KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'Oreal Paris Dermo-Expertise, Nutri Bronze, Promienny Dotyk Słońca, Ultralekki krem nawilżający 12h

3,8 na 592 opinie

lachryma
    30 marca 2010 o 21:10
    3 / 5
    szału ni ma
    plusy: - szybko się wchłania - możliwość wyboru stopnia koloru w zależności od kremu - nie pachnie samoopalaczem - bardzo wydajny - ma lekką konsystencję - nadaje się do skóry mieszanej - nie jest drogi minusy: - po pierwszym użyciu kolor jest ładny- naturalny, jednak już przy kolejnych użyciach (następnego dnia) efekt staje się o wiele gorszy- kolor przypomina typową żółć. dlatego używam go tylko raz na 2,3 dni, wtedy efekt jest delikatny, naturalny Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 0

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    carrello08
    16 czerwca 2012 o 10:45
    Nie podoba mi się
    Mam naprawdę bardzo jasną cerę a na lato potrzebowałam dobrego kremu brązującego. Zainwestowałam w L\'Oreala, ale to nie to czego szukałam.. +przyjemny zapach, nietypowy dla produktów tego rodzaju +dostępność -kolor! odradzam bladym cerom, dla których ten krem (oczywiście jasna wersja) będzie za ciemny. Poza tym odcień jest pomarańczowy -przed zastosowaniem zrobiłam peeling i bardzo dokładnie aplikowałam, a smugi i tak były -zdecydowanie za drogi -niewygodna aplikacja, bardzo szybko się wchłania więc trzeba uważać na dłonie, bo zostaną pomarańczowe plamy -nietrwały efekt -bardzo mało wydajny, po 2 aplikacjach dużo mi ubyło -nie jest to krem stopniowo brązujący, działa raczej jak samoopalacz Kosmetyk odradzam, a szczególnie zawiedzione moim zdaniem będą osoby z bladą karnacją. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    magdalena64
    21 września 2015 o 22:30
    1 / 5
    Masakra na twarzy
    Wysypało mnie na twarzy konkretnie po tygodniu stosowania. Wyglądam jak nastolatka z trądzikiem :/ Nigdy więcej.... Jedyny plus : fajnie się rozprowadza Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 małe
    Używa produktu od:tydzień

aguss_iek
    30 czerwca 2013 o 20:48
    Dla mnie idealny
    Dla mnie w lecie jest to niezastąpiony kosmetyk. Już po 3 dniach tworzy naturalny, niesztuczny efekt opalenizny. Rok temu i obecnie nie można dostać go w drogerii dlatego rok temu zamówiłam z Niemiec i do dziś mam to opakowanie ponieważ jest bardzo wydajny. W przeciwieństwie do ciała, moja twarz nie jest podatna na opalanie. Dlatego ten kosmetyk mnie ratuje żebym nie wyglądała jak "blada twarz" z opalonym ciałem :) Szybko sie wchłania, nie zostawia zacieków. Używam tego produktu od: 4 lata Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

akinorewweronika
    16 kwietnia 2012 o 12:11
    Spełnia sowje zadanie!
    Ponieważ cerę mam baaaardzo bladą i jeszcze czasami z wypryskami, zdecydowałam się na ten krem do cery jasnej. Nie miałam wiele przekonania, bo dotychczas kremy bronzujące albo zapychały mi okropnie pory, zapachu nie dało się znieść a najgorsze były smugi.. Ten okazał się strzałem w 10! - ma ładny zapach, nawet po wchłonięciu - bardzo delikatnie, stopniowo opala, bez sztucznego efektu solarium - nie zatyka mi porów i dobrze nawilża Minusów jak na razie nie znalazłam. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

malutkaketi
    8 lutego 2012 o 13:55
    mIODZIO
    SUPER SWIETNY daje efekt stopniowej opalenizny która trzyma sie 4-5 dni nawilza skóre nie trzeba uzywac dzieki niemu podkładu jesli ktos nie lubi! polecam wszystkim goraco:) Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Jot Em
    4 marca 2011 o 14:17
    Zawsze do niego wraca!
    Nadaje naprawde naturalny kolor opalenizny,ładnie sie rozprowadza,nie smierdzi jak inne samoopalacze.Polecam kupić krem do sniadej karnajci nawet przy nie zbyt opalnonej cerze:) Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: Dużo:)

Nova24
    14 stycznia 2011 o 11:09
    3 / 5
    Taki sobie
    Szukałam kremu brązującego i niestety w sklepie nic innego nie było więc go kupiłam a że ufam tej marce bo jest świetna to się skusiłam. Niestety może i ładnie brązuje cerę ale po woli, na dodatek wyskakują po nim wypryski,jestem zawiedziona bo cena nie była niska w porównaniu do innych kremów. Za każdym razem kiedy po niego sięgam myślę że może nic mi nie wyskoczy,ale niestety wypryski się pojawiają a normalnie mam gładką cerę. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
    Używa produktu od:miesiąc

martysek
    17 października 2010 o 18:31
    Mój KWC
    Bardzo udany kosmetyk - nadaje skórze naturalny i promienny odcień, nie pozostawia smug, równo "schodzi" nie zostawiając plam, nawilża, jest wydajny, nie zatyka porów, nie pachnie jak typowe samoopalacze. Mimo, iż mam mieszaną cerę, nie powoduje jej nadmiernego świecenia. Cena jak dla mnie troszkę wysoka, bo dałam za niego niecałe 30zł, ale ża tak dobrze działa i nie zapycha, to warto :) Używam tego produktu od: trzech tygodni Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

ciepla88
    1 października 2010 o 16:22
    nie śmierdzi
    to co dla mnie najwaznijesze to zapach. ten akurat nie pozostawia po sobie zapachu samoopalacza choc sam w sobie wyczuwam w nim nute octu (?) jest delikatny i leciutki. nie robi zadnych smug a opalenizna jest bardzo naturalna. przed wakacjami mialam dosyc jasna buzie.uzywalam jednak wersji dla karnacji sniadej a mimo to wygladalo to bardzo naturanie. Używam tego produktu od:6 miesiecy Ilość zużytych opakowań:1,5

lusesita23
    20 września 2010 o 15:32
    dobry
    Dostałam przez przypadek i miałam mieszane uczucia co do pierwszego użycia...tym bardziej,że jestem blada,a krem jest do cery sniadej.poza tym mimo nie młodego już;p wieku, czesto mam wypryski i takie "wynalazki" często niekorzystnie wpływaja na kondycje mojej buzi,ale postanowiłam zarezykować i...bardzo mile sie rozczarowałam:D -świetnie nawilża, -pięknie pachnie <nie wyczuwa się charakterystycznego zapachu samoopalacza> - stopniowo brązuje <bez smug> przed zastosowaniem polecam zrobić peeling,a później tylko cieszyć się efektem:) Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

martucha13
    8 czerwca 2010 o 23:36
    4 / 5
    Uzywalam tego kremu do twarzy i z tej samej serii do ciala. Jestem bardzo zadowolona z efektow. Po pierwszym razie prawie nic nie widac,ale po drugim i trzecim - super. Idealny na poczatek lata i nie tylko. Naprawde opalenizna ma naturalny kolor,przynajmniej na mojej skorze. Ladnie sie wchlania,oczywiscie przed pierwszym nalozeniem obowiazkowo piling! Godny polecenia. Używam tego produktu od:2 lat Ilość zużytych opakowań:2

il_Madrina
    21 kwietnia 2010 o 9:20
    Tak, tak, tak!
    Nieco zdziwiły i przeraziły mnie niektóre oceny - zastanawiałam się nawet czy nie pomyliłam produktu. Nie byłam pewna swojego zakupu, ale postanowiłam go przetestować. Bałam się, że na mojej jakże cudownej (ha ha ha) skórze pojawią się nowe niespodzianki, albo będzie się ona nieprzyjemnie świecić. Nic z tych rzeczy! A skórę mam mieszaną. Krem nakładam wieczorem, po wcześniejszym wykonaniu peelingu. Wchłania się bardzo szybko i bardzo przyjemnie pachnie. Po pierwszym użyciu nie widać większych efektów, ale za drugim lub trzecim razem... Cudnie! Teraz używam go co drugi (ew. co trzeci) dzień - po to żeby nie przesadzić. Krem nie wyciera się w poduszkę, gdy śpię. Jeśli jest dokładnie rozsmarowany nie pozostawia żadnych smug, co bardzo mnie ucieszyło, bo z wcześniejszymi brązerami miałam dość nieciekawe przygody. Nie wyczuwam zapachu typowego dla samoopalaczy. Naprawdę rewelacja! Skóra nie jest sucha, a pięknie nawilżona. Cóż mogę zrobić? Tylko polecić. Nie zauważyłam żadnych wad tego produktu. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

tkjuleczka
    31 marca 2010 o 14:28
    ślicznie pachnie i tyle
    zero !!! efektu opalenizny, pod makijaż dla cer mieszanych się nie nadaje bo buzia się świeci i wygląda tłusto i nieestetycznie. nawilża przyzwoicie i pięknie pachnie. może sprawdza się dla cer suchych jako krem uniwersalny ale to za mało. Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze

nogulka
    31 marca 2010 o 11:45
    niewypał Loreala
    To już nie pierwszy produkt Loreala, który mnie zawiódł, choć są perełki, które uwielbiam. Kupiłam ten kremik z nadzieją na poprawienie kolorytu cery - zaznaczam poprawienie kolorytu, nie efektu opalenizny. Wybrałam odcień jasny, dla blondynek i naprawdę nic szczególnego się z moją cerą nie dzieje...nawet po codziennym użyciu nie widzę różnicy.Natomiast dziewczyny niżej w recenzjach piszą chyba o ciemniejszym odcieniu, który znów daje efekt żółci na twarzy. Powiedzmy, że nadaje się pod makijaż, ale dla cer suchych lub normalnych - ja czuję jeszcze przez 30,40 minut od nałożenia klejący film na twarzy. Aktualnie używam go raz na kilka dni, żeby w końcu zużyć. Używam tego produktu od:2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1/3

Lake
    2 stycznia 2010 o 19:23
    Ładny kolor, ale...
    ale co mi po ładnym kolorze, skoro na pewno pojawi się jakaś skórna niespodzianka :( niestety musiałam odstawić ten krem, ponieważ nie służył mojej skórze - dawałam mu szansę wielokrotnie i za każdym razem coś mi wyskakiwało na twarzy. Używam tego produktu od: kiedyś przez 2 m-ce Ilość zużytych opakowań:1/2 jednego

abrakatabra
    29 listopada 2009 o 16:10
    1 / 5
    Koszmar
    Skuszona reklamą i chęcią nadania lekkiego opalonego koloru skórze nabyłam ów kosmetyk. Niestety ale tak jak wszystkiego tego rodzaju kosmetyki ma koszmarny zapach, pierwsze użycie jeszcze można nieść ale każde następne to koszmar, nie można znieść zapachu. Kolejnym minusem jest działanie, owszem po jakimś czasie nadaje lekki kolorek skórze ale właściwie jest to warstwa tego kosmetyku na skórze, pryz kąpieli i mocniejszym tarciu skóry można zauważyć, że "opalenizna" sama schodzi. Dodatkowo koszmarnie brudzi ubrania :/ Jest to ostatni tego typu kosmetyk jaki używałam więcej tego błędu nie popełnię :P Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: połowa, więcej nie zamierzam używać

nngg
    15 października 2009 o 19:12
    Polecam dla skóry normalnej
    Faktycznie efekt opalenizny na twarzy jest świetny, boski. Zapach kremu średni, ale da się przeżyć. Niestety musiałam zrezygnować z tego kremu, ponieważ miałam wrażenie, że wyskakuje mi więcej niespodzianek, kiedy go używałam. Także polecam tylko tym, którzy nie mają takich skłonności jak ja. Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1