Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Nadaje rzęsom zdrowy, jedwabisty wygląd. Wzmacnia je i chroni. Zawiera biotynę, liposomy, prowitaminę B5 i Keravis. Doskonała do słabych, łamliwych rzęs. Stosuj rano lub wieczorem na czyste rzęsy.

Skład: Aqua, Methyl Gluceth-20, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Urea, Disodium Phosphate, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg Propyl Silanetriol, Disodium Edta, Biotin, Propylene Glycol, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenic Acid,Cyclohexasiloxane, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Stearic Acid, C.I 42090

Cena: 19,90zł / 12ml

Kupiony w: U konsultantki

rewelacja

Po tuszu z Avonu masowo zaczęły mi wypadać rzęsy... To jest produkt, który je uratował! Przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem, po 3 tygodniach rzęsy przestały wypadać. Jedynym minusem jest to, że szczoteczka się brudzi. Produkt jest bardzo wydajny, mam go od maja, stosując dwa razy dziennie odżywki nie ubyło nawet połowę, starczył mi na ponad pół roku.

NIE

Odżywka, która nie jest odżywką. Więcej w niej wypełniaczy składu niż substancji odżywczych. Gdybym poznała skład wcześniej, pewnie w ogóle bym jej nie kupiła. Nie robi nic, co powinna robić odżywka. Jak dla mnie to bubel.

Kupiony w: U konsultantki

Nie pomogła mi

Zalety:
- bardzo wygodna szczoteczka, która dobrze rozdziela rzęsy
- formuła nie powoduje alergii
- nawilża rzęsy

Wady:
- nie pomaga odżywić rzęs, nie wzmacnia ich i nie stymuluje ich wzrostu

niezbyt przyjemna odżywka

Bardzo prosty - na moich zdrowych, niewypadających rzęsach nie zrobiła zupełnie nic, więc zwyczajne wady, które można wybaczyć przy jakichkolwiek efektach, u mnie sprawiają tylko, że nigdy więcej jej nie kupię.

+ fajna jasna elastyczna szczoteczka

- tak jak napisałam wcześniej brak jakichkolwiek efektów odżywienia (no w końcu odżywka), nawilżenia, wzmocnienia

- wydłużała moje rzęsy o milimetrowy efekt białej końcówki rzęsy, co było o tyle irytujące, iż "zsypywała się" gdy chciałam wykorzystać ją jako bazę pod tusz do rzęs

- 20 zł to zdecydowanie za dużo jak na produkt, który nic nie robi

Zbędny gadżet

Minusy:
-nie ma efektów, rzęsy wypadają dalej
-cena w porównaniu do nicnierobienia
-trochę skleja

Plusy:
+bardziej elastyczne rzęsy, nakładana przed makijażem ułatwia malowanie tuszem

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

super ekstra :)

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Moje wypadające, poczochrane i krótkie rzęsy - są teraz dłuższe i ładnie się " układają ", a po wytuszowaniu tym samym tuszem co zawsze wyglądają po prostu lepiej. Poza tym bardzo podoba mi się estetyczne opakowanie no i wygodna szczoteczka. Polecam, zwłaszcza że cena jest dość niska. A mi osobiście bardzo podoba się to, że kosmetyki Oriflame mają datę ważności ( ciężko znaleźć kolorówkę z datą ważności ). Taki Rimmel czy Maybelline - nigdy nie wiadomo czy taki załużmy tusz nie jest starszy od nas ;)

Jest OK

To moja pierwsza odżywka do rzęs, wiec na razie daje jej 4 gwiazdki. Używałam jej nieregularnie, więc miałam ją długo. Jej termin ważności od otwarcia to tylko 6 m-cy, a opakowanie ma spore, przezroczyste co jest plusem, bo widać ile jeszcze jej zostało. Szczoteczka jest w porządku, nie miałam problemu z nałożeniem jej na rzęsy. Przed nałożeniem tuszu można nią wygładzić i podkręcić rzęsy, odpowiednio operując szczoteczką. Dzięki tej odżywce rzęsy stały się dłuższe i więcej ich rosło. Szczególnie widać to na dolnych rzęsach, bo stały się długaśne i widzę nowe włoski. Pogrubienia natomiast nie widzę i tego czy mniej wypadają też nie, bo od czasu do czasu jakąś rzęsę lub kilka tracę. Plusem jest to, że jest bezzapachowa i nie podrażnia oczu. Po pewnym czasie zrobiła się szara, ale to dlatego, że wyczesywałam nią resztki tuszu (takie małe kropeczki które utkwiły między rzęsami) i to co osiadło się na szczotce było wprowadzane do środka. Cena w promocji znośna. Czy kupię ponownie to trudno stwierdzić, bo teraz będę testować odżywkę My Secret.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

hmmm...

mam mieszane uczucia.... kupiłam bo (na tamten moment) miała najlepsze opinie na wizażu...ale
spodziewałam się chyba czegoś lepszego :)
na samym początku zachwycił mnie jej piękny kolorek i czystość tego żelu... :) :) bomba :) czy wzmacnia?? ja nie zauważyłam....(ale przyznam, że nie używałam jej do rzęs regularnie) może jedynie to, że łatwiej maluje się dzięki niej rzęsy...
używam jej głownie do brwi by je ujarzmić i nie mogę się doczekać kiedy się skończy (jest wydajna)
to taki gadzet, który warto mieć w kosmetyczce, ale ja już jej nie kupię :)

Używam tego produktu od: kilka mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

solidna

molestuję swoje rzęsy mascarami zawsze, więc jakiś czas temu postanowiłam że trzeba by je trochę poodżywiać. odżywka właściwie to spełnia swoje zadanie.
+ stosowana rano, przed nałożeniem tuszu sprawia, ze jest on lepiej rozprowadzany, i ma jakby "bazę" odrobinkę pogrubia cienkie końce rzęs i lepiej się rozprowadza
+ stosowana wieczorem, grubo i obficie od góry i od dołu rzeczywiście nabłyszcza, uelastycznia
+ stosowana kilka dni z rzędu tylko i wyłącznie bez tuszu wyraźnie poprawia stan rzęs
nie zauważyłam działania pogrubiającego, przyciemniającego czy też zapobiegającego wypadaniu. jak chce się pomalować po niej, trzeba czekać aż wyschnie, czasem trochę długo.
minusem jest to, że jednak robiąc dłuższą przerwę w stosowaniu jej (zawsze mam problem z systematycznością stosowania wszystkiego tylko możliwe)objawy pogorszenia stanu włosków (znacznie jaśniejsze i cieńsze końcówki) powracają.
aczkolwiek polecam.
Używam tego produktu od:chyba z 2 lata
Ilość zużytych opakowań:resztka 1, drugie już czeka.

strata czasu

Jakoś nie zauważyłam polepszenia stanu moich rzęs po zużyciu całego jednego opakowania, sumiennie, rano i wieczorem, codziennie.

Szczoteczka beznadziejna. Miałam wrażenie, że mało co pozostawia z tego kosmetyku na moich rzęsach.

Używam tego produktu od: 2 m-e

Jakoś nie.

Zużyłam już 5 opakowań tej odżywki po czym ostatnie wyrzuciłam inie chcę mieć z nią nic wspólnego. Pielęgnowałam nią rzęsy sądząc, iż naprawdę coś zdziała. Teraz gdy trafiłam na niebieską My Secret wiem, że ta osłabiła rzęsy i nie przyczyniła się do ich naprawy. BAdziew jakich mało, szkoda moich pieniędzy.Używam tego produktu od:5 lat

Mam mieszane uczucia

Cześć Dziewczyny!

Ja właśnie skończyłam używać tę odżywkę i weszłam na tę stronkę, aby poczytać jakie Wy macie o nim zdanie i czy u Was ten kosmetyk się sprawdził :)

Ja niestety sama nie wiem co mam o nim sądzić. Nie zauważyłam spektakularnego działania... odżywka jak odżywka, może jedynie trochę wzmacnia rzęsy i brwi, ale bez rewelacji. Produkt nie był najgorszy, ale chyba poszukam czegoś innego <LOL>