Wydaje mi się także, że nie jest zbyt wydajny ale to pewnie przez to że ma konsystencję wody i trudno nalać na wacik minimalną potrzebną ilość.
Buzia po nim wydaje się jednak być oczyszczona, ale ma inną wadę. To prawda, że tak się klei że mam ochotę umyć po nim twarz. Czasem drażni oczy, ale nie aż tak często by uznać to za minus. Na pewno ma właściwości nawilżająco-kojące.
Brak zastrzeżeń co do klasycznego opakowania.

Używam tego produktu od: 4 mies
Ilość zużytych opakowań: 0,5

WYRZUCONY PIENIĄDZ

Nigdy więcej!
Nie zmywa prawie nic.
Jedynie, aby nie wyrzucić używam jako toniku i to na tyle. Dodatkowych pozytywnych wrażeń nie odczuwam i nie polecam!

Nie

Plusy:
-nawilża
-zapach

Minusy:
- pozostawia lepką skórę
- nie zmywa dobrze makijażu ( z tuszem kompletnie sobie nie radzi)
- trzeba dobrze pomęczyć skórę, aby przyzwoicie ją wyczyścił

Nie przekonał mnie

Używam tego produktu od:2 m-cy

byle jaki

Bede konkretna:

Minusy:
-zbyt intentywny zapach jak na produkt do skory wrazliwej
-niestety nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu, o tuszu już nie mówiąc
-pozostawia skórę lepką
-za dużo płynu wylewa sie na wacik

Plusem jest ładne opakowanie i atrakcyjna cena, co z tego skoro nie spełnia obietnic producenta.

Używam tego produktu od: 2 mies