H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust z H&M (wersja 2007) w podłużnej buteleczce w kształcie gruszeczkowatym z aplikatorem. Opakowanie przezroczyste,zakrętka czarna.

Fajny!!!!

Mam kolor sweet chutney-bezowy z delikatnymi drobinkami. Na ustach jest on prawie przezroczysty, lekko tylko rozjasnia naturalny kolor. Super pachnie-melonem czy arbuzem. Nie lepi sie, jest lekki na ustach, milo sie go uzywa ze wzgledu na ten obledny zapach. Wygodny, sciety aplikator w postaci gabeczki.

Ilość zużytych opakowań: 12 g

żadna rewelacja

Zalety:
-wydajny
-nie jest bardzo obciążający i tłusty

Wady:
-krótko sie trzyma
-wysusza usta
-piękny kolor ale tylko w buteleczce , na ustach widać
tylko błysk
-maluteńkie świecące drobinki ale tylko w buteleczce je widać
-wesoły fajny zapach arbuza

Używam tego produktu od: parę lat

Prawie KWC

Mój pierwszy błyszczyk z H&M. Moją uwagę przykuły kolory.Ładne, lśniące i naturalnie wyglądające na ustach (nawet ten czerwonawy, Miss Angeliqe chybasię zwie, -mój faworyt zresztą).
Jest wydajny, ładnie wygląda na ustach, jednak irytuje mnie jego zapach i fakt,że przyciąga włosy(jak większość błyszczyków) i czasem wywołuje dziwne odczucie( jakby mi usta polakierowano). Cena przystępna jak na dużą buteleczkę(nawet za dużą).
Mógłby być moim KWC, gdybym nie zdradziła go z innymi błyszczykami. Też z H&M.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:jedno, drugie w trakcie

Nie jest najgorzej ;)

Jakis czas temu dostałam ten błyszczyk w prezencie. Mam bezbarwny z jakimis nienachalnymi świecącymi drobinkami. Pierwsze co mnie urzekło to cudowny zapach melona! (nie jestem pewna czy to melon, ale nieważne) Już za sam zapach i ładny wygląd na ustach dałabym 5 gwazdek, ale ma 2 powazne minusy. jest nietrwały i przyciąga włosy, co przy noszeniu okularów i wiejącym wietrze jest nie do zniesienia, kiedy wiecznie za na nich tłuste kreseczki!
Nie kupię ponownie, bo znalazłam znacznie lepszy błyszczyk, również od H&M. :D

Używam tego produktu od: od kiedy wyszedł na rynek

superowy

+ ladnie pachnie :)
+ moj chlopak zawsze mi go wyje czy to z ust czy z tubki :)
+ w miare dlugo trzyma sie na ustach
+ fajne opakowanko :)

- nie daje kolorku myslalam ze cos da :(

ale kupie go bo na szmineczce ulubionej super wyglada :)

Używam tego produktu od: dawna

ok

Kupiłam z tej serii bezbarwny o zapachu mango. Fajnie pachnie, aż bym go zjadła;) ale to nie jest żadne cudo, nie trzyma się za długo na ustach. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jest ok!

Kupiłam przypadkowo i nie żałuję.Mam odcień jasnego beżu, który na ustach wygląda jak bezbarwny, daje ładny połysk i dobrze natłuszcza. Nie klei się (czego w błyszczykach nienawidzę!), nie wysusza.

Na początku trudno było mi się przyzwyczaić do bardzo długiego patyczka i zapachu melona (nie przepadam za tym owocem).

Jest wydajny, ma odpowiednią konsystencję, wygodny do torebki. Opakowanie nie rysuje się, nie pęka, nawet napisy się nie starły, gąbeczka do aplikacji też bardzo trwała - kosmetyk wygląda jak w dniu zakupu.

Całkiem niezły za przyzwoitą cenę.

na codzień i do torebki :)

mam odcień sweet chutney, jasno beżowy, ale na ustach tylko lekko błyszczy i delikatnie rozjaśnia naturalny kolor ust. nie jest zbyt rewelacyjny, dlatego 3 gwiazdki, ale nawilża i dość długo pozostaje na miejscu, fajny na dzień (wyjście na zajęcia, bo nie lubię się w takich sytuacjach mocno malować) i do torebki - podoba mi się buteleczka no i jest wygodny w użyciu - można stosować kiedy się chce nie potrzebując do tego lusterka. mój awaryjny kumpel :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

dziwny zapach

jest dosc tani,ale szybko sie sciera,krotko pozostaje na ustach,pozatym ma taki dziwny sztuczny zapach-ogolnie jestem na nie,chociaz na ustach wyglada ok i ladnie sie blyszczy:)

Używam tego produktu od:roku

wrócę kiedyś

Ja widzę same plusy:
+ wydajny
+ śliczny zapach i smak
+ efektowne drobinki
+ niska cena
+ nie klejący

Na pewno do niego wrócę bo mam słabość do błyszczyków. a ten zasługuje na powrót.

Używam tego produktu od:roku

nie !!!

Opakowanie ładne, zapach również. Kolor ok. Cena przystępna. WADA-PIECZENIE UST I POJAWIAJĄCE SIĘ KROSTKI !!! NIE POLECAM TEGO KOSMETYKU ! Zużyłam pół opakowania a resztę musiałam wyrzucić !

Używam tego produktu od:używałam rok temu

Bosski

Jak dla mnie świetny. Miałam tylko jeden(jasny róż) ale kupie ich więcej. Bardzo efektowny. Świetnie wygląda na ustach, bardzo czesto go też używałam do nałożenia na pomadkę - wtedy wygląda ahhhh cudownie:)
Jestem strasznie z niego zadowolona, ale ma jeden minus: po wyjęciu "patyczka" którym nakłada się błyszczyk na usta jest na nim mało produktu i trzeba kilka razy
"nurkować" w opakowaniu, dlatego nie lubię błyszczyków z takimi aplikatorami ;P

Uzywam tego produktu od: jakiegoś czasu