Lancome, Star Bronzer, Bamboo Powder, Compact Bronzing Powder & Blush Body / Face

Limitowany, opalizujący puder brązujący, dla stworzenia którego inspiracją był tropikalny zachód słońca. Zapewnia naturalną, rozświetloną opaleniznę. Może służyć również jako róż i puder do ciała.
Puder jest dostępny w olbrzymiej brązowej puderniczce z lusterkiem, nie zawiera pędzla. Rysunek drzewa bambusowego na tle zachodu słońca ściera się niestety przy pierwszej aplikacji.

Bardzo dobry produkt.

Jestem fanką kosmetyków modelujących, a więc i brązerów, a ten jest jednym z moich ulubionych. Najważniejszą jego cechą jest piękny kolor, cudownie neutralny brąz, bez pomarańczowych tonów. Dodatkowo nie jest zbyt intensywny, dzięki czemu można stopniować efekt, aż do uzyskania właściwego nasycenia koloru. Bardzo trwały, nie znika z twarzy, łatwo się nakłada i rozciera - nie ma mowy o żadnych plamach.

Ogromna pojemność bambuska sprawia, że chyba nie da sie go zużyć, mam go od paru lat, używam dość często, a ubytek wciąż nie jest duży.

Plus za solidne opakowanie i duże lusterko.

Polecam, warto mieć :)

Używam tego produktu od: Paru lat.
Ilość zużytych opakowań: Wciąż w trakcie pierwszego.

mój ulubiony brązer

Używałam brązerów wielu firm, jednak ten okazał się jednym z tych "naj". Używam go cały rok do modelowania twarzy. Nadaje piękny efekt ozłoconych letnim słońcem policzków:love: Mimo jasnej cery bardzo trudno mi z nim przesadzić, nie zbiera się w nieestetyczne placki na twarzy, jest trwały. Puderniczka duża, solidna. Szkoda tylko, że to limitowanka, ale mam zachomikowane dodatkowe opakowanie:)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

średniak

Fajna jest ta warstwa wierzchnia z rozświetlającymi drobinkami, a gdy już się skończy( a dzieje się to po parunastu pociągnięciach pędzlem) to taki zwykły bronzer nawet bardziej matowy niż rozświetlający!
Ale ogólnie spoko, taki dość delikatny efekt, nie da się za bardzo stopniować koloru.Napewno są osoby które właśnie tego szukają, dla mnie za jasny.

Używam tego produktu od:roku

Piekny porzadny puder

Plusy :
-duzy 40 gr !
-fajna puderniczka
-lusterko
-nie lamiacy sie ząbek zamykajacy puderniczke
-fajny obrazek na pudrze(nistety sie sciera)
-dobra twardosc pudru,dobrze sie nabiera i naklada na twarz
-delikatne drobinki,nawet do makijazu dziennego,latem i karnawal super sprawa na impreze na cale cialo,
-delikatny odcien
-nie robi plam

Minusy:
-za jasny dla mnie,musze go nakladac sporo a tego nie lubie.

ogolnie b. polecam.:-)

Używam tego produktu od:3 misiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno starczy do konca zycia.

OK!

Z reguły podchodzę nieufnie do kosmetyków Lancome, niektore sa bardzo dobre, ale wiekszosc mnie uczula i uwazam, ze np. kolorowka jest na poziomie Loreala. Ale ten puder jest fajny. Od kiedy przestalam opalac buzie, Guerlain jest za ciemny, Ziemia Egiptu też ... no i ten wydał mi się odpowiedni. Jest dobry, tzn. żadna rewelacja ale podpasowal mi odcieniem i jestem zadowolona, ze go kupilam. Co ważne, nie zwarstwia sie na twarzy w strategicznych miejscach, ale daje sie ladnie rozprowadzic pedzlem.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

nie zachwyca

Byłam strasznie napalona na niego -bo ogromny, firmowy, itd. Przede wszystkim minus za trwałość -tzn. jej brak:), na mojej mieszanej cerze utrzymywał sie ok 3 godz. a potem znikał. Kolejny minus za pomarańczowy odcień-taki sztuczny. Udało mi sięgo na szczęscie sprzedac-więc spróbowałam i nie straciłam:))

Używam tego produktu od:tydzien

Warto go mieć:)

Miałam mase bronzerów i zaden mi nie odpowiadał.Bamboo jednak mnie zachwycił.Jestem osobą o jasnej karnacji i kolor tego pudru jest dla mnie idealny.Odcien herbatnikowy,a nie jak w wiekszosci bronzerów pomaranczowy.Dobrze sie nakłada, nie tworzy smóg,nie mozna z nim przesadzic:)Bardzo duzy!
Polecam!Nie wiem czy kupie ponownie bo jest wydajny no i to limitowanka

Używam tego produktu od:2 tyg.

mister big

lubimy sie niezmiernie. bo bambusek i kolor ma odpowiedni dla bladolicej, i rozprowadza sie ladnie, nie tworzac plam i smug.

dostalam go w zeszlym roku od babci, pouzywalam troche [wtedy jeszcze maniakiem rozswietlaczowo-brazerowym nie bylam] a potem oddalam go mamie. po roku jednak wrocil do mnie i teraz jestem zachwycona :D

twarz mam dosyc mocno opalona i teraz bambusa uzywam jako puder do calej twarzy - spisuje sie rewelacyjnie, ujednolica kolor mojej opalenizny i podkresla naturalny blask skory.

kiedy jeszcze bylam blada twarza nakladalam go pedzlem do brazera sephory na wybrane partie twarzy - efektem tego zabiegu byla pieknie wymodelowana, wrecz idealna twarz :D

puder ten ma bardzo fajna, satynowa konsystencje, nie jest ani zbyt miekki ani zbyt twardy, na pedzel nabiera sie optymalna ilosc kosmetyku. blyszczacej wierzchniej warstewki juz nawet nie pamietam, ciesze sie ze puder ten jest raczej matowy [dzieki temu moge nakladac go bez obaw na cala twarz].

jedynym minusem bamboo powder jest paskudna puderniczka przywodzaca na mysl frisbee, wole opakowania kosmetykow clinique czy dior - eleganckie ale proste. lancome sie w tym przypadku nie psotaral, gdyby chociaz kolor puderniczki byl inny :rolleyes:

ogromnym plusem jest pojemnosc! 40g? prawdziwy mr big :D nie musimy sie oszczedzac ;)

NAJLEPSZY BRONZER

Ja mam dość ciemną karnację i jak dla mnie też jest idealny! Nie tworzy pomarańczowej powłoki, czego po prostu nie cierpię, tylko ładnie podkreśla opaleniznę. Dla mnie służy jako puder na każdy dzień.
Nie jest ani za ciemny, co czasem wygląda sztucznie, ani za jasny. Bardzo fajna konsystencja, puder jest leciutki.

Opakowanie jest śliczne, ogromne, chociaż ja na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w dwie sztuki, bo to niestety wersja limitowana :(

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo fajny spodek :D

Bardzo lubię ten puder. W zasadzie jest to bronzer, ale bardzo lekki, delikatny. Nie rozświetla i naprawdę jest dobry dla osob z jasną cerą, gyż nie ma ryzyka storzenia plam, nierówności czy zbyt brązowego looku.
Puder fajnie utrwala makijaż,nadaje się na całą twarz. Ja go raczje traktuję jako normalny puder o troszkę ciemniejsyzm odcieniu. Jest wielgachny i nie wiem kiedy zdołam go zuzyć, mam go 2 misiące i nadal widać fakturę:-)

Używam tego produktu od:2 miesiące

fajny :-)

Fajny puder. Jednak nie od początku byłam do niego przekonana. Najpierw sobie pomyślałam..ee..yy..hh..uu :-)

Rozświetlająca warstewka była fajna, ale starta za pierwszym razem, zaaplikowana na twarz = świeciłam się jak bombka. Nie spodobało mi się to.
Potem natomiast nie spodobało mi się, że w ogóle nie rozświetla :-) Albo troszeńke :-)
Mam dalej puder brązujący diora, który ma rozświetlające drobiny, które na twarzy na szczęście nie są widoczne, jedynie ładnie rozświetlają twarz. Ale..zaczął być dla mnie za jasny, mam najjaśniejszy odcień healthy look 01.

Bamboo jest od niego ciemniejszy, nadaje naprawdę fajną opaleniznę, bez cienia pomarańczy, rdzy. Nie wyglądam jak Boss z Plemienia JakiegośTam :-)

Od momentu zniechęcenia, niepewności, doszliśmy do momentu "lubienia". Lubię go. Obecnie używam z przyjemnością. Dobrze się rozprowadza na twarzy, jest świetnym wykończeniem makijażu.

A brak takich właściwości rozświetlających mu wybaczam, bo przynajmniej teraz będę mogła poużywać mojego rozświetlającego pudru (na policzki), który do tej pory leżał w szafce.. :-)

Jestem na tak. Zaznaczam, że nie kupię, ponieważ:
- jest to limitowanka
- jest wielki!!!!! (10gr pudru brązującego starcza mi na rok codziennego użytku. 40gr? :D)
- lubię nowinki

Jedyne co mi się nie podoba to opakowanie. Rozczarowało mnie. Jakoś się przyzwyczaiłam do ładnego etui :-)

Nie noszę go ze sobą w torebke, noszę diora, bo ten jest za duży :-) bałabym się, że mi spadnie i się wykruszy (a mam do tego predyspozycję. wiele kosmetyków spadło mi jeszcze zanim je użyłam i się rozkruszyły, opakowanie się zepsuło, a kosmetyki płynne wylały, zepsuł się atomizer, dozownik itp itp..). wolę dmuchać na zimne ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Mój KWC.
Puder doskonale nadaje się dla osób z jasną karnacją (ja taką posiadam). Nadaje odcień naturalnej, słonecznej opalenizny. W moim odczuciu jest to taki herbatnikowy kolor bez odcienia pomarańczu. Bardzo ciężko z nim przesadzić. Na mojej skórze utrzymuje się długo w niezmienionej postaci.Bardzo wydajny, praktycznie nie widać zużycia pomimo tylu miesięcy.

Polecam bladolicym.

Zaznaczyłam, że nie kupię, bo jest ogromny,więc nie wiem ile czasu zajmie mi jego zużycie, a poza tym to limitowanka