Sephora, Bronzer Powder SPF 15 (Puder brązujący)

Sephora, Bronzer Powder SPF 15 (Puder brązujący)

Puder brązujący do twarzy z filtrem SPF 15.

Nie zawiera błyszczących drobinek.

Dostępny w kolorach:

Caribbean (jaśniejszy)

Riviera (ciemniejszy)

Ujdzie...

Kupiłam ten bronzer zachęcona pozytywnymi opiniami mojej nauczycielki w szkole wizażu. Ona ten produkt wprost ubóstwiała. Wróciłam do domu, nałożyłam toto i co? Zachwytu nie było. Zwyczajny bronzer, mogłabym chyba kupić sobie wtedy coś tańszego i bym miała taki sam efekt. Mam odcień 02 - Copper.
Plusy:
- kolor w opakowaniu ok
- samo opakowanie bardzo ładne plus mamy lustereczko
- wydajność spora
- bez brokatu (co akurat w jego przypadku jest plusem)
- nie robi plam (chociaż moja mama jak go sobie raz nałożyła to jej zrobił, jednak mi nigdy)
- konsystencja też może być - jednak jeśli ktoś ma twardy pędzel to może się trochę osypać
- nie uczula
Minusy:
- za mocno \'zajeżdża\' pomarańczem od niego, mam ciepły odcień karnacji, ale ten efekt mi się nie podoba, a na sto procent wybrałam dobry odcień
- cena - za taką przeciętną jakość trochę drogo
- staje się ciemniejszy na twarzy (co przy mojej wręcz przezroczystej prawie cerze jest nie do przyjęcia), jak tu ktoś wspomniał w komentarzach - można nim zrobić maskę na twarzy - chociaż ja już naprawdę używam go w minimalnej ilości i tylko na kości policzkowe, żeby twarz nie była taka \'płaska\'.
Będę go używać aż się skoczy to opakowanie, a potem raczej kupię coś innego.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

przyzwoity bronzer

Puder ten kupiłam w zasadzie przypadkowo. I służył mi dość długo, na pewno więcej niż rok, dopóki przy upadku na podłogę resztka zawartości się po prostu potłukła ;)
Bronzer jest naprawdę przyzwoity. Nie robi na twarzy plam, łatwo się rozprowadza, można stopniować efekt, nie ma pomarańczowego koloru. W sam raz do konturowania, bo zawiera naprawdę tyci - tyci drobinek, w zasadzie to jest matowy.
Chciałam w sumie kupić go raz jeszcze, ale byłam zaskoczona jego aktualną ceną. Dołożyłam trochę więcej i kupiłam inny bronzer ;)

Używam tego produktu od: oj, długo, na pewno ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ujdzie.

Kiedyś uwielbiałam ten bronzer.Ale z czasem,przestał mi się podobać.
Plusy
-Ładne opakowanie
-cena
-kiedyś kolor
-nie ma drobinek
-Wydajny

Minusy
-Szybko znika z buzi
-Robi plamy
-Robi się pomarańczowy

Jeszcze mi troszkę go zostało,więc go wykończę,ale będę szukać dalej.A kiedyś był moim ulubieńcem :)

Używam tego produktu od: około 4 lata.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego.

koszmar !

ok 3 lat temu , poszłam do Sephory młodziutka, nie znająca się na niczym i poprosiłam o dobranie opowiedniego pudru na całą twarz - pani nałożyła mi ten oto bronzer uwaga : NA CAŁĄ TWARZ. w tamtym świetle wydawało mi się dobrze , z ufnością - wzięłam produkt po czym w domu patrzę a ja jestem pomarańczowa. Ale no nic*** nakładałam go na poliki po czym zaczęły mi wyskakiwać jakieś niesamowite wypryski- odstawiłam - one zniknęły , kiedy ponownie do niego wróciłam pojawiły się znowu. Nie polecam... Jedyny plus to wydajność, oddałam to świństwo mojej mamie co ma cerę chyba z żelaza i nadal nie widać dna choć mineły ponad 2 lata. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata go mam.

jest ok

kosmetyk nie powala na kolana,ale jest do przyjecia.
nakladam go duzym pedzlem do pudrow,daje naturalny efekt. nie ma efektu tandetnego blysku i brokatu rodem z samoopalaczy.
puder kupialam w zeszlym roku zima.jest bardzo wydajny,nadal mam prawie cale opakowanie, chociaz moze to za sprawa tego,ze nie uzywam go zbyt czesto:)
ogolnie moge polecic,ale zachwytu nie ma

Nic specjalnego

Jedyne plusy jakie mogę wymienić to:
+ ładne opakowanie z lusterkiem
+ ładny kolor
+ nie ma drobinek

Minusy:
- strasznie się osypuje
- mam wrażenie ze po godzinie po bronzerze niema ani śladu!
- uczulił mnie
- mało wydajny
- cena

Jednym słowem nie polecam.Używam tego produktu od: roku

Spełnia oczekiwania

Kupiłam na wyprzedaży w Sephorze 30S i 60S. Pierwszy ma ciepły odcień, nie wpada jednak w pomarańcz (na szczęście, bo kupiłam w pośpiechu), drugi jest chłodny. Oba nie mają widocznych na twarzy drobinek, ładnie można nimi wymodelować owal twarzy, można stopniować kolor. Opakowanie praktyczne, z dużym lusterkiem, wielkość odpowiednia, tym bardziej, że nigdy nie stosuję go na całą twarz.

****

Jest naprawdę niezły. Kupiłam go po przeczytaniu opinii na wizażu i nie żałuję.

+ ma ładny kolor, który po nałożeniu nie zmienia się w pomarańczowy
+ łatwo go nałożyć, nie robi plam
+ nie ma widocznych drobinek, nawet lekko matuje
+ bardzo wydajny, mam go już pół roku, a końca nie widać
+ dość długo utrzymuje się na twarzy
+ ładne opakowanie z lusterkiem

bardzo dobry

Polecam,choć mam żle dobrany kolor Riviera-to chyba s20 ( oczy niebieskie,alabastrowa skóra) kosmetyk ten ma bardzo dużo plusów;
+bardzo ładne opakowanie plus lusterko
+dosyć długo trzyma sie na twarzy
+bez drobinek(polecam do cery mieszanej)
+cena
+konsystecja(ani zbyt miekki,ani zbyt twardy)
+bardzo wydajny
Używam tego produktu od:1 miesiąc

naprawde warto:)))))

bardzo dobry kosmetyk w świetnej cenie. Na początku nie wiedziałam jaki kolor wybrać wahałam się między S30 a S20 wybrałam S20(ten pierwszy bardziej brzoskwinka) kolor fajny nie jest przesadzony brązem taka naturalna opalenizna-beżowy brąz. Po aplikacji mało widoczny dopiero po chwili jest efekt, nakładam go na krem lub podkład bo cerę mam suchą,super matowi, ładnie pachnie, co do wydajności nie wiem bo używam co dzień ale od tygodnia

Używam tego produktu od:tygodnia

w koncu bezdrobinkowy

kupiłam ten brązer pod wpływem wizażu. Jestem zadowolona, bo mimo iż w opakowaniu widać malutkie drobinki, na twarzy ich absolutnie nie ma, a o to mi chodziło. Od rozświetlania są inne kosmetyki. Jakość w porządku, długo się utrzymuje, przyjemnie pachnie i jest raczej wydajny, bo używam codziennie od jakichś dwóch miesięcy i nie widać praktycznie zużycia. Trochę to opakowanie niewygodne, bo ciężko się je otwiera, tzn. boję się połamania paznokci. Szkoda, że są tylko dwa kolory, wybrałam ciemniejszy ale tak naprawdę lepszy byłby pośredni jakiś między jasnym i ciemnym. Chyba muszę więc kupić ten jaśniejszy i je mieszać.

Używam tego produktu od:codziennie od ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 trakcie 1

Hmm

Plusy:
- niska cena
- sliczny zapach

Minusy:
- szybko znika z buzi
- mozna nim zrobic maske

Puder jest dobry ladnie brazuje skore ale mozna latwo przesadzic. Szybko znika z buzi tzn tak po 4-6 godzinach. I z tego co wiem nie wystepuje tylko w 2 odcieniach nie wiem w ilu ale chyba ok 4-6Używam tego produktu od:pol roku