Eveline Cosmetics, 3D Effect (Cienie do powiek)

Eveline Cosmetics, 3D Effect (Cienie do powiek)

Formuła trwałego koloru zapewnia wyjątkowy efekt przez wiele godzin.
Trzy kolekcje:
- Pastelowe 3D Soft Pastel Effect
To kolekcja cieni utrzymana w subtelnej kolorystyce.
- Metaliczne 3D Metalic Shine Effect
To zestaw cieni, pozwalajacych na wykonanie makijażu zgodnie z najnowszymi trendami.
- Brokatowe 3D Hot Bright Effect
Cień zawiera drobinki brokatu, do tworzenia romantycznego makijażu rozświetlonego diamentowym blaskiem.

Cena: ok. 7zł

ciekawe

mam jasno zielone metaliczne(140)-dostałam na urodziny. cień ma bardzo przyjemną konsystencję, kolor wyrazisty, na mokro jest taki hipnotyzujący, ale roluje się w załamaniu powieki- z baza mniej. wydajny, ale chyba trudno dostępny. co prawda nie szukałam go nigdzie, ale też nie widziałam. a i jeszcze nie testowany na zwierzętach, co jest niewątpliwym plusem

Bardzo fajne : )

Mam jeden z brokatowych cieni, nie wiem jaki kolor, bo się zdarł napis. : <

Plusy :
-cena
- wydajność
- głęboki kolor
- ślicznie sie mieni
- z bazą długo się utrzymuje
- nie opypuje się
- świetnie nakłada je się na mokro i sucho

Jedyny monus jest taki, że po dłużym czasie zbiera się na powiece : |

jestem na tak

Mam metaliczny ciemny brąz, i generalnie jestem zadowolona. Utrzymują się cały dzień, nie osypują się, kolor intensywny. Nie kruszą się, są łatwe w aplikacji.

Dobre cienie

Mam wersję 3D Soft Matt Effect odcień 169 - pomarańczowy.

Kupiłam ten cień tylko ze względu na to, że miałam kilka pomarańczowych bluzek i uważałam, że żaden mój cień do nich nie pasuje.
Jak się później okazało to nie mój kolor, jednak cienie są naprawdę dobre. Długo się utrzymują - na bazie są praktycznie niezniszczalne, chociaż przy długim noszeniu odrobinę tracą na intensywności. Nie śmierdzą , nie rolują się, nie znikają i nie podrażniają. Czego chcieć więcej?

Zaznaczyłam, ze nie kupię następnych bo postanowiłam zużywać a nie kupować:)

Używam tego produktu od: około 2lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1

Lubię

Mam metaliczne srebro, cień jest taki mięsisty, nie osypuje się, bardzo dobrze napigmentowany, ślicznie rozświetla oko nałożony jako kreska nad rzęsami- a nawet to potrafi zwykłą pacynką ;] Nie wiem jak się inne spisują ale metaliczny jest naprawdę świetny, i jest dosyć trwały. Stosuję na sucho, na mokro jeszcze nie próbowałam i chyba nie ma sensu bo efekt na sucho jest bardzo wyrazisty ;]

mój kolor

Mam odcień metaliczny nr 131.Jest to zimny, ciemny,wpadający w grafit granat, który doskonale podkreśla kolor niebieskich oczu. Używam go jako linera zamiast kredki, bo lubię lekko przydymiony makijaż i ten cień jest do tego doskonały. Niestety ma tendencję do znikania z powieki, ale nie używam bazy.Zużyłam go sporo, a mam takie dziwne szczęście, że wybieram nietypowe kolory u innych producentów niedostępne. Teraz granatowe cienie mają ciepły, atramentowy odcień, który mojej urodzie nie służy, a niebieskie oczy wydają się szare.Jakością cień nie powala, ale ze względu na kolor kupiłabym znowu.

Używam tego produktu od:2 lata

Nie lubię go używać

Spodobał mi się kolor cienia, nr 134 i opakowanie, które ładnie się prezentowało. Dlatego też zakupiłam ten cień metaliczny i z radością poszłam do domu. Na miejscu zaaplikowałam cień, który od razu mi się nie spodobał. Pigmenty są grube i bardzo je widać na oku, co daje nieestetyczny wygląd. Nie próbowałam aplikacji na mokro. W porównaniu z innymi cieniami, ten inaczej sobie wyobrażałam i duże było moje rozczarowanie. Teraz szukam odpowiedniego użycia cienia, aby nie przeszkadzał i nie szkodził.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Średniak

Mamk kilka kolorów, bo kupiłam za jednym razem - wszystkie metaliczne : 2 brązy, fiolet dość ładny, jasny róż, który po nałożeniu jest białawym brokatem.
Tuz po nałożeniu wyglądają OK, kolor intensywny, jednak po 2-3h ( czyli ledwo zdążę wyjśc z domu ;p) zbierają się w załamaniu, osypują aż na nos, rozmazują i bledną niesamowicie - wieczorem już nie widzę, czy ja się w ogóle malowałam...Efekt kiepski bez względu,czy nakładam je na gołą powiekę,czy na jakis podkład nawet.
Także trwałość i efekt b. słabiutki...
Za tę cenę jednak i tak nie najgorszy, aczkolwiek Joko szaleje z tymi cenami ostatnio przy średniej jakości.

Używam tego produktu od: 3 lata?

Brzydki efekt

Moja ocena jest dosc subiektywna, gdyz posiadam tylko jeden kolor tego cienia, niewiem, moze inne spisuja sie lepiej. Mam odcien turkusowy, taki migoczacy, ladnie wyglada w opakowaniu, jednak na moich powiekach daje straszny efekt, zamiast upiekszac, tylko dodaje lat i zmeczenia, podkresla cienie i worki pod oczami, cien ma odcien niezdrowej szarosci, a nie blekitnego nieba, w dodatku kolor niby jest intensywny, jednak spod niego przeswituje kolor powieki, co czyni makijaz nieswiezym i efekt jest bardzo matowy, pomimo drobinek brokatu zawartych w kosmetyku. Jedna gwiazdke daje za to, ze cien jest bardzo trwaly, nie znika z powiek, nie walkuje sie, nie osypuje sie przy nakladaniu, naklada sie dosc dobrze, jest twardy. Za ten efekt jednak nie naleza mu sie pochwaly. Nie polecam tego koloru, niewiem, jak reszta odcieni.

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczete, uzywam od czasu do czasu pod cien rozswietlajacy, nigdy jako samodzielny kosmetyk

Mieszane odczucia

Ja również jestem posiadaczka kolory nr. 135, lecz poza ładnym połyskliwym odcieniem ciemnego fioletu, łatwą aplikacją i ciekawym efektem tuż PO nałożeniu, mam jedno duże zastrzeżenie.

Przynajmniej na moich oczach cień się nie trzyma! Ostatnio zniknął mi z powiek po ok. 1,5h a że miałam na oczach 2 cienie i ten drugi trzymał się świetnie, to wyglądałam jakbym pomalowała pół powieki. Nie był to zadowalający widok w lustrze. ;/ Trochę się więc rozczarowałam, bo naprawdę bardzo mi się podobają kolory cieni z tej serii.

Jak spróbuję a mokro to napiszę jaki był rezultat.

Używam tego produktu od: dość dawna

zasłużona 5

Mam cień &quot;Wet&amp;Dry&quot; nr 135, śliczny ciemny fiolet. Cienie mają same plusy:
+ łatwo się je nakłada
+ nie osypują się
+ nie wałkują
+ mają gładką konsystencję
+ odpowiednie nasycenie koloru
+ są trwałe
+ nie zbierają się w załamaniach powieki (nienawidzę tego!)
+ pięknie się mienią na powiece
+ niewiele kosztują
+ mają solidne i wygodne opakowanie

Nie znalazłam żadnych wad.

Już postanowiłam, że kupię sobie jeszcze kilka kolorków :)

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 1 m-ca

świetny

Kupilam cień do nakładania zarowno na mokro jak i na sucho. Niestety nie pamietam numeru cienia, kolor jest brudnoróżowy.
Cienie te są rewelacyjne ze względu na:
- trwałość ( w połączeniu z baza art deco sa niemal niescieralne:)
- strukture (nie osypuja sie przy nakladaniu, maja jakby kremowa konsystencje, swietnie sie rozprowadzaja)
- efekt (cien metalizujacy ktory kupilam jest bardzo swietlisty, j nie polecam go na dzien - ale na wieczorne wielkie wyjscie jest rewelacyjny)
- nie powoduje &quot;efektu mąki&quot; :) na powiece, ktory to powoduje cien perlowy art deco
- genialna jakosc w stosunku do ceny - za to nalezy sie piec gwiazdek
Mam nadzieje zakupic jeszcze cienie matowe tej firmy i jestem bardzo ciekawa jak sie sprawdza

Używam tego produktu od:tygodnia