Garnier, Intensywna pielęgnacja, Skóra muśnięta słońcem, Ekspresowy spray nawilżający

Ekspresowy nawilżający spray do ciała Garnier Skóra Muśnięta Słońcem stopniowo tworzy delikatną i naturalną opaleniznę. Do tego ma świeży, owocowy zapach!
Spray Skóra Muśnięta Słońcem - nowość Garniera 2007 -nawilża skórę przez 12 godzin. Pozostawia ją jedwabistą, sprężystą i delikatnie opaloną.
Jego konsystencja jest 2 razy bardziej delikatna niż mleczko, a forma sprayu umożliwia błyskawiczną aplikację, dzięki czemu produkt jest łatwy i przyjemny w użyciu.
Dostępny w dwóch wariantach: do skóry jasnej i do skóry śniadej.

Cena: ok. 18zł / 200ml

NIEZŁY produkt

Spray nadaje skórze ładnynaturalny, brązowy odcień, jest bardzo wydajny ze względu na swoją płynną konsystencję. Ale niestety cięzko się go aplikuje bo jest moim zdaniem za rzadki.Przeraża mnie także jego zapach, jest strasznie silny co jest dla mnie minusem, nawet po prysznicu czuć że moja skóra "muśnięta" została samoopalaczem.
Ale ogólnie moja ocena do 4- ( może być).
Zapomniałabym dodać że ATOMIZER to kompletna porażka cały czas się zapychał i musiałam go "przepychać" wodą aż w końcu nic nie dało się zrobić i wymieniłam cały mechanizm pożyczjąc od innego skończonego produktu.

najlepszy z opalających

PLUSY:
- piękny zapach
- płynna konsystencja, a zatem wykorzystam na pewno wszystko
- ładnie, naturalnie opala
- łatwość użycia
- szybko się wchłania
- nawilża, ale nie spektakularnie

MINUSY:
- brudzi ręce, ale to normalne
- aplikator często się psuł i musiałam wymienić

Używam tego produktu od: 2 lata

gdyby nie atomizer byłoby *****

Oceniam wersję dla skóry jasnej.
Zacznę od minusów: atomizer. Myślałam, że tylko mnie trafił się trefy egzemplarz, a tu niespodzianka. Czytam, że to ogólna przypadłość... Zepsuł się po zużyciu mniej więcej połowy balsamu. Potem jako tako rozprowadzałam ręką. A że konsystencja rzadka, tylko część znalazła swoje zastosowanie.
Największy dla mnie plus: NIE ŚMIERDZI SAMOOPALACZEM !!! Co prawda moreli też nie czuć, ale ogólnie jest przyjemnie. Samoopalaczy używam najczęściej do podkreślenia i przedłużenia naturalnej słonecznej opalenizny. Ten sprawdził się znakomicie. Nie ma smug, wchłania się szybciutko, skóra wygląda naturalnie.
Tylko ten atomizer...

Używam tego produktu od: jakis czas już

Tragedia

Powiem krótko:
- żółta skóra, zamiast brązu.
- atomizer to totalna porażka, co chwila się psuje.
- ciężko się obsługiwać, bo po rozprowadzeniu na skórze nie można już złapać opakowania [takie tłuste są po nim ręce].
- zdecydowanie mało wydajny, całe opakowanie starczy może na 6 razy góra.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Mi się podoba

Koleżanka mówiła mi o nim że podobno jest dobry więc kupiłam. Był dośc drogi, to fakt, ale się skusiłam. PO pierwsze daje bardzo ładny kolor, po drugie szybko się wchłania ( ja i tak go rozsmarowuję ręką) i jak dla mnie nie śmierdzi.
Jedyne minusy to: brudzi mocno ręce (pomimo umycia) aplikator się zacina (ja mój musiałam nawet wymienić) i jest mało wydajny wg mnie.
Ale i tak mi się spodobał:)

Używam tego produktu od:niedawna

nie zły

Produkt ogólnie nie jest zły. Z początku ma ładny morelowy zapach, jednak po jakiś 15 minutach znika i śmierdzi samoopalaczem. Szybko się wchłania, nie zostawia smug ( chyba że ktoś nałożył go za dużo . Tworzy powoli ładną naturalną opalenizne. Ma ładne pudełeczko. Niestety gdy ma się natłuszczone ręce ślizga się. Niepodoba mi się także dozownik który często się zacina.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

średnio

Moje zdanie w sprawie produktu Graniera - intensywna pielęgnacja - skóra muśnięta słońcem, jest zróżnicowane... Otóż:

ZALETY:

.przyjemny zapach
.skóra muśnięta blaskiem
.ładne opakowanie
.pozostawia efekt opalania

WADY:

.kiepski atomizer, często trzeba przemywać wodą
.wysoka cena (koło 18 zł)
.powłoka, która pozostaje na skórze jest trudna do zmycia
.pozostawia czasem efekt przypudrowania
.nie pokrywa skóry w 100%

kiepsko opala i ten atomizer..

Mam wersję do ciemnej karnacji. Spray nie przypadł mi do gustu.
Po pierwsze słabo opala-wersja do ciemnej karnacji, różnicy prawie nie widać.
Aplikator zepsuł mi się po trzech użyciach (po których jednocześnie zniknęło pół opakowania sprayu) a używanie go "prosto z butelki " jest koszmarem bo ma konsystencje wody a w zasadzie mleka;) Zanim atomizer się zepsuł, aplikacja też nie była zbyt przyjemna, w tłustych dłoniach ciężko nim operować.

Moim zdaniem nie wart wysiłku, który trzeba włożyć żeby uzyskać raczej mierny efekt.

Nie polecam i nie kupię.

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań:staram się dokończyć 1

Nie śmierdzi!

Bardzo mocno sparzyłam się na wersji balsamowej brązującego Garniera (strasznie śmierdział! i się nie wchłaniał). Nie wiem dlaczego, ale postanowiłam wypróbować spray.
Odniosłam wrażenie, że to zupełnie inny kosmetyk!
Szybko się wchłania, pozostawia niedrażniący nos zapach, w dodatku nadaje ładny kolorek (mam spray "skóra śniada").
Nie wiem jak aplikują go inne Wizażystki, ale ja i tak muszę do rozcierać dłońmi. Pod koniec w rękach ślizga mi się opakowanie, ale to "inżynierski" błąd :p

Lubie go!

Mam bardzo jasna skórę i prawie nigdy sie nie opalam. Ten spray jako jedyny nie sprawia, ze jestem pomaranczowa. Efekt opalenizny jest bardzo subtelny i na pewno nie nadaje sie dla maniaczek betakarotenu.

Nie pozostawia smug, plam. Stopien opalenizny mozna regulowac.

Jestem zadowolona, bo kolor nasyca sie stopniowa. Na moim ciele wszystkie samoopalacze natychmiast zostawiaja plamy, bo dzialaja za intensywnie.

Używam tego produktu od: 1 roku

fajny-tylko ten aplikator...

Nadaje ładny głęboki odcień opalenizny, bez smug i zacieków. Wygląda ona też bardziej naturalnie od solaryjnej (której notabene nie cierpię!). Jest też wydajny.
Miałam wersję do jasnej karnacji, bo takową posiadam, aczkolwiek pożyczałam od mamy balsam do ciemniejszej i efekt też był super, ale w szybszym tempie.
Wracając do tegoż - wchłania się szybciej niż wersja w mleczku, niestety ślizga się trochę w dłoniach po chwili używania i aplikator często się zacina - stąd tylko 3 *.
Nie kupię go ponownie tylko dlatego, że wolę wersję w mleczku. :)

Używam tego produktu od: 2 miesiące stosowany kilka razy w tygodniu na całe ciało

super - polecam

Zakupiłam spray do jasnej karnacji - kosmetyk godny polecenia i uwagi. po paru zastosowaniach skóra jest widocznie opalona. pozostawia świeży i delikanty zapach. szybko sie wchlania, nie pozostawia brzydkich śladów na skórze, dzięki aplikatorowi idealnie się go "nakłada".
szczególnie polecany dla kobiet, które nie chca się bawić w cieranie balsamów. buteleczka wygodna - osobiście nie miałam żadnego problemu z efektem "tłustych rąk".Używam tego produktu od: 5 m-cy