Mincer Pharma, Anticellulit, Serum wyszczuplające wzmacniające naczynia krwionośne

Serum wyszczuplające wzmacniające naczynia krwionośne.Składniki zawarte w preparacie wykazują szerokie spektrum działania. Przyspieszają spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawiają krążenie limfatyczne, zapobiegają gromadzeniu się wody i produktów przemiany materii w skórze, dzięki czemu przeciwdziałają powstawaniu obrzęków. Regularne stosowanie zdecydowanie poprawia kondycję skóry, znikają zgrubienia, skóra jest doskonale nawilżona i odżywiona, przez co poprawia się jej elastyczność i koloryt. Sylwetka jest zdecydowanie smuklejsza, nabiera lekkości i gracji.

nie polecam

Mam w trochę innym opakowaniu, takim zielonym, ale opis dużo się nie różni.
Dostałam od babci, która chyba gdzieś wygrała i nie używała, więc wypróbowałam. Wiadomo, cellulit od samych kosmetyków nie zniknie, ale inne radziły sobie z nim lepiej, po stosowaniu tego widziałam nieznaczną różnicę. Konsystencja bardzo wodnista, aczkolwiek (może i dzięki temu), serum dość wydajne, jedno opakowanie starczyło mi na ponad 2 miesiące, przy stosowaniu raz dziennie. Wolno się wchłania, więc trzeba trochę pobiegać z gołą pupą, jak nie chce się wytrzeć serum w ciuszki :P

Świetny.

Mam problem z cellulitem na udach i z tym się również wiąże to, że w tych okolicach moja skóra jest wiotka i rozlazła. Już po pierwszym użyciu skóra robi się gładsza i jędrniejsza i po tym uznaję, że kosmetyk działa i jest dobry. Cellulit nie zniknął, ale nie zniknie od żadnego kosmetyku jeżeli się nie zastosuję jednocześnie odpowiedniej diety, ćwiczeń i masaży, co w moim przypadku raczej nie jest przestrzegane. Ważne jest również regularne stosowanie rano i wieczorem, co również nie było spełnione częściowo z lenistwa (stosuje zazwyczaj raz dziennie), a częściowo z niemożliwości kupienia, gdyż w Warszawie, gdzie studiuję nie mogę go dostać, a w domu też nie zawsze jest w sklepie.

Ładny zapach, wchłania się dobrze, ale nie za szybko, tak że można zrobić masaż póki kosmetyk się nie wchłonie.
Ma małą pojemność i jest niezbyt wydajny, ale rekompensuje to niska cena.

Używam tego produktu od: 2 lat (ze sporymi przerwami)
Ilość zużytych opakowań: kilka

2,5 gwiazdki

Całą serię tych kosmetyków wygrałam w jakimś konkursie. Zaczęłam używać z ciekawości co to takiego. Serum poszło na pierwszy ogień. Pojemność ma małą - trochę się pomiziałam i już się prawie kończy. Konsystencja żelowa, nie płynna, zapach niezbyt ładny, ale szybko znika. Zdziwiłam się tym, że jest to kosmetyk w żelu, który szybko wchłania się w moją skórę - zawsze mam problemy z żelami.
Zauważyłam wygładzenie skóry, czy mnie wyszczuplił? Nie sądzę, może musiałabym stosować go dłużej, a nawet nie wiem gdzie się takie kosmetyki kupuje, poza tym nie mam ochoty na kupowanie tego serum.--------+-+-

Używam tego produktu od: 2 tygodnie