Vipera, Avangarde, Rozświetlający hydro-mus

Vipera, Avangarde, Rozświetlający hydro-mus

Hydro-mus z rozświetleniem upiększającym twarz to produkt służący do wykończenia makijażu, który możemy stosować na odcinek między brwiami, skronie, nos, kości policzkowe, brodę. Zawarte w nim opalizujące perełki pięknie rzeźbią twarz światłem i delikatnym kolorem, a wyjątkowo lekka formuła czyni go idealnym kosmetykiem na lato. Oprócz niezwykłych walorów estetycznych, kosmetyk zapewnia skórze również pielęgnację i ochronę - działa łagodząco, regenerująco, tworzy na skórze naturalną barierę ochronną, chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i nadmierną utratą wody.

Występuje w dwóch kolorach: 11- różowozłota mgiełka i 12 - świetlisty brąz.

Cena: 8,50zł / 20ml

Doskonały rozświetlacz

Używam odcienia różowo-złotego. Służy mi jako rozświetlacz, czasem róż, czsem jako cień do powiek. Zdarza mi się mieszać go z nazbyt szarymi podkładami, aby poprawić ich kolor.
Jest znakomity - trwały, delikatny, ma piękny kolor, nie zapycha skóry. Mogę go porównać z Moon Beam BeneFitu, z tym wyjątkiem, że jest dziesięć razy tańszy i ma sensowniejsze opakowanie.
Ale chyba już nie jest produkowany...

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

wodnisty, tani i do bani ;D

Rozumiem, że za tak niską cenę nie mam prawa spodziewać się cudownego produktu, jednak ten hydro-mus jest bardzo nieprzyjemny w używaniu. Kupiłam rok temu i nadal się męczę z wykorzystaniem małej tubki musu. Jest wodnisty, aż za bardzo hydro, po niedługim czasie zaczęła się wydzielać wodnista ciecz z produktu. Mam odcień brązu, który ma bardzo tandetne, złote drobinki. Robi smugi, trzeba używać go bardzo mało i dość ostrożnie.Krótko się utrzymuje na skórze.
Jedyną zaletą jest idea produktu oraz naprawdę niska cena, jednak nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

KWC!!!

Po wielu latach poszukiwań kosmetyku, który ukryłby moje koszmarne cienie pod oczami, wpadło mi w ręce to cudeńko:D :D :D
Kosmetyk jest absolutnie genialny. Ma konsystencję delikatnego musu, ładnie stapia się ze skórą, nie wysusza nie podrażnia. Kupiłam odcień różowy, jestem bladolica i brąz jest dla mnie zbyt ciemny. Stosuję go jako korektor pod oczy, gdzie sprawdza się idealnie, oraz jako róż. Mus jest bardzo trwały, u mnie trzyma się cały dzień, a nie stosuję żadnych baz ani utrwalaczy.
Cena jest wręcz śmieszna - 9zł za 20ml, a jest naprawdę wydajny :D
Oczywiście, będę go kupować regularnie :D
POLECAM!

Fajny

Kupiłam ten produkt z ciekawości. Najpierw zagościł u mnie róż, a potem brąz.
Zdecydowanie lepiej wypada w tym zestawieniu róż.
Delikatnie rozświetla makijaż, nie tworzy smug, na twarzy jest bardzo, ale to bardzo delikatnie różowy.
Używałam go chyba na wszystkie partie twarzy - nawet na usta i wszędzie sprawdza się bardzo dobrze.
Róż oceniam na ****
Kolor brązowy jest gorzej dopracowany - ma złotawe drobinki brokatu, lekko tandetne delikatnie mówiąc.
Można nim narobić smug i zupełnie nie nadaje się jako baza.
Fajny za to na dekolt, kości policzkowe i czasem na łuk brwiowy bądź usta. Brąz oceniam na ***
Kosmetyki te nie zapychają, pachną neutralnie.
Różowy pewnie kupię, a brązu już nie.

Używam tego produktu od:maj 2009
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte 2

jak baza rozświetlająca

Używam go przed makiejażem, a nie na zakończenie, jak zaleca producent.

Mam odcień różowy, który działaniem przypomina mi bazę Sephory, ma jednak lepszą konsystencję - nie natłuszcza. Nazwa hydro-mus to trochę przesada, to zwyczajnie lekka emulsja.

Na kości policzkowe i trochę pod oczy jest całkiem, całkiem. Ładnie wtapia się w skórę. Kosmetyk jest bardzo wydajny, opakowanie sympatyczne.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Super:)

No to jestem pierwsza :)
Kupiłam ten produkt zupelnie przypadkiem i w sumie...nie byl mi do niczego potrzebny...Ale moja prózna dusza wydala 8 zł na tubeczkę Vipery..
Do rzeczy:
Rozswietlacz jest swietny. Nienachalny i delikatny. Uzywam go pod oczy i wtedy wogole nie potrzebuje korektora wiec to juz dla mnie jest wieeeeelkim plusem. Ladnie pachnie i ma estetyczne proste opakowanie.Cena smieszna.Super kosmetyk na lato.
Wogole polecam tą firmę kosmetyczną.
Bardzo mi przypomina jakością firmę Lancome.
Ale to juz taka osobista dygresja :)
Zapomnialam dodac ze mam odcien rózowy :)
Używam tego produktu od: tygodnia