Bourjois, Gloss Menthol (Błyszczyk mentolowy)

Bourjois, Gloss Menthol (Błyszczyk mentolowy)

Pojemność 7,5 ml

Przejrzysty błękitny błyszczyk do ust z mentolem. Równocześnie nabłyszcza usta i odświeża oddech. Na ustach kolor jest niedostrzegalny.

Idealny latem...

Błyszczyk ma gęstą, choć delikatnie wodnistą, przezroczystą konsystencję o turkusowym zabarwieniu. Aplikacji towarzyszy lekkie uczucie mrowienia i przyjemnego chłodu. Po nałożeniu delikatnie zlepia usta, które wyglądają jak pokryte wodą. Pachnie delikatnie, świeżo i miętowo, aczkolwiek nie zauważyłam, aby wpływał znacząco na odświeżenie oddechu. Błyszczyk posiada wygodne opakowanie z aplikatorem w kształcie cienkiego pędzelka, co z pewnością ułatwia aplikację.

Bardzo fajny

Dlugo naszukalam sie tego blyszczyka.W polsce byl praktycznie niedostepny a nie chcialam go sciagac z allegro.Znalazlam go na stoisku kosmetycznym w uk( w drogeriach tez go nie ma).Bardzo lubie blyszczyki bourjois ten nie odstaje od standardow.Swietny blyszczyk szczegolnie na lato i upaly;)Rzeczywiscie chlodzi usta,delikatnie mrowi.Mam wrazenie ze nawet lekko odswieza oddech :) Na ustach jest bezbarwny,ale daje efekt tafli wody.Dosc dlugo sie utrzymuje.Nie lepi sie na ustach.Usta sa mieciutkie i ladnie nawilzone.Na plus rowniez wygodna aplikacja,lubie ten malutki pedzelek z ktorego nie wychodza wloski,ani sie nie rozczapierza.Wydajny,zuzycie znikome.Ideal!

Używam tego produktu od: ok 3 mcy

Nie pasuje do mnie

kupilam go tak od picu nie zdazylam nawet zuzyc calego opakowania bo skonczyl sie termin przydatnosci,ktos kto lubi jak mu sie blyszcza usta to pewnie mu sie spodoba,jest bardzo gesty i smakuje mietowo,trudno sie go pozbyc z ust...nie ogolnie nie dla mnie,wiec nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno nie zuzyte

rewelka

Jeśli chodzi o ten błyszczyk to zdecydowanie jeden z moich ulubieńców w kategorii chłodzących mentoli ;-)) Błyszczyk w opakowaniu ma taki zielonkawo niebieski kolor, ale na ustach jest całkowicie transparentny. Jest też mega wydajny co najbardziej działa na jego korzyść. Po nałożeniu usta wyglądają jak taka pełna i wydatna tafla wody, a dodatkowo można poczuć przyjemny chłodek przez co jest to kosmetyk idealny na lato i wakacje ;-) Jedyny mały minusik to, że się troszkę klei a tego nie lubimy, dlatego też zabieram pół gwiazdki i liczę na to, że kiedyś producent nad tym pomyśli

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

MUST HAVE

Bardzo lubię kosmetyki Bourjois, ale z błyszczykami nigdy nie było tak kolorowo. Wydawały mi się tandetne itp. Gloss Mentol to wyjątek. Zakupiłam go na allegro za kilkanaście złotych.

+ nie zawiera żadnych drobinek
+tworzy efekt tafli na ustach
+ jeżeli nałożymy go w mniejszej ilości to wygląda bardzo naturalnie
+ładnie komponuje się z szminkami
+pachnie baaaardzo miętowo
+porządne opakowanie i wygodny aplikator w pędzelku

+/- lepi się, ale mnie to nie przeszkadza
+/- ma lekko niebieskawy odcień, ale nie jest to widoczne po aplikacji na usta, nie zmienia koloru pomadki (jeżeli wcześniej nałożymy takową)

Jedyną wadą może być utrudniony dostęp na polskim rynku.

Niestety NIE

Błyszczyk faktycznie pięknie wygląda na ustach, aleee klei się okropnie. Przezylabym to gdyby nie fakt, że mnie uczulił! Usta wyglądalły jak po nieudanym zabiegu wszczepienia botoksu.. spuchniete nienaturlanie wargi. Nie moge nie dac zadnej gwiazdki ze wzgledu wlasnie na ladny wyglad (zanim doszlo do efektu reakcji usta kontra blyszczyk) + piekny zapach. Oddalam go kolezance i ona jest zadowolona.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam.
Ilość zużytych opakowań: 1/10 z 1 opakowania.

Cudny

Naprawdę daje lustrzany efekt i widocznie powiększa usta a w dodatku je nawilża. Jest trwały i ma bardzo mięciutki pędzelek. Błyszczyk delikatnie lecz nie nachalnie mrowi. Idealny na lato.

Boski

+ Przyjemnie mrozi
+ sprawia, że usta "zamieniają się" w piękną taflę wody
+ ładnie pachnie
+ jest wydajny
+ fajna, gęsta żelowa konsystencja, nie spływa z ust
+ mam go strasznie długo, a on nadaj zachowuje się jak po pierwszym otwarciu (nie "zaśmierdł"! :p)

- klei się :-( ale chyba jeszcze nie spotkałam błyszczyka, który by się w ogóle nie kleił
- cena, kupiłam go za ponad 40 zł

ok

Całkiem fajny bezbarwny błyszczyk bez zbędnych drobinek.
Na ustach tworzy bardzo ładny efekt tafli wody, usta są ładnie uwypuklone.
Jest dość gesty, lepki....troche mi sie do niego przyklejają rozpuszczone włosy czego nie lubię.
Dodatkowym plusem jest efekt chłodzenia na ustach.....jest to przyjemne zwłaszcza latem.
Błyszczyk trzyma się bardzo długo, nie waży się, nie wysysza ust.
Podsumowując polecam zwłaszcza w sezonie letnim.

Używam tego produktu od: ponad rok

REWELACYJNY

IDEALNY NA LATO!!!
GORĄCO POLECAM TEN BŁYSZCZYK.
FANTASTYCZNIE CHŁODZI USTA,
DŁUGO SIĘ TRZYMA
I CUDOWNIE BŁYSZCZY.
UŻYWAŁAM WIELU BŁYSZCZYKÓW,ALE TEN JEST MOIM FAWORYTEM:)

MINUSEM JEST CENA, ALE NA ALLEGRO MOŻNA GO KUPIĆ ZA POŁOWĘ CENY:p

Używam tego produktu od: PÓŁ ROKU
Ilość zużytych opakowań: 1 PEŁNOWYMIAROWE OPAKOWANIE

NAJLEPSZY

Ten błyszczyk z czystym sumieniem mogę dodać do moich ulubieńców.
Jest dość gęsty, a co za tym idzie jest mega wydajny ( mój jest i jest i dopiero zaczął sięgać dna ;-)). Po nałożeniu daje przyjemny mentolowy efekt chłodzenia, który utrzymuje się przez dłuższą chwilkę. Ma też przyjemny zapach. Jest całkowicie transparentny i niech nikogo nie zwiedzie kolor w opakowaniu - nie daje, żadnej niebieskiej czy innej poświaty. Wygląda na ustach całkowicie naturalnie i przede wszystkim długo pozostaje na swoim miejscu. Pół gwiazdki odbieram jedynie za to, że się trochę klei

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

początkowy efekt jest cudowny...

ale potem nastepuje rozczarowanie

kupilam ten produkt bo potrzebowalam dopelnienia makijazu na jakas impreze i chcialam zaznaczyc usta w bardzo naturalny sposob. wybralam wiec ten bezbarwny blyszczyk

+zaraz o nalozeniu na usta nastepuje cudowne mentolowe uczucie mrozenia i mrowienia
+usta wygladaja wreczjakpokryte tafla wody
-niestety efekt nieutrzymuje sie dlugo, jestna prawde nietrwaly.... w zasadzie moglabym powiedziec ze jest to taki blyszczyk ktorym mozna malowac sie np do artystycznych zdjec zeby usta wygladalyna prawde ponetnie. zeby uzywac go na co dzien musialabym poprawiac sie co chwilke w lusterku

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno, wciaz niecale