KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

L'Oreal Paris Dermo-Expertise, Demaq` Expert, Lait Devient Tonique (Mleczko z tonikiem 2 w 1)

2,8 na 527 opinii

Loyd
    20 maja 2013 o 16:14
    4 / 5
    Ok
    Kliknelam na najgorsze preparaty do demakijazu i jestem zdziwiona ze ten kosmetyk jest oceniany aż tak zle. Jego chyba już nie ma w sklepach. Uzywalam go w liceum i byłam zadowolona. Moim zdaniem kosmetyk fajnie oczyszczal i miał super zapach. Nie wiem czy był wydajny, raczej tak normalnie. Był fajny do skór suchych bo nie pogłębial uczucia suchosci i nie podraznial. Używam tego produktu od: Uzywalam ok roku Ilość zużytych opakowań: Ok 3 tubek

RestMyChemistry
    30 września 2012 o 1:12
    5 / 5
    niesamowicie wydajny
    dostałam w prezencie całą gamę Plusy: miękki, satynowy, pzoostawia twarz gładką maksymalnie wydajny!!!! łatwa aplikacja, wygodna tubka minusy: nie widziałam go dawno nigdzie.. wycofali???? Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 2sz
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

benia1234
    23 sierpnia 2010 o 18:28
    4 / 5
    do oczyszczania twarzy idealny
    Mam tłustą cerę mimo to zawsze do usuwania podkładu uzywam mleczka (i tak później twarz myję ejszcze żelem. Ten produkt kupiłam w rossmannie w promocji i nie ukrywam, że początkowo nie byłam z niego jakoś za specjalnie zadowolona. Ostatnio skończyło mi się inne mleczko i postanowiłam temu dać 2 szansę. I tym razem uzyłam go tak jak zaleca producent, tzn wylałam odrobine na palce i rozprowadziłam na twarzy...i o dziwo, mleczko faktycznie zmienia się w tonik!!! Te dziewczyny, które używały go na wacik nie słusznie stwierdziły, że z tonikiem nie ma to nic wspólnego. Gdy już dokładnie rozprowadzę tonik na twarzy, ścieram nadmiar płatkiem i hmmm na płatku zostaje podkład, a twarz jest czysta. Do demakijazu oczu polecałabym raczej płyny a nie mleczka. Ten produkt do demakijażu twarzy jest na prawdę bardzo dobry a co najważneijsze do tłustej cery jak najbardziej się nadaje Używam tego produktu od:pol roku Ilość zużytych opakowań:koncze 1

liszia
    24 listopada 2009 o 22:43
    1 / 5
    fatalne
    Kupiłam różowe mleczko z tonikiem w promocji w Rossmanie, zachęcona profesjonalnym wyglądem opakowania. Niesty jest to absoutny bubel. Przede wszystkim: -nie usuwa makijazu, raczej go rozmazuje- muszę zużyc kilka płatków do demakijazu jednego oka -strasznie szczypie w oczy, a ponieważ kiepsko usuwa makijaż, trzeba je nakładać kilka razy i mocno trzeć, co powoduje jeszcze większe szczypanie -po demakijażu oczy i ich okolice są podrażnione i zaczerwienione -pozostawia tłustą warstwę- zupełnie nie zauważyłam przemiany w tonik, jako, że mam tłustą skóre stosowałam wyłącznie do oczu Ostatnio słyszałam w reklamie w radio, że dokładają go jako gratis do innych zakupionych produktów firmy- nie dajcie się nabrać, to naprawdę bardzo kiepski produkt.Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: pół jednego

izolda173
    12 listopada 2009 o 21:34
    5 / 5
    demakijaż + krem nawilżający
    Kupiłam te mleczko razem z wersją zieloną. Faktycznie zaskoczyła mnie ogromna zawartość tłuszczu. Po miesiącu przyzwyczailam się i bardzo je lubię, ponieważ skóra jest bardzo dobrze nawilżona. Żałuję, że drogerie go wyprzedały i nie ma już tej wersji. Produkt na miarę KWC. Nie polecam do tłustej skóry, bo może zatykać ale idealny bedzie do wrazliwej i ściągniętej, suchej. Używam tego produktu od:maj na przemian z innymi Ilość zużytych opakowań:1/2