Oriflame, Beauty, Waterproof Make up Remover (Płyn do usuwania makijażu wodoodpornego) (nowa wersja)

Dwufazowy płyn szybko i dokładnie zmywa makijaż wykonany kosmetykami wodoodpornymi. Delikatny, ze świetlikiem, który koi skórę i pomaga rozjaśnić cienie pod oczami. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Skład: aqua, isododecane, isopropyl myristate, c11-13 isoparaffin, glycerin, cyclopentasiloxane, isodecyl neopentanoate, butylene glycol, cyclohexasiloxane, phenoxyethanol, sodium citrate, imidazolidinyl urea, isohexadecane, isooctane, benzophenone-4, methylparaben, euphrasia officinalis, propylene glycol, propylparaben, ethylparaben, citric acid, ci 42090

Cena: 26zł / 100ml

Kupiony w: U konsultantki

Dobry!

Naprawdę dobry i mocny dwufazowiec, który bez problemu pomaga zmyć nawet wodoodporny makijaż.
Kosmetyków wodoodpornych używam właściwie tylko latem-wtedy lubię czasem użyć tusz z efektem wodoodporności, narysować kreskę trwałym linerem czy użyć odpornych cieni w kremie. Zwykłą dwufazą zmywa się taki makijaż dość opornie. Płyn z Oriflame poradził sobie za to super:
+szybko i łatwo zmywa nawet wodoodporny makijaż
+wydajny
+niewielka ilość płynu i zaledwie 1-2 waciki wystarczą do zmycia całych oczu kompletnie
+nie podrażnia oczu pomimo mocnego działania
+nie wysusza delikatnej skóry pod oczami

Polecam!

Mało skuteczny

Kosmetyk w ogóle się u mnie nie sprawdził. Musiałam używać jeszcze innych kosmetyków do demakijażu by zmyć makijaż. Po stosowaniu płynu zauważyłam że moje oczy robiły się a chwile czerwone.

Doskonale usuwa makijaż

+ Doskonale usuwa makijaż, nawet wodoodporny
+ Nie podrażnia, natłuszcza suchą skórę
+ Wydajny
+ Dwie fazy pozostają do samego końca (w Ziaji po zużyciu połowy opakowania została tylko jedna faza)

Na prawdę doskonale spełnia swoją rolę, szybko usuwa makijaż, nie trzeba trzeć oka.

Używam tego produktu od: 2 lat (od czasu do czasu)
Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

ok

Bardzo dobry demakijaż oczu. Czasem występuje u mnie podrażnienie (szczypanie powiek), jednak tylko po zmyciu mocnego makijażu. Dzięki oliwce nie musimy męczyć oka, by szybko pozbyć się resztek makijażu. Bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilosc produktu, a dziala cuda.

Jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: niecale 2 but.

Bardzo dobry produkt dla osób noszących soczewki kontaktowe

Nosze szkła kontaktowe i nie mam problemu z podraznionymi oczami. Jest troszke tlusty(dzieki temu lepiej zmywa), dlatego radzilabym uzyc dodatkowo zelu do mycia twarzy. Odejmuje pol gwiazki za standardowa cene.Owszem na promocji jest(dlatego go kupilam), ale bardzo rzadko.
Mocno maluje oczy, wiec uzywam plynu w wiekszosci na ten wlasnie obszar,dlatego oceniam wydajnosc jako dobrą.

Ilość zużytych opakowań: Pół

Taki sobie

Ogólnie bardzo rzadko używam kosmetyków wodoodpornych, lecz musiałam kupić jakiś płyn do demakijażu i mój wybór padł na ten kosmetyk. Nie jestem z niego zadowolona do końca, gdyż:
- podrażnia oczy (szczypią przez jakiś czas po demakijażu)
- jest dosyć tłusty
- cena bez promocji stanowczo za wysoka jak na taką jakość

Jednak jest skuteczny - nie muszę długo czekać aż płyn rozpuści kosmetyk - co jest jego największym plusem! Mimo tego poszukam bardziej odpowiadającego mi kosmetyku.

Używam tego produktu od: Pół roku

Nie dla mnie

Plusy:
+nie wywołuje podrażnień,

Minusy:
-usunięcie zwykłego tuszu do rzęs wymaga cierpliwości,
-pozostawia tłustą otoczkę wokół oczu,
-mało wydajny,
-cena.

Nie kupię tego produktu ponownie, gdyż mocno mnie zawiódł. Na rynku dostępne są tańsze i zdecydowanie lepsze produkty do demakijażu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

zdecydowanie polecam

Osobiście używam go tylko do zmywania makijażu z okolic oczu, bo jest dość tłusty, trochę przypomina oliwkę :) Swoją drogą jest wręcz stworzony dla osób noszących soczewki kontaktowe - nie podrażnia oczu. Zdecydowanie polecam!

Genialny

To prawda, że troszkę szczypie w oczy i zostawia tłustą warstwę, ale mnie to wcale nie przeszkadza, bo zależy mi tylko na zmyciu make-upu.
Nie znam lepszego płynu do demakijażu, który tak genialnie usuwa wodoodporne kosmetyki z mojej buźki ;)Wart swojej ceny :)
Naprawdę polecam;)

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: ohoho i jeszcze trochę:D(tak ponad 20 na pewno)

Sama nie wiem.

Jak na preparat dwufazowy to średni. Trochę szczypie skóra pod oczami i powieki. Po za tym zostawia tłustą warstwę. Po za tym to dość dobrze zmywa. Nie zostają resztki. Cena trochę za droga jak za takie maleństwo. I jest nie wydajny.

rewelacja!

Kupiłam ten produkt przed wakacjami razem z tuszem wodoodpornym. Od tej pory nie zużyłam nawet 1/5 produktu, a używam go dość często!:) na prawdę jest b.wydajny.

Ładnie się prezentuje-opakowanie.
Jest skuteczny i działa na każdy tusz;)
W moim przypadku nie podrażnia oczu jak u innych wiżanek. Moim zdaniem jest to też kwestia wacików i sposobu ich używania..wacik powinno się przyłożyć do powieki docisnąć i przytrzymać chwilę po czym przesuwać powoli w kierunku środkowego kącika oka:)ja tak zawsze robię i makijażu pozbywam się b.szybko:)

Używam tego produktu od:6miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/5 pierwszego

super

Ma swoje plusy i minusy . Najpierw plusy :
+ dobrze zmywa
+ nie szczypie

Minusy :

- jest tłusty
- szybko sie kończy

Chętnie go kupie jeszcze raz.

Używam tego produktu od:1 miesiąca