APC Cosmetics, Eye Fixing Gel (Żel utrwalający makijaż oka i pielęgnujący)

APC Cosmetics, Eye Fixing Gel (Żel utrwalający makijaż oka i pielęgnujący)

Doskonała baza pod cienie do powiek,zarówno sypkie jak i prasowane. Trwała, nie powoduje podrażnień, pielęgnuje delikatny naskórek powiek.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu

Całkiem pomocny produkt w kosmetyczcze.

Zawsze zastanawiałam się czego użyć aby brokat czy cień z brokatem ciągle mi się nie obsypywał. Znalazłam odpowiedź na swoje pytania zupełnie przypadkiem buszując po youtube. Jedna z kosmetyczek pokazuje w swoim filmiku jak robi makijaz oczu z brokatu i cieni. Wtedy zauwazylam wlasnie,ze uzywa ona tego produktu i postanowilam go sprobowac. Musze przyznac,ze na poczatku podchodzilam do niego scepycznie, poniewaz wymaga on wprawy w nakladaniu, ale z czasem wszystko bylo tak jak trzeba. Tteraz nie wyobrazam sobie wyjscia na impreze nie uzywajac tego produktu. Uzywam go rowniez do cieni ktore mi sie obsypuja zazwyczaj cieni brokatowych, ale nie tylko) i naprawde cien trzyma sie na powiecie cala noc, bez zadnych poprawek.
Jedna wada jaka ma to to,ze jest niedostepny za granica, niestety :(
Ale zrobilam zapas kupujac go na allegro :)

niezła

Nie wiem czy kupię ponownie, bo w sumie uczucia mam nieco mieszane.

+ bardzo dobrze trzyma - nałożony na nią cień wygląda idealnie i dokładnie tak samo na wieczór jak wyglądał rano, niezależnie od tego jaki byłby to cień
+wydajna, mam ją już 4 miesiące i jestem w połowie opakowania
+tania

-trzeba ją bardzo starannie rozprowadzać - źle nałożona może sprawić, że cień kiepsko się rozprowadzi - w jednym miejscu przyklei się za dużo, w drugim za mało, na to trzeba uważać
- uczucie jakby się człowiek wysmarował klejem :D

Najlepiej sprawdza mi się do cieni sypkich.

katastrofa

Zapomnialam ze nie ocenilam, wiec nadrabiam.

Diostalam kiedys tez zel/ ta baze razem z kulkami APC i strasznie sie rozczarowalam. Miyl gest od osoby ktora kupowala mi kulki ze dolozyla ten zel, ale ja jakos nie umialam go wykorzystac. jak bym nie nakladala , w jakiej ilosci, czekala jak zaschnie badz na wilgotna powieke nakladala cienie, juz po 1-2h ladowalo wszystko w zamalaniu powieki. Cienie bez tej bazy jesli sie sciagnely to lekko, wystarczylo przejachac palcem po zalamaniu i juz kreski nie bylo,a cienie na pozostalej czesci powieki trzymaly sie nadal, przy tym zelu fiksujacym , wszysciutko zlazilo w zalamanie.
Dla mnie porazka.

Używam tego produktu od: dawno temu ze 2 lata juz bedzie
Ilość zużytych opakowań: napoczelam jedno i probowalam je oswoic, potem odlezalo swoje i wywalilam.

fajny

Jest dość przyjemny w stosowaniu, cienie rzeczywiście długo się utrzymują, ale jak dla mnie są 2 dość znaczące wady - dość trudno jest nałożyć ten żel na całą powiekę tak malutkim aplikatorem, a po drugie, czasem jak się nie do końca dokładnie rozprowadzi, to tego od razu nie widać (bo jest przeźroczysty), ale widać po nałożeniu kolorowych cieni - w niektórych miejscach gdzie żelu okazało się więcej tworzą się bardziej ciemne linie, co później po wyschnięciu jest prawie nie możliwe do skorygowania. Nie raz musiałam nakładać makijaż ponownie. Ale teraz jestem bardziej na to uczulona i uważam, więc rzadziej mi się to zdarza. W Krakowie jest niestety bardzo cienko z dostępnością - jest tylko w jednym sklepie! :-(

nie dla mnie

Mam bardzo tłuste powieki, cienie bez bazy trzymają się jakieś 2h. Zachęcona opiniami, kupiłam na allegro i niestety się rozczarowałam... Odrobinę co prawda przedłuża trwałość, ale przy mojej dotychczas używanej Joko wypada naprawdę cieniutko... Cienie po jakichś 3-4 godzinach już były zebrane w \\"piękną kreskę\\" na środku powieki. Plus za formę, aplikacja jest dużo wygodniejsza niż tych kremowych. Nie podrażnia. Niestety więcej nie kupię, widocznie to produkt nie dla mnie.

Mój niezbędnik ;)

Baza sprawdza się doskonale :)
Początkowo nie byłam pozytywnie do niej nastawiona ze względy na żelową konsystencje. Jednak baza okazała się świetnym kosmetykiem.
Wypróbowałam ją już pod różne cienie i zawsze się sprawdzała. Nawet czarne cienie utrzymywały się przez cały dzień i nie osiadały w załamniach powiek.
Jak dla mnie jest niezbędnym kosmetykiem za niską cenę, który w dodatku starcza na bardzo długo.
Nie zamierzam zamieniać tej bazy na żadną inną.
Gorąco polecam :)

fajna

Baza jest naprawdę fajna, cienie nie rolują sie w załamaniu powieki i trzymają sie naprawdę świetnie a sprawdziłam ją już w naprawdę ekstremalnych warunkach:) według mnie mnie wcale nie utrudnia nakładania cieni jak napisała jedna z poprzedniczek. dodatkowym plusem jest pogłębianie barwy cieni, które dzięki niej zyskują na intensywności.Jak widać za niewielkie pieniądze można kupić dobry kosmetyk, zdecydowanie polecam!

EDIT:
niestety muszę odjąć gwiazdkę bo po około pół roku używania baza przybrała nieestetyczny żółty kolor... a przeciez starałam sie jak mogłam żeby nie pobrudzić aplikatora...ale na szczęście działanie nadal jest ok.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

Świetna

Kupiłam tę bazę z miesznymi uczuciami.. bałam się że za tak niską cenę nie będzie to nic ciekawego. Ale na szczęascie się pomyliłam :) Baza jest rewelacyjna, cienie nawet za 5 zł trzymają się na niej 12h.. Jak pracowałam na nocne zmiany w hotelu, uratowała mój wygląd gdyż nad ranem z regóły wyglądałam koszmarnie, a baza sprawiła że makijaż trzymał się perfekcyjnie całą noc... Poza tym jestem zwolenniczką mocnych i żywych kolorów cieni, a niejednokrotnie cienie w opakowaniu wyglądają zupełnie inaczej niż na powiece.. Baza ta sprawiła, iż w końcu fiolet w opakowaniu wyglądał tak samo fioletowo na moim oku. :) Szczerze polecam!Używam tego produktu od:2 lat

CUDO

Kupiłam przez przypadek, po prostu go potrąciłam w sklepie i skusiła mnie cena.

Baza jest bardzo wydajna.
Świetnie pielęgnuje powieki.
Tanie, bazarowe cienie potrafią z nią trzymać cały dzień.

mój ideał :)

Wybrałam się do sklepu po bazę z Joko, ale sprzedawczyni poleciła mi ten żel.
No i jak się okazało, to był świetny zakup :)
Gdy maluję sobie oczy cieniami, to używam mocnych kolorków. No i ten żel się świetnie spisuje; wystarczy nałożyć odrobinę kosmetyku i cienie utrzymują się cały dzień i nie gromadzą się wogóle w załamaniach powiek :D
No i jestem pewna że przy takiej ilości nakładanego żelu na powieki starczy na bardzo dłuuuugo :)
No i ta cena jest niska jak na tak dobry kosmmetyk :)

Gorąco polecam ;)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego (mam wrażenie że nic nie ubyło ;))

IDEAŁ!

Nie mogę sobie wyobrazić życia bez tej bazy! Jest niesamowita ,cena jest bardzo przystępną a jedno opakowania starcza na około 3 miesiące przy codziennym używaniu! Cień trzyma się cały dzień ,a nawet noc! Jest wodoodporny! Tusz rozmazuje się pod wpływem wody, a cień pozostaje nie naruszony! Kolor nabiera niesamowitego blasku! Nawet cienie z bazarku trzymają się cały dzień! Od kiedy zaczęłam używać tej bazy wszystkie koleżanki pytały czego używam i teraz one wszystkie również używają tej bazy!:D Baza z art deco kosztuje 4 razy tyle, ale nie spełnia moich oczekiwań tak bardzo jak ta baza! :):):)Serdecznie polecam!Używam tego produktu od:roku

Idealna baza pod cienie

Przyznaję, że kupiłam ten produkt ze względu na jego niską cenę (11 zł). Nie znalazłam zbyt wielu opinii na jego temat, ale postanowiłam zaryzykować.

Największą zaletą tej bazy jest to, że po nałożeniu na powiekę przez chwilę pozostaje lekko klejąca dzięki czemu cienie idealnie przylegają do powieki, nie osypują się ani nie ścierają.

Kiedy nie używałam bazy, cienie pozostawały na moich powiekach najwyżej przez godzinę, a potem zbierały się w załamaniu powieki w jeden wąski paseczek :(
Teraz trzymają się nawet przez 9 godzin!!! co jest w moim przypadku absolutnym rekordem:)

Ponadto baza ma bardzo wygodne opakowanie, bo jest ona w formie błyszczyka do ust. Zdecydowanie ułatwia to aplikację.

Polecam wszystkim ten produkt, bo naprawdę warto go wypróbować:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2