Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Przyrząd do modelowania włosów umożliwiający tworzenie prostych włosów i kręconych loków. Ta prostownica posiada płytki powlekane materiałem ceramicznym, turmalinem i Teflonem, które przesuwają się przez włosy każdego typu, zapewniając potrójną (3xProtection) ochronę uzyskanych rezultatów. Włos pozostaje błyszczący. Wąskie płytki dla krótszych lub delikatniejszych włosów.
- Cyfrowa kontrola temperatury 130 - 200˚C
- Wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę i stan włączone/wyłączone
- Sygnalizator gotowości do pracy
- Bezpieczne automatyczne wyłączanie
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Przewód o długości 3 metrów

Genialne urządzenie!

Prostownicę dostałam w 2009 roku na święta. Minęło 6 lat a prostownica wcale nie straciła na swojej świetności. Nie trzeba dużo się namachać aby włosy były idealnie proste i błyszczące. Świetna do robienia loków. Używam jej tylko na najniższej temperaturze 150 stopni, co zdecydowanie wystarcza do ułożenia włosów. Bardzo wygodnie leży w dłoni, kabel jest nieplaczacy co również jest wielka zaletą. Minusów nie widzę! Ideał od lat :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

bez zarzutów

Używam jej od około 6 lat prawie codziennie a jeszcze jakieś włosy mi zostały na głowie,i to nawet całkiem sporo ;) Przeżyła kilka upadków ale nadal działa bez zarzutów. Jakiś czas temu troszkę zeszła powłoka z jednej z płytek , tak z 3 mm z brzegu, ale nie przeszkadza to w prostowaniu.

świetna

Od 3 lat używam tej prostownicy - niestety już się lekko przetarła i tym samym muszę ją wymienić na nową. Jednakże polecam jak najbardziej! włosy są błyszczące i ich nie niszczy.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Super :)

Nie prostuje włosów zbyt często, bo mam naturalnie proste ;)
Ale za to doskonale się nadaje, do niesfornych kosmyków ( w moim przypadku to bardzo długa grzywka, którą zapuszczam). Fajnie podkręca grzywke, gdzie wygląda bardzo elegancko :) (nawet bez użycia lakieru czy pianki). Ogólnie polecam bardzo :) Aha i powłoka ceramiczna się nie zniszczyła do tej pory ;)

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

bardzo dobra!

To była moja pierwsza profesjonalna prostownica, wcześniej używałam kilku zwykłych bez ceramicznych płytek.
Plusy:
+szybkie nagrzewanie
+dobrze prostowała włosy nawet przy niższej temperaturze
+dłuugi i gruby kabel (mogłam podłączyć ją do kontaktu w pokoju a prostować włosy przy lustrze na przedpokoju)
+przy odpowiedniej pielęgnacji włosów nie zauważyłam ich zniszczenia
+praktycznie zerowe zużycie płytek

Niestety po prawie 3 latach użytkowania (zostały 2 miesiące do końca gwarancji) prostownica zaczęła wyłączać się po jej zamknięciu. Po oddaniu do serwisu została wymieniona na nową - S6500

Nie kupię ponownie bo nie jest to sprzęt zmieniany często a jest wiele innych do wypróbowania

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Moooja :*

dostępna była z płytka dvd jak prostować i kręcić nią włosy ,choć nigdy nie robiłam nią loczków;)
jak dla mnie super:) bardzo dobrze i szybko prostuję.. ma dodatkowo potrójną ochronę czyli nie niszczy tak włosów... mam ja dwa lata i dalej jest tak samo dobra.. choć zauważyłam że teflon coś się w jednym miejscu troszkę skruszył ;)
:D
jak najbardziej polecam ^^
tylko raczej nie kupię ponownie bo może znajdę jakieś inne cudeńko :D
Ilość zużytych opakowań: jedno :D

Używam tej prostownicy od kilku lat i nie ma żadnych uszkodzeń. Nie niszczy włosów, ma świetną regulację temperatury (wystarcza mi jej najniższa - 130*!). Bardzo szybko się nagrzewa i jest wygodna w użyciu.

Używam tego produktu od: 3-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

super

Prostownice kupilam w promocji za 30euro i uzylam jej dopiero raz,ale to wystarczy zeby dac jej 5 :)Nie wiem, dlaczego pisze tu ze nagrzewa sie do 200stopni (moja nagrzewa sie do 230).Prostowalam po dwa razy pasma wlosow,a one odrazu robily sie proste (przy 200stopniach).Szybko mi poszlo z prostowaniem.Do tej pory uzywalam gamy (nie ma co porownywac).Dodatkowo wlosy po niej sa jakby odporniejsze na wilgoc.

Używam tego produktu od:wczoraj

bardzo dobry produkt

Używam jej od półtora roku, stosunkwo często a ona działa bez zarzutu, z płytkami nie dzieje się nic niepokojącego, jej stan wciąż jest bardzo dobry.

Prostownica bardzo dobrze spełnia swoje zadanie-szybko prostuje włosy, efekt utrzymuje się do następnego mycia, nie straszna im gumka do włosów czy wigloć w powietrzu. Gwiazdkę odejmuję za to, że po włosach muszę przejechać conajmniej 2 razy, żeby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Prócz tego z plusów wymienię:
- poręczność w użyciu,
- szybkie nagrzewanie,
- regulację temperatury,
- super długi kabel.

W czasie jej używanie nie zauważyłam, żeby kondycja moich włosów się pogorszyła, są naprawdę w dobrym stanie.

Nie kupię ponownie, na rynku jest tyle prostownic do przetestowania:) Tę polecam, bo za naprawdę małę pieniądze, zapewnia świetny efekt.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsza

Bardzo dobrze wydane pieniądze

Prostownicę kupiłam ponad rok temu i od tego czasu używam jej regularnie - nawet kilka razy w tygodniu.
Jest bardzo wygodna w użyciu, szybko się nagrzewa i dodatkowo posiada regulację temperatury.

Jestem zadowolona z efektu prostowania - włosy są proste, błyszczące i nie elektryzują się.
Używam razem z jedwabiem Farouk a czasami dla lepszej trwałości pryskam lakierem przed prostowaniem. Działa!
Polecam:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań:

Najlepszaa ;D

Wybrałam sobie ją na prezent w zeszłym roku na święta. I do dzisiaj jestem baaardzo zadowolona z wyboru ;D prostownica jest poręczna, estetycznie wykonana, opakowana w ładne pudełko;) Nagrzewa się szybko, i dobrze prostuje włosy. Radzi sobie świetnie z moimi delikatnymi włosami, które lubią się kręcić ;) Jak już ktoś napisał kręcenie loków to tylko kwestia wprawy;)Mimo częstego używania, praktycznie codziennego, z małymi przerwami nie widze żeby z płytkami działo się coś;) często prostuje tez włosy innym, bo każdy lubi trwaość jej efektu ;D i dalej jest jak nowa;D dodatkowy plus za kabel ;) Polecam ;)!

Używam tego produktu od: ponad roku
Czy kupie ponownie? pewnie nie bo coraz nowsze prostownice wychodzą ;)

Pełne zadowolenie

Kupiłam ją pod wpływem pozytywnych recenzji na kwc i nie zawiodłam się. Prostownica bardzo dobrze się sprawdza, włosy są proste aż do umycia głowy. Aby kręcić trzeba dojść do wprawy ale nie jest to trudne i faktycznie wychodzą śliczne loki. Nie kupię tego produktu ponownie ponieważ mam nadzieję że co najmniej przez cały okres gwarancji (3 lata) dobrze mi będzie służyć a po tym czasie z pewnością będą jakieś nowsze modele:)Używam tego produktu od: 3 miesięcy