L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Demaq` Expert, Gel Creme Moussant Ultra-Demaquillant (Żel-krem musujący)

Praktyczny i efektowny żel musujący do demakijażu twarzy i oczu. Wystarczy, że naniesiesz odrobinę tego preparatu na twarz a żel zamienia się w przyjemny dla cery mus. Skóra jest oczyszczona, świeża i miła w dotyku.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Water, Decyl Glucoside, Beheneth-10, Coco-Betaine, Silica, TEA Lauryl Sulfate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Isohexadecane, Polyquaternium-47, Polysorbate-80, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Methylparaben, Ethylparaben, CI 61565/Green 6, Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool (28.06.2008)

Cena: ok. 25zł / 150ml

Sa lepsze

Zel kupilam na probe, poniewaz bardzo polubilam zolty eliksir do demakijażu z linii Demaq\\\' Expert, ale bardzo ciezko go dostac, gdyz produkty z tej linii nie sa dostepne w zadnych drogeriach, supermarketach, perfumeriach, ani aptekach. Nie mialam nic do stracenia, jak tylko zobaczylam go w Jawoll zgarnelam z polki przedostatnie opakowanie.

KONSYTENCJA
Nie zgodze sie z poprzedniczka, ze jest gesta. Ona po prostu nie splywa, jest stala (malo plynna), ale gesta bym jej nie nazwala.
Kolor zielony wydaje sie malo naturalny, ale nie wnikam w ilosc sztucznych barwnikow.
Prawie w ogole sie nie pieni. Producent zaleca uzyc ilosci zelu o wielkosci ziarenka grochu. Mnie sie to wydaje o wiele za malo. Nawet na sama tylko twarz zuzywam wiecej.

DZIALANIE
Zmywa kazdy makijaz, jeszcze nigdy nie zdarzylo sie, aby czegos nie zmyl. Myje nim twarz, oczy i usta. Bez problemu radzi sobie z wszelkimi tuszami, cieniami, bazami, kredkami, szminkami. Jesli chodzi o kosmetyki wodoodporne, nalezy uzyc go dwukrotnie. Zaleta jest natomiast to, ze nie musze trzec ani skory, ani powiek, dziala naprawde wysmienicie.
NIESTETY
Podraznia oczy. Jesli sie do nich dostanie mocno szczypie, a naprawde ciezko nim zmyc tusz z dolnych rzes bez dostania sie do oka. Probowalam wielokrotnie, jechalam ostroznie wacikiem z malenka iloscia zelu po dolnych rzesach i jedynie pare razy udalo mi sie zmyc caly tusz bez podraznienia oczu.

ZAPACH
Paskudny. Bardzo sztuczny, jakis taki chemiczny. Nie ma nawet do czego porownac, bo ani to owoce, ani kwiatki, to taka chemia w czystej postaci.

OPAKOWANIE
Srednio ladne, ale poreczne: stoi na tubce, wiec latwo sie wyciska.

CENA
Jak na produkt do demakijazu niewielka. Okolo 4 euro. Jest tez dosyc wydajny, ma 150ml.

Pewnie nie kupie ponownie, bo pomijajac, ze naprawde ciezko go dostac, mozna znalezc lepsze produkty do demakijazu.

Używam tego produktu od: wakacji 2011
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

dobrze zmywa makijaż

Świetnie usuwa makijaż z okolic oczu, także ten wodoodporny. Nie podrażniał. Nie miałam żadnych zaczerwienień, alergii ani nic podobnego - w przeciwieństwie, jak widzę, do wielu Wizażanek.

Niestety nie musuje :( konsystencja jest przyjemna, żelowa - ale gęsta. Nie wypływa sam z tubki. Szkoda, że się nie pieni :(

Zapach moim zdaniem neutralny, nawet przyjemny.

Używam go tylko na oczy, twarz myję innym żelem.

Stosowałam go przez pewien czas jakieś 3 lata temu razem ze współlokatorką, niedawno dostałam tubkę, to też zużywam :D

Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie, bo nie lubię nim myć twarzy - używam go tylko do demakijażu oczu, a twarz, jak już wyżej wspomniałam, myję innym żelem. Wolę nie walczyć nad umywalką i używać zwykłego żelu do całej twarzy :)

Używam tego produktu od: 3 miesiące, wcześniej ok 2 mies

Świetny, tylko oczy szczypią

Konsystencja dobra.
Zmywał makijaż pięknie, jednak oczy strasznie po nim szczypały.Może jakaś reakcja alergiczna z mojej strony.
Żałuję, bo naprawde był dobry.
jednak przez te szczypiące oczka, już go nie kupię.Używałam tego produktu :2,5 roku temu

Bubel..

W-g.,instrukcji nakłada się ten produkt, na zwilżoną wodą twarz.Efekt, u mnie zaczerwienione placki na twarzy po zmyciu.Do oczu radzę go nie używać,bo może wystąpić reakcja alergiczna-a to jak wiadomo może skończyć się leczeniem.Nie polecam i nie zachęcam do kupna,choć jak ktoś chce.. niech ryzykuje..

Używam tego produktu od:1,5 roku temu wyrzuciłam

żel-krem pomyłka

To mleczko (czy tam żel-krem) kupiłam w promocji za 12 zł. Teraz już wiem dlaczego cena zmniejszyła się o połowę. Ten żel to jakieś nieporozumienie.
Pierwszy raz dostałam uczulenia po produkcie do demakijażu. Do twarzy już go nie używam. Próbowałam kilka razy i kończyłam z czerwoną twarzą (szczególnie policzki, nos, czoło) do tego uczucie pieczenia, a następnego dnia bardzo sucha i ściągnięta skóra.
Producent wprowadza w błąd podając na opakowaniu informację: Tolerancja testowana dermatologicznie. Czytałam wszystkie recencje i nie jestem jedyna, którą mleczko uczuliło. Pewnie ma coś w składzie co to powoduje. (Może ktoś wie co?)

Wielka szkoda, bo pozostałe produkty z serii wypadły bardzo korzystnie (nie próbowałam jedynie mleczka do demakijażu wodoodpornego, ale teraz już nie widzę go na półkach).

Zaryzykowałam użyć tego czegoś do oczu, makijaż zmywa w miarę ok pod warunkiem że użyjemy do zmywania waciku z wodą i tym żelem. Sam żel ma dziwną konsystencję i by sobie nie poradził.
W sumie to jest minus, że żel używa się z wodą, bo nawet demakijaż oczu trzeba wykonywać w łazience. Na dodatek po tych skomplikowanych zabiegach mamy posklejane rzęsy i mamy zamglone oczy.
Produkt przekazuje koleżance, może jej się spodoba.

Używam tego produktu od:2 tygodnie, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:1 (nigdy więcej)

radzi sobie z makijazem wodood

Wrocilam do niego..chcialam czegos z lepszych polek wiec zaczelam probowac estee lauder,diora itp ale zaden nie zmyl wodoodpornego makijazu za pierwszym razem.Ten zel doskonale sobie radzi z tuszem jak i podkladem ze musuje to raczej bym nie powiedziala raczej walkuje sie jakos tak dziwnie no i ma tez minus okropny sztuczny zapach to mnie w nim odstraszalo..no i opakowanie mogloby byc takie bardziej luksusowe:) ale trudno liczy sie dzialanie ...

Używam tego produktu od:miesiac

odstręczający i nieefektywny

Musujący? NIEPRAWDA
Śmierdzący? PRAWDA - Bardzo odstręczający jakiś
cementowo-cośtam.
Skuteczny? NIE prawda.
Tusz zostaje pomimo pucowania, masowania
i powtarzania czynności.
Przyjemny w użyciu? -NIE prawda.Po użyciu mam wrażenie
jakby coś mi pozostało na skórze,
muszę jeszcze bezwzględnie użyć toniku
i mleczka do oczu.

Używam tego produktu od:od roku wymęczam opakowanie
Ilość zużytych opakowań:kupione w promocji w Rossmannie

Radzi sobie

Radzi sobie z demakijażem oczu. Sporadycznie zdarzało się, że rano miałam w oczach pozostałości makijażu, ale zazwyczaj zmywał bardzo dokładnie. Jest też bardzo wygodny w użyciu. Polecam.Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

na razie mój ulubiony

Lubię produkty do demakijażu, które mogę używać z wodą. Ten żel oprócz tej niezaprzeczalnej dla mnie zalety ma jeszcze kilka innych.
Bardzo dobrze radzi sobie z moim makijażem, tylko czasami po niektórych tuszach do rzęs zostają mi ślady pod oczami.
Poza tym nie podrażnia, nie wysusza, ale jednocześnie nie pozostawia żadnego tłustego filmu.
Jest wydajny, cena jak dla mnie w sam raz.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: kilka, ale nie pamiętam ile

niemusujący mus

Posiadam tenże "musujący" żel-krem w swoim kosmetycznym zestawie i spostrzeżenia mam następujące:
Po pierwsze nazwa kompletnie nietrafiona: musujący? Chyba raczej o konsystencji musu! Czy nie o to chodziło wam Drodzy Producenci? ;/
Po drugie źle zmywa makijaż z oczu.
Po trzecie jest stanowczo za drogi jak na taki "niewiadomoco " kosmetyk.
Plusy, to wydajność, całkiem przyjemny kremowy zapach i chyba to wszystko.
Przykro, że ten produkt nie radzi sobie ze zmyciem kosmetyków swojej firmy - mam tusz i podkład z Loreal.
Generalizując - nie polecam Drogie Panie :)

Jak narazie najlepszy!

Wreszcie dobry produkt do demakijażu!! Mimo sucho - normalnej skóry nie cierpie używać mleczek etc. Po prostu lubię umyc buzię wodą:). Ten produkt jest tym czego szukałam - oprócz tego że nie podraznia, nie wysusza jest wydajny (co charakteryzuje tez inne żele do mycia twarzy...) radzi sobie nawet z wieczorowym makijażem oczu:D. Koniec z "domywaniem" oczu! Nawet płyny micelarne (które w sumie lubię) się tak nie spisują. Jedyne co można potraktować z przymrużeniem oka to to musowanie... Faktycznie czasem coś czuję, ale raczej na dłoniach:). Nie wpływa to jednak na skuteczność żelu. Używam tego produktu od:miesiąca

NIEZŁY

Kupiłam na próbę, bo akurat nie było mojej pianki i całkiem mi z nim nieźle.
Mnie nie wysusza mimo, iż mam do wysuszania skłonności, specjalnego musowania nie odczuwam ale ma przyjemna konsystencję i dobrze oczyszcza.
Jak się kolejny raz zdaży, że nie będzie mojej pianki, to chętnie go kupię.Używam tego produktu od: miesiąca