Bourjois, 10 Hour Sleep Effect (Fluid walczacy z oznakami zmeczenia cery)

Bourjois, 10 Hour Sleep Effect (Fluid walczacy z oznakami zmeczenia cery)

Podkład pozwalający uzyskać efekt wypoczętej cery, jak po 10-cio godzinnym śnie. Udoskonala cerę, maskując oznaki zmęczenia: cienie pod oczami, przebarwienia i poszarzała skore.
Fluid wzbogacony został w witaminy E, F, B5 i minerały.
Występuje w 5 kolorach, nie zawiera tłuszczu.

Nie dla mnie

Lubię produkty tej firmy, jednak ten podkład się nie sprawdził.
- Słabe krycie ( jest to raczej forma kremu koloryzującego)
- lejąca konsystencja co utrudnia nakładanie,
- rozmazuje się podczas nakładania
+ fajne jasne kolory ( dla mojej bladej cery to ważne)

Myślę,że będzie idealny dla młodych dziewcząt, które nie mają jeszcze problemów z cerą.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc temu

Nie zachwyca

to zdecydowanie najgorzy podkład tej firmyjaki miałam, a miałam zdaje się wszystkie dostępne. Konsystencja bardzo wodnista, nie lubie takiej, mam wrażenie , że trudniej sie przez to rozprowadza. Efekt jest dziwny, ni to lekko mokre twarzy, ni to kremu. Mam całkiem ładną cerę bez niedoskonałości jednak potrzenującą wyrównania, ale ten podkład właściwie nie daje zandego efektu-tak jakbym rozmazała na twarzy jakąs maź a nie podkład. Nie wyrównuje, nie matuje. Jest bardzo lekki. nada sie przede wszytskim dla młodych dziewczyn z nieskazitelną skórą.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Gorszy niz kiedyś, ale dalej dobry

Uzywałam kilka lat temu, wróciłam do niego niedawno, nie jest juz idealny , ale dalej ok.

Pierwsza wersja była lekko matująca, z takim lekkim mlodzieńczym blyskiem. Ta jest bardzo lekko matująca. Mam tez wrażenie, ze podkład jest mniej trwały i bardziej żółty.

Plusy:

- lekka konstystencja, dobrze sie rozprowadza i stapia
- delikatne, naturalne krycie, bez maski
- porcelanowy efekt
- nie roluje się
- nie wysusza
- normalny, ładny, nienachalny zapach (ostatnio podkłady zęsto "jadą chemią", ten na pewno nie)

Minusy:

- trwalość

Prawdopodobnie kupie go ponownie, bo nie moge trafić na nic lepszego.

Używam tego produktu od: 4 - 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5 - 6

DObry podkład, ale

Najpier kupiłam ten podkład ok. 3-4 lat temu i był najlepszym, najbardziej wydajnym pomimo swojej konsystencji podkładem na Świecie dla mojej cery, mieszanej, wrażliwej, z suchymi plackami. Ponownie kupiłam ten podkład rok temu i ten oceniam dając 4 gwiazdki, poprzednio byłoby 5. Jestem również zdania, że nie jest to ten sam podkład co dawniej, jednak nie pierwszy raz się spotykam z pogorszeniem jakości produktów. Podkład fajny, lekki, koryguje zmęczenie cery, średnio tuszuje niedoskonałości, ale ja nie mam ich wiele, efekt z wykończeniem lekko matującym pudrem - ekstra. Jest jednak średnio trwały i to na duży minus. Ładnie pachnie.

Nie to co było...

Zacznę od tego, że ten podkład zakupiłam jakieś 5 lat temu, odcień ciemny i generalnie byl po prostu genialny!! Na początku tego roku znowu postanowiłam być jego posiadaczką. Niestety porównując oba podkłady stwierdzam, że zdecydowanie coś jest nie tak. Firma na pewno musiała zmienić recepturę. Kiedyś super kryjący, faktycznie spełniający wszystkie obietnice producenta-teraz zwykły krem koloryzujący. Nowe opakowanie jest przeźrocyste, stare jak na zdjęciu w opisie produktu. Niestety teraz to nie to i czekam z niecierpliwością aż się skończy... Jedyny mega plus to opakowanie z pompką-pewność, że żadne reztki fluidu nie zostaną w opakowaniu.

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

Nie ma sobie równych! :D

To mój ukochany podkład. Próbowałam naprawdę wielu, z różnych półek cenowych i tylko z tego jestem naprawdę zadowolona.

Przede wszystkim udało mi się dobrać odcień naprawdę zbliżony do mojej skóry - używam 71 (jest najjaśniejszy), choć przyznam szczerze, że do mojej bladej skóry mógłby być jeszcze ciut jaśniejszy... ale latem za to stapia się z moją cera idealnie.

Co najbardziej cenię sobie w podkładach? oczywiście żeby nie było widać, że jest. Ten podkład nie daje efektu maski lub co gorsza farby olejnej (z czym czasem potrafiłam się spotkać). Ujednolica cerę, sprawia że wygląda promiennie. Nie uwidacznia skórek, całkiem nieźle maskuje drobne niedoskonałości.

Gdyby tylko trzymał się na skórze dłużej, byłby absolutnym ideałem (którego cały czas poszukuję). Jednak ciągle wracam do Bourjois...

Jest wygodny w użyciu, przyjemnie pachnie i jest dość wydajny.

Używam tego produktu od: około 5 lat.
Ilość zużytych opakowań: wiele...

Mieszane uczucia

Miałam go bardzo dawno temu kiedy jeszcze moja cera była w dobrym stanie (tzw. bez tych okropnych popękanych naczynek i bez wyprysków) i sprawdzał się wtedy bardzo dobrze. Nie jest to podkład kryjący, więc dziewczyny które potrzebują kamuflażu będą zawiedzione. Ale ładnie rozświetla twarz i odświeża ją i faktycznie zwalczał oznaki zmęczenia cery.

Odejmuje te dwie gwiazdki za słabe krycie niedoskonałości, które teraz mi towarzyszą. Ale polecam je osobom z powiedzmy czystą cerą.

Używam tego produktu od: miałam go het czas temu

Wycofują go ze sprzedaży i co ja teraz zrobię?

Włąśnie tak wyobrażam sobie idealny podkład do suchej, wrażliwej skóry.
-lekki,
-z cudownie aksamitną i bardzo rzadką konsystencją, która nie wysusza skóry (gdybym chciała nakładać podkład jak gips kupiłabym sobie szplachelkę, a nie kosmetyk)
- roświetlający i nadający łagodności rysom bez żadnych brokatowych dodatków,
- z ładnym, lekko kwiatowym zapachem - (moja poprzedniczka wspomina coś o gorzkim zapachu - jeśli coś takiego się pojawiło, to znaczy, ż e podkład był po prostu stary. _
- w idealnym odcieniu - 71 abricote clair - bardzo jasny i zimny kolor dla osób naprawdę bladych, którego niemal nie sposób znaleźć wśród podkładów w Polsce.

Pół gwiazki odejmuję za to, że kiedy skóra jest naprawdę sucha, podkład może podkreślić suche skórki.

Niestety, ostatnio dowiedziałam się, że podkład jest wycofywany ze sklepów i rzeczywiście trudno znaleźć jego najjaśniejsze odcienie gdziekolwiek. Udało mi się rzutem na taśmę, wyszukaćw siódmej z kolei perfumerii ostatni produkt w najjaśniejszym kolorze. Wystarczy na jakiś czas, ale jestem bardzo niezadowolona z jego wycofywania - znów pojawią się stare problemy ze znlezieniem bardzo jasnego odcienia, a niestety Bourjois nie ma już nic równie jasnego i lekkiego w swojej ofercie.

delikatny

Uwielbiam podkłady z Bourjois praktycznie nie znalazłam w ich ofercie takiego który byłby zupełnie do niczego bo wszystkie jak na razie przeze mnie używane były bardzo,bardzo dobre jednak 10 HSE jest niestety najsłabszy.Ma gorzkawy zapach który na szczęście szybko się ulatnia.Jest również rzadki w konsystencji.Dobrze się jednak rozprowadza po twarzy i jak na taką konsystencje jest dość wydajny. Twarz po zastasowaniu wygląda na odświeżoną i wypoczętą oraz rozświetloną jednak nie jest to rozświetlenie takie jak HM te jest bardziej naturalne,promienne.Skóra wygląde na naprawde wypoczętą a to obiecuje producent.Wielbicielki podkładów niewidocznych typu "druga skóra " pewnie będą nim urzeczone mnie do siebie przekonał jednak nie powalił. Podkład ten nie jest w ogóle kryjący no ale informacja o stopniu krycia zawsze na podkładach tej firmy sie znajduje więc sie nie czepiam- nie nada się jednak do cery z trądzikiem czy przebarwieniami

Wodnisty

Uwazam że na podkład mający walczyć z oznakami zmęczenia cery jest za mało treściwy , za bardzo wodnisty i lejący . Mam wrażenie że nie pomaga zregenerować się mojej zmeczonej cerze w ciagu dnia , a przecież taki ma zamysł.
Krycie przy zmeczonej cerze powinno być również trochę lepsze, jedyne co robi to wygląda mega naturalnie i trochę rozświetla.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Najlepszy

Po wielu zmaganiach z podkładami w końcu znalazłam prawie ideał!
Plusy:
łatwy w aplikacji, szeroka paleta odcieni, piękny efekt gładkiej cery, nie tworzy maski, lekki, idealny dla mnie także zimą, leciuteńko kryje co daje bardzo naturalny efekt, piękny zapach.
Minu jest tylko jeden- po aplikacji buzia straszliwie się świeci, przez co konieczne jest nałożenie pudru.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół opakowania

Idealny kompromis.

Lubię podkłady Bourjois, ale będąc mega bladziochem ciężko mi było dobrać odpowiedni kolor. Aż pewnego dnia w drogerii porównałam sobie wszystkie podkłady z tej firmy w najjaśniejszych odcieniach i okazało się że 10 hours jest najjaśniejszy co nie powinno dziwić bo jest też najrzadszy. I właśnie te dwie cechy mnie uwiodły. Nie wymagam dużego krycia, jedyne czego oczekuje od podkładu to wyrównanie kolorytu cery i jestem szczęśliwa.

Plusy:
- lekkość
- brak wyczuwalnego dla mnie zapachu
- dobry jasny odcień (71)
- dostępność
- super opakowanie z pompka
- nie uczula

Minusy:
- wydajność w stosunku do regularnej ceny
- trochę za rzadka konsystencja

Dla mnie bomba chociaż jak wiemy ideałów nie ma ;-)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok