Dove, Silk Glow (Supreme Silk), Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Balsam Dove z linii Silk Glow zawiera unikalną kombinację wyzwalających energię składników nawilżających i czystego jedwabiu. Wydobywają Twój naturalny świeży blask. Dove Jedwabisty Balsam do Ciała rozświetla skórę, zapewniając jej naturalny jedwabisty blask. Produkt zawiera cząsteczki odbijające światło, szybko się wchłania. Jest przebadany dermatologicznie.
Dostępny na rynku w tym samym składzie jako Dove, Supreme Silk, Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

MÓJ KWC

Od kąd kupiłam go pierwszy raz kilka lat temu nie rozstaje się z nim. Jest delikatny , ma przyjemną konsystencję, idealnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, doskonale nawilża i subtelnie rozświetla skórę przez co wygląda ona atrakcyjnie i zdrowiej.

Używam tego produktu od: około 7 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, kupuję regularnie od około 7 lat

Ten zapach <3

Balsam o zniewalającym zapachu ! <3. Mój ulubieniec:) Świetnie nawilża, wygładza , nie pozostawia na skórze tłustego filmu , pięknie rozświetla ciało, ślicznie wygląda latem na opalonej skórze <3. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń :).

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Mój ideał!

Produkt dla mnie jest idealny! Świetnie się rozprowadza, konsystencja dość rzadka z drobinkami złota, które faktycznie czynią cuda. Skóra dzięki nim nabiera blasku czy to w lecie czy w zimie. Już po jednym użyciu moje ciało było aksamitne, miękkie, gładkie. Stosuję regularnie od bardzo długiego czasu i potwierdzam zwiększenie jędrności,napięcia, gładkości skóry. Rewelacja ! Wydajność również jest w przedziale normalności. Zdecydowanie polecam!

nie polubiłam go

Balsam jakoś mnie nie zachęca. Nawilża tylko zewnętrzną warstwę, ale za chwile ciało dalej jest suche i napięte. Konsystencja jest lepiąca, tak jak wspominały poprzedniczki. Jakoś nie przypadł mi do gustu ten balsam. Jego zapach również trochę chemiczny. Opakowanie jest bardzo wydajne, więc nie wiem kiedy zużyję go do końca, szczególnie, że teraz bardzo sporadycznie używam tego balsamu. Cena jest nawet korzystna w stosunku do wydajności.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

lepiąca maź...

Balsam działa, ale jego używanie nie należy do najprzyjemniejszych. Konsystencja balsamu nie odpowiada do końca moim potrzebom. Nie lubię, gdy balsam klei się i jest konsystencji budyniu. Wolę bardziej &#8222;lejące&#8221; się kremy. Natomiast jeśli chodzi o działanie, to balsam jest ok.: nawilża skórę (krótkotrwale, ale nawilża). Nie odżywia ani nie regeneruje. Po kilku godzinach dłonie czy nogi są śliskie, a skóra napięta. Cena nie jest proporcjonalna do jakości&#8230;.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

mam zastrzeżenia

Od miesiąca testuję ten balsam i muszę przyznać, że mam do niego kilka zastrzeżeń. Cena dove jest dosyć wysoka, a marka ma naprawdę dobry PR. Zazwyczaj nie używam kosmetyków dove, ale bardzo zachęciła mnie promocja, więc stwierdziłam, że czas wypróbować coś nowego.
Nie podoba mi się konsystencja, która lepi się, zostaje na dłoniach, jest tłusta, klejąca. Zapach jest łądny naturalny, ale zbyt słaby, czasami wydaje się chemiczny. Jeśli chodzi o nawilżanie to również przeciętne moim zdaniem, skóra jest po posmarowaniu napięta, dalej sucha. Nie jest to kosmetyk z moich marzeń, raczej przeciętny, średni balsam.

przydaje się

Kupiłam go po powrocie z podróży do Egiptu w na początku grudnia, gdy moja skóra była bardzo opalona i niestety też trochę przesuszona. Balsam sprawdził się idealnie:

+ Działanie - balsam świetnie nawilżył moją skórę, która była przemęczona słońcem i w niektórych miejscach wysuszona, czy podrażniona; dobrze załagodził te miejsca, dając przyjemny efekt pielęgnacji; dodatkowo oprócz tego pięknie rozświetlił opaleniznę, która dłużej się utrzymywała i prezentowała o niebo lepiej ;-)

+ Zapach - delikatny, świeży, przyjemny dla nosa; nie jest drażniący; skóra po nim ładnie pachnie;

+/- Konsystencja - według mnie trochę za rzadka i lejąca się; mogłaby być bardziej kremowa; z drugiej strony lekka formuła dobrze się wchłania;

+/- Wydajność - jest dosyć średnia przy umiarkowanej cenie; wydaje mi się, że cena powinna być niższa; balsam szybko mi się skończył; używałam go sporo, 2 razy w ciągu dnia; ale może to być także efekt mojej wysuszonej przez słońce skóry;

Podsumowując: polecam! Balsam całkiem przyzwoity, będę go dalej używać; ;-)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

uwielbiam za to jaki pozostawia kolor skóry

idealny przed tzw wielkimi wyjściami, kiedy w sukni chciałabyś wyglądac olśniewająco. Dobrze tez prezentuje się w lato, do topów i krókich spodenek, kiedy doskonale uwydatnia opaleniznę.
Nie wiem, jak to sprawdza się na skórze innych, ale drobinki u mnie ściągają promienie słoneczne i dzięki temu szybciej sie opalam!
dla mnie bomba w tym względzie!

Jednak największy minus, to lepka konsystencja i fakt, że balsam ten raczej nie nawilża...a po prostu działa &quot;opalizująco&quot;.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Jeden z ulubionych

Idealnie nawilża moją skórę
Pięknie pachnie
Konsystencja nawet ok choć według mnie mógłby być gęstszy
Cena przystępna (gdy jest w promocji)
Można go stoswać latem jak i zimą

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

FAJNY

Fajny balsam . Pięknie pachnie, bardzo dobrze nawilża.

Ogólnie nic dodac nic ując. Ja uwielbiam balsamy z dove, ale stosuję też inne z innych firm.

Dlatego nie wiem czy kupię go ponownie, bo bardzo często lubię wypróbowywac inne balsamy do ciała i inne zapachy które zagoszczą na mojej skórze :)

Idealny na letnie słoneczne dni.

Uzywam tego balsamu juz od kilku lat z małymi przerwami, gdyż nigdzie nie mogłam go znaleźć, lub tez poprostu nie potrafiłam.
Najlepiej jednak spawdza się w letnie słoneczne dni. Drobinki złota idealnie rozświetlaja skórę, pięknie się mienią a skóra jest idealnie rozświetlona i wygląda na bardzo świeżą. Balsam również idealnie nawilża skórę, jest miękka, i gładka. Ładnie pachnie. Konsystencja także jest idealna bo rzadka uwielbiam takie balsamy, łatwo się nakłada i szybko wchłania. Jest bardzo wydajny a cena bardzo zachęcająca. Pół gwiazdki odjęte tylko przez słabe własciwości nawilżające:) Mimo to polecam.

Nie daje kiczowatego efektu :)

Nie kupuję balsamów rozświetlających, raczej lekko brązujące, a ten Dove otrzymałam w prezencie na gwiazdkę, więc chcąc nie chcąc spróbować musiałam. Nie ukrywam, byłam dość sceptycznie do niego nastawiona i sądziłam, że miną wieki zanim zmęczę tę butelkę. Dodatkowo, byłam przerażona tym, że balsam może pozostawić na mej skórze jarmarczny połysk, pełen brokatu, świecący niczym kula dyskotekowa. Całe szczęście tak się nie stało, a do końca balsamu dobrnęłam gładko, bez zniechęcenia :)

DZIAŁANIE

Z racji tego, że balsam z nazwy jest roświetlający, rozświetlanie jest oczywiście jego głównym zadaniem i tutaj należą mu sie brawa. Pigmenty zawarte w tym kosmetyku są po prostu idealne by zapewnić skórze zdrowy blask. Nie jest to żaden brokat, ale coś w stylu drobno zmielonego, perłowego pyłku, który równomiernie osiada na skórze, pięknie odbija światło i nie pozostawia niechlujnych smug. Nie ma tu tandetnych drobin brokatu, więc mamy pewność, że będziemy wyglądać po prostu estetycznie, nie kiczowato. Plus również za to, że ten balsam nie warzy się na ciele nawet w cieplejsze dni, gdy mocniej się spocimy. Balsam jednak nie nawilża spektakularnie i za to odejmuję gwiazdkę. Nie jest to jego główne zadanie, jednak mógłby być pod tym względem skuteczniejszy. Niemniej pozostawia na skórze taki film (nie lepki!), który coś tam wygładza.

WYGLĄD, KONSYSTENCJA

Balsam jest koloru kremowego, jest perłowy dzięki zawartości drobno zmielonego pyłku, który ma nam rozświetlić skórę. Konsystencja jest dość rzadka, ale mam wrażenie, że taka aksamitna, przyjemna.

KOMFORT STOSOWANIA

Przez to, że balsam jest dość rzadki, istnieje ryzyko przeciekania przez palce, jednak nigdy mi sie to nie przytrafiło. Lubię zarówno gęste, jak i rzadsze konsystencje, jednak plusem tych rzadszych (w tym przypadku również) jest dużo łatwiejsza aplikacja. Takie balsamy są z reguły mniej toporne przy aplikacji, łatwiej można je wmasować i często też dobrze się wchłaniają - to akurat nie jest reguła, ale w przypadku Dove się sprawdziła i balsam szybko wsiąkał, nic się nie lepiło. Komfort stosowania podnosi również zapach oraz dość praktyczne opakowanie - o tym już za moment.

ZAPACH

Być może nic odkrywczego, jednak nie drażnił, a jestem przeciwniczką większości dovowskich zapachów. Tutaj zapach jest delikatny, pudrowy, kosmetyczny, kobiecy. Mi bardzo uprzyjemniał stosowanie kosmetyku.

OPAKOWANIE

Butelka 250 ml, całe szczęście, że z płaską zatyczką umożliwiającą postawienie balsamu do góry nogami w celu spłynięcia resztek, które chcemy wydobyć. Dzięki temu nie musimy niczego ściskać, rozcinać, kombinować. Dodatkowo butla jest estetyczna, wstydu nie przyniesie ;)

SKŁAD

Tutaj jestem mało zadowolona, no ale nie można w końcu mieć wszystkiego. Skład jest typowy dla kosmetyków Dove - skomplikowany, złożony na maksa. Poupychano w nim sporo nieciekawych substancji, ale taki już urok firmy. Ten balsam pod względem składu ratuje jedynie brak parafiny - za to plus.

WYDAJNOŚĆ, CENA

Stosunek ceny do wydajności i jakości jest na dobrym poziomie. Byłby idealny, gdyby balsam był bardziej wydajny, bo przy codziennym stosowaniu potrafi zniknąć w miesiąc. Ale ogólnie jest całkiem dobrze.

Podsumowując:

Myślę, że ten balsam to nie lada gratka dla miłośniczek rozświetlenia, więc każda fanka delikatnych &quot;refleksów&quot; powinna go spróbować. Ja już raczej do tego produktu nie wrócę, bo wolę zwykłe balsamy, niemniej, ten wspominam ciepło, nawet mimo ogólnej niechęci do marki Dove.