Sephora, Blush Me! (Róż do policzków pojedynczy)

Sephora, Blush Me! (Róż do policzków pojedynczy)

Miękki, pudrowy róż do policzków. Podkreśla rysy, nadaje twarzy wypoczęty wygląd. Może być używany na powieki. Dostępny w wielu odcieniach.

Cena: 25zł / 4g

Akurat !

Bardzo dobry róż, ja mam Rose Petal 08 i idealnie sie „skleja” z podkładem i dodaje „radości” i świeżości twarzy :-) Ten odcień jest bardzo dyskretny ale nade duzo dobrego.
Polecam:-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

kwc

roz meringue jalouse n2
roz jest bardzo chlodnym odcieniem z drobinkami rozswietlajacymi , na poczatku nie wiedzialam jak go ugryzc, uzywalam go tylko na inne roze nie podobal mi sie ani kolor ani tekstura
teraz odkrylam jak pieknie rozswietla policzki i odswieza cere gdyby nie to ze mam inne to chyba wykupilabym wszystkie roze z drobinkami z sephory
szok pozytywny , jestem typem zimnym i pieknie wyglada
ja go dostalam kupionego w promocji
ale mimo to uwazam ze moglby byc trwalszy Używam tego produktu od: roku

Muszę przyznać,że jest słaby..

Mam ten róż z wymianki,mam również inną wersje sephorowego różu bez dopisku blush me! i muszę przyznać że była dużo lepsza niż ta.Mam numer 06,niestety dotarł do mnie połamany,więc teraz użytkuje go w formie sypkiej.Kolor niezbyt do mnie pasuje,jest nieco za ceglasty,co może mieć wpływ na jego ocenę.Zauważyłam że jest nieco miększy,od tego drugiego sephorowego różu,za to o wieeele mniej napigmentowany!Trzeba się nieźle namachać,żeby coś na tej naszej buźce było widać!Gwiazki odjełam również za trwałość.Po kilku godzinach musiałam się go doszukiwać na twarzy,bardzo szybko się starł:(Nie kupiłabym go ponownie niestety..

Używam tego produktu od: ok tygodnia

Lubię

Ciągle jestem w trakcie pierwszego opakowania, już od kilku lat, ale to pewnie przez to, że stosuję na zmianę z Burjois.

Mam kolor 02, dostałam w spadku, więc nie wybierałam go sama. Pomimo tego, że jest to wściekły róż, w dodatku mocno błyszczący, to naprawdę sprawuje się świetnie.

Nawet na mojej bladej, piegowatej cerze, której różowy w ogóle nie pasuje, wygląda bardzo naturalnie i nienachalnie (choć pewnie to też kwestia oszczędnego nakładania :P).

Używam tego produktu od: kilku lat

dla mnie idealny

+ wreszcie znalazłam idealny kolor
+ cena
+ ładnie i łatwo się go rozprowadza
+ może mam słaby gust, ale lubię te "klasyczne" opakowania z sephory

dodatkowo, uważam, że to dobrze, że nie ma dołączonego małego pędzelka, bo i tak bym go nie używała (z żadnym dołączonym do różu się nie polubiłam), więc po co miałabym płacić za to dodatkowo :)

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Średni

Kupiłam w promocji 2+1 produkt gratis w Sephorze. Używałam go w zestawie ze ściętym pędzlem do różu z Sephory z naturalnego włosia. Używałam koloru 05.

Minusy:
- może trafiło mi się felerne opakowanie, ale od początku miałam trudności z jego otworzeniem, wymaga użycia większej siły
- po nałożeniu nie daje u mnie naturalnego efektu, kolor mimo długiego rozcierania zawsze jest nierównomierny, niezależnie od użytego wcześniej fluidu czy podkładu mineralnego
- kolor w takcie dnia zmienia się, po kilku godzinach ciemnieje, co bardzo mi nie odpowiada
- nie stapia się ze skórą
- podkreśla przebarwienia ukryte po korektorem i podkładem

Plusy:
- całkiem dobrze się go nabiera na pędzel, chociaż często wysypuje się poza opakowanie
- trwały, kolor długo się utrzymuje na twarzy
- stosunkowo tani

Jak na razie najlepszy!

Skuszona opinią w internecie o nim pobiegłam do sephory i kupiłam go bez namysłu! Mam kolor Rose Rebelle o numerze 1. Był to jedyny matowy róż w kolorze ostrego fajnego różu, który na policzkach jest naturalny i delikatny. Odjełam jedną gwiazdkę za to, że owy kolor został wycofany :( Nie ma go juz w Sephorze i nie wiem czemu. Są podobne odcienie, ale wszytkie z drobinkami co mi nie odpowiada szczególnie przy mojej tłustej cerze. Do rozświetlania twarzy są rozświetlacze a nie róże...

+trwałość, utrzymuje się prawie cały dzień, blednie równomiernie i bardzo nie wiele
+wydajność!!!
+łatwość nakładania, można to zrobić każdym pędzlem!! Nie ma szans zrobienia nim sobie krzywdy! Świetnie się rozciera i łączy ze skórą
+opakowanie trwałe (przetrwało nie jedną podróż ;))
+cena (39 zł) jak na taką jakość i wydajność jest to nie wiele

-dostępność! :(

Bardzo go lubie i mimo iż w mojej toaletce jest kilka innych róży to on zawsze towarzyszy mi w codziennym makijażu! Polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie szukam innego

Pani z Sephory dobrała mi odcień, 07-rose dianthe, taki morelowo-łososiowy z drobinkami.

A przed drobinkami się broniłam, że targ; że wiocha; że nie i koniec. Pani jedanak dalej: Drobinki są ładne:D- nalegała, że rozświetli, że bedzie sie pieknie mienił nawet w zimie.No to kupiłam dla swietego spokoju, żeby na półce leżał, bo tak namawiała:D

A teraz... heh nie rozstajemy się, brokat niezauważalny, pięknie rozswietla. Kolor idealny, jednak w lecie kiedy jestem opalona muszę go nieco więcej nałozyć, daje delikatny efekt a nie "policzki maryny" jak niektóre panny lubia:P

Uwielbiam go! Wogóle namawiam wszystkie dziewczyny do używania różu, nadaje efektu świeżości wypoczetej skóry.

Wystarczy dobry podkład, róż + tusz do rzes/ doklejane;p i utrwalacz. Mamy przepiekny naturalny makijaż, uniwersalny i zawsze modny:)

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 2 kończe, 3 czeka na otwarcie:D

fajny :)

Posiadam pare tych różów w różnej kolorystyce

+ duża gama kolorystyczna
+ ładnie prezentuje się na buzi
+ brokat nie jest nachalny
+ wydajny
+ nie uczula, nie przesusza
+ niedrogi

- odcienie różu wychodzą nieco inaczej na buźce a szkoda bo często nie da się osiągnąc zamierzonego efektu..
- róż się pyli przy nakładaniu
- mało ciekawe opakowanie

Ogólem polecam :) dużo świetnych kolorków!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: używam ok 5 opakowań

Odpowiada mi :)

Posiadam ładny, matowy róż Petal rose. Róż się łatwo nabiera pędzlem kabuki nr 50 Sephory, ładnie stapia się ze skórą, tworzy fajny rumieniec na kościach policzkowych, nabiera się go tyle ile powinno się nabrać. Opakowanie jest fajne, poręczne, zmieści się w każej podręcznej kosmetyczce. Róż Blush me! jest zdecydowanie lepszy niż róże Bourois, które można nabierać i nabierać i ciagle go jest za mało na pędzlu...
Co do trawałości to średnia, ale pierwsze kilka godzin trzyma, za to odejmuję pół gwiazdki, mógłby trzymać dłużej :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Średniak

Dostałam ten róż w prezencie. Bardzo miło się go naklada, ładnie rozświetla (posiadam róż z drobinkami), pyli się ale mimo wszytsko jest dość wydajny. Opakowanie jest proste, eleganckie

Minusem jest to, że bardzo krótko utrzymuje się na buzi. Po upływie 4 h po nim nie widać już śladu. Po pewnym czasie zaczął również zapychać.

Podsumowując, za taką cenę można dostać lepszy produkt.

fajny :)

Jest to bardzo fajny róż. Mam przepiękny kolor sunbaked.

Róż jest łatwy w użyciu, ma świetną kremową konsystencję, łatwo się go nakłada dzięki miękkości i kremowości. Cena nie jest mocno wygórowana, także to również można zaliczyć do plusów. Róż długo trzyma się na policzkach, nie robi placków ani plam.

Na pewno skuszę się na kolejne kolory! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno, ale planuję zakup kolejnych