Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Lekki fluid z silikonami który sprawia, że podkład pozostaje świeży przez 8 godzin a kosmetyki rozprowadzają się lepiej, wyrównuje koloryt cery a skóra przez długi czas zachowuje matowy wygląd.

szału nie robi

zaznaczam że to moja pierwsza baza pod makijaż. używam ją tylko na większe wyjścia.

ma dość specyficzny zapach, ale nie przeszkadza mi to jakoś bardzo

kremowa konsystencja, szybko się wchłania

główne zadanie: utrwalenie makijażu- ciężko stwierdzić, malując się na wieczór i tak po powrocie do domu z makeupu wiele nie zostaje..

ciężko mi też określić czy jest wydajny bo używam go nieczęsto

Używam tego produktu od: ponad rok

Bardzo lubię

Używam tylko na wyjątkowe sytuacje, bo boję się, że na dłuższą metę mogłaby zapchać.

+ ładnie wygładza
+ przedłuża trwałość makijażu
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ nie wysusza
+ wygodne opakowanie

- średnio przyjemny, typowo silikonowy zapach

Używam tego produktu od: 4,5 miesiaca

dobry

Dobry, ale nie na całą twarz. Tak naprawde nakładam go tylko na powieki i nie wyobrażam sobie makijażu bez jego pomocy. Dzięki niemu cienie, kreski barzdo dugo utrzymuja się na powiece. Nie jest ciężki, nie lepi się, ale ma nieprzyjemny zapach. Pod podkład się nie sprawdził, ale na powieke polecam.

Nie dla każdego

Mam tą bazę od ponad roku. Stosuję ją głównie jako bazę pod cienie. Po jej zastosowaniu cienie trzymają mi się na powiekach 8h (bez bazy 1,5-2 h).
Zachwycona jej skutecznością u mojej osoby poleciłam ją koleżance. Niestety u niej nie sprawdziła się wogóle.
Podsumowując każdy z nas jest inny i indywidualnie powinien dobierać kosmetyki, ponieważ każda skóra ma inne wymagania.
Mi osobiście ten produkt bardzo odpowiada i jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

może być

według mnie taki przeciętny... sam kosmetyk jest w tubce przez co nie zajmuje dużo miejsca i wszędzie go zmieszczę... ale sam produkt bardzo szybko się zużywa... według mnie bardzo długo się wchłania plus że kosmetyki typu podkład mi się na nim nie rolują ale jak nakładam na powiekę to mi się np. kreska rozmazuje albo cień lekko roluje...

Ilość zużytych opakowań: 1 z 1

dziadostwo jak ich mało

nie jest to dobra baza pod podkład.....
bardzo szybko się kończy..
nie rozświetla a trochę chociaż powinien...
po nałożeniu cera się świeci jak po jakimś badziewnym kremie...

nie polecam... lepiej zainwestować w bazy z innych firm

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

miłego złego początki

zakupiłam w promocji za 15 czy 16 zl,ale w cenie regularnej na pewno bym nie kupiła. przy pierwszych kilku użyciach naprawdę ładnie wygładziła cerę i zmatowiła,ale im dłużej im stosowałam,tym bardziej nie działała(przyzwyczajenie cery?) zmęczyłam ją do końca,ale nie robiła już prawie nic, przestała matowić i wygładzać, zaczęła się rolować i ciężko było nałożyć podkład czy puder. rozczarowałam się,bo naprawdę na początku była bardzo dobra. nie kupiłabym drugi raz,nawet gdyby była za 5zl

Używam tego produktu od: kilka msc temu

Nie, nie, nie!

Wydajna, ale właściwie to nie zauważyłam żadnego docelowego działania. Nie wydaje mi się żeby utrwalała makijaż, no może delikatnie wygładza (jednak i tak mam gładką cerę więc może na mnie nie robi specjalnie różnicy). Czasami ją nakładam pod cienie, ale to jest właściwie bez znaczenia. W dodatku strasznie śmierdzi - od nowości. FU!

Używam tego produktu od: Prawie 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bezużyteczna.

Szukałam bazy pod podkład, która nie byłaby sylikonowa, bo wydawało mi się, że takowa jest zbyt ciężka, zważając na fakt, iż chciałam używać jej codziennie.
Skusiłam się na tą, bo ma kremową, nieco lekszą konsystencję.
Wydałam na nią coś koło 15 złotych i jestem rozczarowana.
Jedyne, co ta baza robi, to rzeczywiście- dobrze wygładza. Ale jeżeli chodzi o najmniejsze zmatowienie cery, to nie ma na to szans. Świecę się po niej, jak po zwykłym tłustym kremie.
Dlatego leży teraz zakurzona na dnie szuflady i chyba czeka dnia, w którym się zepsuje i będę mogła bez wyrzytów ją wyrzucić. Wolę używać kremu matujacego, który daje lepszy efekt szczególnie, że dodatkowo ma on właściwości pielęgnacyjne. Po co mi baza, która jest tłusta i składa się z samych zbędnych chemikalii?
Wracam do łaski sylikonowych baz- dają chyba najlepszy efekt.

Używam tego produktu od: Użyłam kilka razy.
Ilość zużytych opakowań: 1, niezużyte.

tak;-)

zdecydowanie puder trzyma sie lepiej (fluidow nie uzywam wiec nie wiem)

skora jest miekka

cena moze byc

produkt wydajny nawet bardzo, mam go juz od ponad roku.

przez zime nie stosowalam bazy i teraz troche zapach mi nie odpowiada, nie wiem czy cos sie stalo? poniewaz mam juz koncoweczke w tubce, kupie nowa ;-)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Bez rewelacji

Skusiłam się obietnicami producenta o matowym wykończeniu...dodam że nie mam cery tłustej - toteż aż tak się \'\'nie świecę\'\':

plusy

- cena
-brak zapachu
- łatwość użycia
-opakowanie

minusy

- brak efektu matowienia (może przez pierwsze 30 min)
- nie wyrównuje kolorytu skóry
- nie zmniejsza porów

Wcześniej stosowałam bazę Verony Prelude Primer Base i jest o wiele lepsza od tej ....pozostaje mi szukać dalej

Ilość zużytych opakowań: około 1/3

numer 1

nie ma zbyt duzego porownania bo mialam zaledwie w sumie 3 bazy, ta, dax comsetic i sorayi
i ta jet rewelacyjna
uzwam ja jako krem, przed nalozeniem podkladu, i ciezko mi sterdzic czy to za sprawa tej bazy czy za sprawa podkladu, makijaz utrzymuje mi sie bardzo dlugo, ale chyba przez baze bo jak uzyje kremu niema az tak dobrego efektu
wydajna niedroga
bez zapachu