Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier Czysta Skóra 3w1 ma skuteczność żelu myjącego i peelingu oraz maseczki matującej. Jako żel i peeling odblokowuje pory, aby zapobiegać zaskórnikom. Jako maseczka dzięki białej glince naturalnego pochodzenia pomaga eliminować sebum. Skóra jest długotrwale oczyszczona i matowa.

Super!

Oczyszcza, działa w każdym zastosowaniu, bardzo polecam. Tworzy faktycznie efekt ściągniętej skóry, ale wiadomo, musi jakoś działać :) Lekko przesusza, ale da się to zniwelować. Polecam !

całkiem całkiem

Produkt zgodnie z obietnicami producenta dobrze oczyszcza skórę, eliminuje nadmiar sebum i nie przesusza mi skóry twarzy, jak niektóre inne produkty. Niestety nie całkiem zapobiega powstawaniu zaskórników i nie do końca odblokowuje pory.
Mam dość kapryśną skórę, podatną na działanie hormonów, więc w okresie najbardziej burzliwym, żel ten nie daje sobie rady - nie całkiem, ale całkiem też nie zawodzi.
Nie do końca umiem odróżnić "żel" od "peelingu" w tym wypadku, ale co tam ;)

PLUSY:
+ Oczyszcza - czy to z makijażu czy to z kurzu etc.
+ Nie przesusza
+ Lubię zapach tego produktu
+ Konsystencja jest ciekawa
+ Jest dostępny
+ Wydajność na duży "+"
+ Cena jest ok jak na taką wydajność i działanie

MINUSY:
- Maska, peeling, żel? jak dla mnie to produkt maska+żel peelingujący
- Efekt ściągniętej skóry
- Nie zawsze daje radę z niedoskonałościami

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 4 na pewno

bardzo fajny kosmetyk

+cena
+dostępność
+wydajność
+wygląd
+ dobrze sie wyciska z tubki
Używanie :
Nie używam go codziennnie ponieważ on dosyć wysusza skóre cere mieszana i używam go tak co 3 dni.
Po umyciu skóra jest ściągnienta i czujesz moc czaszczenia ale od razu nakładam krem nawilżający i jest spoko :)
doskonale radzi sobie z zaskórnikami, pryszczami wszystkim co złe

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i już dosłownie końcówka

oczyszczająca moc!

Żel bardzo pomógł mi oczyścić skórę z nadmiernych zaskórników. Muszę powiedzieć, że używam go już sporo czasu i wciąż do niego powracam, gdy przychodzi mi do głowy spróbować czegoś innego. Moja cera chyba go lubi;-)
+ oczyszcza dokładnie skórę
+wygodny w użyciu
+konsystencja: uniwersalna zarówno jako żel i maska sprawdza się świetnie
+ zapach
+cena
+wydajność
Minus za opakowanie bo trudno go zużyć do końca, ale poza tym to ok ;-)

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Bardzo lubię ten kosmetyk. Dobrze działa. Oczyszcza i odświeża skórę. Bardzo ładnie pachnie. Skóra po nim jest gładką i jednolita. Po nałożeniu na skórę czuć działanie od razu, jest to bardzo przyjemne uczucie. Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Szału nie ma

Przez kilka pierwszych miesięcy wszystko fajnie, ale nagle przestał działać.
Nie usuwa zaskórników, skóra po nim jest gładka i oczyszczona. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry.
Teraz używam go tylko z rana, żeby dobrze oczyścić skórę. Dzięki niemu skóra z rana nie jest aż tak tłusta.

Jak dla mnie nie

produkt rzeczywiście dobrze oczyszcza ale w moim przypadku strasznie wysusza i podrażnia. Nie polecam osobom o wrażliwej cerze.

Plusy:
-produkt 3w1
-cena
-dobrze oczyszcza
-u mnie była poprawa jeżeli chodzi o redukcje trądziku
-wydajność

Minusy:
-bardzo wysusza
-bardzo podrażnia

Używam tego produktu od: jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

średnio

troche tego produktu używałam, ale nie jest idealny, po pierwsze nie zdziera zaskórniaków. jedynym plusem jest to ze po umyciu czujesz ze skóra jest naprawde gładka i ściągnieta, tak dogłębnie czyści ze pozniej serum wydziela sie jeszcze wiecej! to koszmar. Dla dziewczyn szukających dobrego peelingu polecam kawe mieloną z oliwą, efekt duzo lepszy :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan , w trakcie 6tego

Uwielbiam!

Najlepszy do mojej skóry. Używam go na noc, na dzień zaś Pure Natur z Oriflame. To dobrany zestaw dla mojej skóry

Uwielbiam w nim to, że mogę stosować jako peeling jak i maseczkę. Jest świetny!
Moja skóra jest podatna na zaskórniki przeraszam! BYŁA
Teraz jest już gladka a zaskórniki pojawiają się jedynie raz na miesiąc :)

Plusy:
- wydajny,
- jeśli chodzi o cenę w porównaniu do jakości jest okej,
-zapach i konsystencja,
-3w1,
-skuteczność
-doskonale radzi sobie z zaskórnikami, pryszczami wszystkim co złe ;)

Minusy:
- nie zauważyłam

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam dokładnie zakładam, że 5

mój klasyk

Garniera używam od ponad 2 lat i jestem zadowolona z efektów jego działania. Podoba mi się, że mogę wykorzystywać go jako żel, peeling i maseczkę. To duże udogodnienie, nie kupuję w ogóle innych kosmetyków do twarzy, bo ten w zupełności zaspokaja moje potrzeby dotyczące oczyszczania skóry i bieżącej higieny. Lubię nałożyć sobie maseczkę, chociaż moim zdaniem ma ona jedną wadę - mocno zasycha i tworzy się skorupa na skórze, a ja wolę raczej maseczki łagodniejsze, kremowe, lżejsze. Jako żel i peeling sprawdza się bez zarzutu. Oczyszcza skórę, zostawia ją lekką napiętą. Kosmetyk jest raczej silny, ale to dobrze, bo zapewnia dokładniejsze oczyszczenie. Cena i wydajność również oceniam ok. Polecam;-)

Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

to nie dla mnie

mam go od jakiegoś czasu i wiem że nie kupie go ponownie za żadne skarby! u mnie sprawdzał się jedynie jako peeling bo jako żel myjący czy maseczka strasznie wysuszał mi skórę...

plusy:
- tani
- wydajny
- świetnie złuszczał suche skórki

minusy:
- potwornie wysusza skórę!

nie wyobrażam sobie życia bez niego

Tak jak w tytule, ten produkt jest niezbędny w mojej pielęgnacji twarzy. Odswieża, delikatnie usuwa martwy naskórek i makijaż, cera wydaje się ajkby jaśniejsza, koloryt cery wyrównany, nadaje skórze zmatowiony wygląd. Używam go jednak co drugi dzień na zmianę z czymś delikatniejszym, gdyz mimo odswierzających właściwości może on wysuszać cerę. Stosuję go najczęściej jako peeling, jako maseczkę co tydzień. Cena jest niska, nicałe 15zł. Polecam go posiadaczkom cery ze skłonnością do świecenia na czole i nosie, nie radziłabym jednak ryzykować nadładania go na suche partie twarzy, jeśli ktoś ma skórę w tych miejscah wrażliwą.