KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 75% osób
    _groooszek_
    23 lipca 2011 o 13:47
    5 / 5
    Miłość od pierwszego użycia!
    To małe cudo uratowało moje paznokcie! Przed: łamliwa, rozdwajające, wiecznie krótkie paznokcie którym żaden specyfik nie był w stanie pomóc. Po: silne, zdrowe, długie paznokcie, zapomniałam co to łamliwość i rozdwajanie. Stosowałam codziennie przez dwa tygodnie, teraz nakładam 2 razy w tygodniu jako lakier bazowy lub bezbarwny. Jestem zachwycona, bo w końcu mam paznokcie jak z reklamy i muszę je skracać nie dlatego, że się złamały ale dlatego, że są za długie! Nie zaobserwowałam u siebie także żadnego pieczenia, krwiaków czy innych niedogodności. Załączam zdjęcie po 1,5 miesięcznej kuracji :) Dla mnie rewelacja, warto wypróbować! Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: około połowa pierwszego

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Nathaliee85
    24 maja 2019 o 16:22
    Mocne szpony gwarantowane!
    Mam z natury kruche, lamliwe paznokcie. Bardzo trudno jest mi je zapuscic w związku z powyższym. O recenzowanej i o tym, że czyni "cuda" dowiedziałam się przypadkiem i od razu wrzuciłam do wirtualnego koszyka. Obawiałam się trochę skutków ubocznych w postaci chociażby bólu, który towarzyszył niektórym podczas jej stosowania,nic takiego jednak, w moim przypadku nie miało na szczęście miejsca. Odżywka genialnie wzmacnia płytkę paznokcia. Nigdy jeszcze nie miałam tak twardych szponow. Problem z rozdwajaniem się ich, również zniknął wraz z pomalowaniem paznokci recenzowanym specyfikiem. Mocne, długie, zdrowe, odzywione... To efekt jaki zadział się na moich paznokciach za sprawą odżywki Herome. Jej mleczny kolor ładnie się na nich prezentuje, co jest kolejnym plusem specyfiku. Odżywka szybko wysycha na paznokciach pozostawiając je wygładzone i mega mocne. Warta jak najbardziej ceny, która należy za nią zapłacić, gdyż faktycznie działa.

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    summerlou
    10 maja 2018 o 15:52
    Absolutny hit
    To jeden z tych legendarnych kosmetyków, które działają cuda. Pierwszy raz dostałam go od krewnej z Francji kilkanaście lat temu, kiedy byłam nastolatką, a w Polsce nie było dystrybucji tego typu produktów. Moje paznokcie były w tragicznym stanie - szare, miękkie, łamliwe. Po kilkutygodniowym stosowaniu tej odżywki miałam paznokcie jak z okładki magazynu. Sama nie mogłam w to uwierzyć, a koleżanki nie mogły się nadziwić i grupowo oglądały moje paznokcie. Nie musiałam robić frencha, żeby wyglądać jakbym go miała. Twarde, długie, mocne paznokcie. Białe końcówki i świetny kształt, którego nie mogłam wcześniej uzyskać przy słabej płytce. Odżywka w końcu się skończyła, ale efekt trwał. Paznokcie pozostały znacznie mocniejsze niż wcześniej. Śmiało mogę stwierdzić, że odżywka uratowała moje paznokcie. Przez lata nie mogłam jej dostać, aż wreszcie w dobie zakupów przez internet znalazłam i od razu kupiłam dla siebie i mamy. U mamy efekt magii się powtórzył i używa nieprzerwanie do dziś. Produkt nie powoduje też skutków ubocznych, o jakich słyszałam w odniesieniu do innych odżywek. Na paznokciach daje lekko mleczny odcień. Płytki po dłuższym stosowaniu zyskują ładną krzywiznę, są takie zaokrąglone, co sprawia, że wydają się węższe. Polecam wszystkim. To bez dwóch zdań najlepszy produkt do paznokci, jaki kiedykolwiek miałam. Przepis na paznokcie idealne.
    Zalety:
    • Nieprawdopodobna skuteczność
    • Wydajność
    • Trwałość - konsystencja i działanie pozostają niezmienne przez wiele miesięcy
    • Trwałość efektu - paznokcie ożywione także po odstawieniu
    Wady:
    • brak

aloiram231
    15 stycznia 2024 o 16:21
    5 / 5
    Po zastosowaniu tej odżywki moje paznokcie stały się twardsze.
    Po zastosowaniu tej odżywki moje paznokcie stały się twardsze, przestały się łamać i rozdwajać. Pracuję w sklepie, dużo pracuję rękoma, mocno łamały mi się paznokcie. Teraz łamią się dużo mniej i szybciej rosną.

dddyy
    31 marca 2021 o 14:58
    Mi pasuje
    Odżywka super. Stosowałam różnego rodzaju odżywki i efekt był bardzo krótki. Po ściągnięciu hybryd moje paznokcie były tragiczne rozdwajały się były miękkie i strasznie się łamały. Po zastosowaniu tej odżywki już po pierwszym tygodniu widziałam różnice. Paznokcie stały się twardsze przestały się rozdwajać. Jak dla mnie rewelacja. Teraz moje paznokcie są twarde i szybko rosną. Polecam ją z czystym sumieniem. Jestem bardzo zadowolona

kasia171990
    21 marca 2020 o 21:59
    Dobra
    Po dwóch tygodniach paznokcie twarde jak diament. Końcówki wybielone, puszki zaróżowione. Jestem bardzo zadowolona, bo miałam duży problem z rozdwajającymi się paznokciami.Polecam
    Zalety:
    • bezbolesne stosowanie
    • łatwo się rozprowadza
    • paznokcie się nie rozdwajają
    • skutecznie utwardza

dzoana859
    14 stycznia 2020 o 11:48
    Działa :)))
    Odżywka faktycznie działa!Dosyć mocno wzmocniła moje paznokcie, zaczęły chyba szybciej rosnąć i nie są już takie giętkie jak były kiedyś. Mogę z czystym sumieniem polecić, cena nie jest wygórowana a efekty ciekawe
    Zalety:
    • wzmocnienie paznokci
    • szybszy porost
    • cena

Kasia153m
    3 czerwca 2019 o 17:41
    Raczej nie
    Nie oczekiwałam cudów po tej odżywka ale po przeczytaniu pozytywnych opinii miałam nadzieję, że poprawi i utwardzi moje paznokcie dlatego ją kupiłam. Odżywka nic nie zadziałała. Stan paznokci może w małym stopniu uległ poprawie ale mam wrażenie, że ta odżywka działa identycznie jak eveline 8w1 (zresztą zapach i konsystencja identyczne), a na tą moje paznokcie zdążyły się uodpornić.
    Wady:
    • Brak działania
    • Droga
    Używa produktu od:miesiąc

hostessadorota
    8 kwietnia 2019 o 15:30
    Działa
    Pracuje jako sprzątaczka codziennie mam kontakt ze środkami do mycia do sprzątania. Często są to środki bardzo mocne. Nie mogę używać rękawiczek ochronnych bo jestem uczulona na lateks. Moje paznokcie były w tragicznym stanie . pękały,rozdwajaly się.łamały nie miałam szans by je choć trochę zapuścić . Tą odżywkę poleciła mi koleżanka z pracy. Ona też tak jak ja nie mogła używać rękawiczek Po kilku tygodniach stosowania moje paznokcie w końcu przestały się rozdwajać Zrobiły się mocniejsze . trochę odrosły. Ta odżywka sprawia że są twarde jak skała. Są pięknie błyszczące i prezentują się ładnie.
    Zalety:
    • Wydajna, odżywia paznokcie.poprawia ich ogólny stan i wygląd.

madzka016
    27 sierpnia 2018 o 14:24
    Extra!
    Po przeżyciu horroru z używaniem odżywki Eveline zdecydowałam się na zakup tego produktu. Po paru kuracjach mam już wyrobione zdanie o nim. Zapach bardzo chemiczny i ostry jak to w przypadku takich odżywek bywa. Ale warto pocierpieć bo naprawdę działa. Zapuściłam długie, zdrowe paznokcie. Stały się przede wszystkim twarde i gładkie. Szkoda, że cena jest dość wysoka ale wydajność tego produktu rekompensuje to. EDIT: dzisiaj ponownie wróciłam do tej odżywki. Postanowiłam sobie zrobić przerwę od hybryd i podreperowac moje paznokcie właśnie tą odżywką. Pierwszy raz wystąpił u mnie taki ból po jej użyciu! Musiałam ją natychmiast zmyć, bo to było nie do wytrzymania. Myślę, że na osłabione paznokcie nie ma sensu nakładać tej odżywki, bo jest za mocna stąd ten ból. Możliwe, że nałożyłam ją w zbyt dużej ilości. Wracam do niej często ale już teraz wiem, że nie można przesadzić z ilością, bo wtedy efekt może być odwrotny.
    Zalety:
    • Działa-paznokcie mocniejsze, twardsze.
    • Wygodna buteleczka i pędzelek.
    • Wydajny.
    Wady:
    • Zapach.
    • Cena.
    • Po którymś użyciu z kolei wystąpił okropny ból ale myślę, że to z mojej winy. Nałożyłam zbyt dużą ilość jak na jedną aplikację.

Thebeautybae
    19 sierpnia 2018 o 0:14
    4 / 5
    Mój mały cudotwórca
    Odżywki herome zaczęłam używać kiedy to ujawniło mi się uczulenie na hybrydy. Moje paznokcie były w opłakanym stanie ,były krótsze od opuszków, do tego onycholiza - istny koszmar ! Wtedy natknęłam się na to cacuszko , ktore odratowalo moje paznokcie. Od marca do dziś mam długie i mocne paznokcie. Aktualnie używam bardzo sporadycznie, ponieważ noszę żele, ale paznokcie dalej są twarde mimo to. Jeśli kiedykolwiek coś będzie się dziać z moimi pazurkami napewno wrócę do kuracji. Jednak nie polecam stosować jeżeli paznokcie są mocno osłabione i cienkie - może piec i boleć przy aplikowaniu ( tak zdarzyło się mojej mamie). Wtedy warto najpierw użyć tej delikatnejszej wersji w niebieskim opakowaniu. :)
    Zalety:
    • * odratowuje zniszczone paznokcie
    • *szybko się wchłania
    • * konsystencja jest przyjemna do aplikowania ( po dłuższym czasie jednak gęstnieje, wiec warto przechowywać w lodówce po skończonej kuracji )
    Wady:
    • *kuracji nie można stosować zbyt często
    • *gestnieje po dłuższym czasie

aguss_iek
    10 marca 2018 o 21:06
    3 / 5
    Za pierwszym razem tak, za drugim nie
    Odżywki używałam parę lat temu i teraz. Poprzednio odbudowała mi paznokcie, miałam takie piękne długie pazurki. Wiedziałam, że pomogła kiedyś, byłam pewna, że będzie tak i teraz. Niestety odżywka zachowała się jak zwykły bezbarwny lakier. Paznokcie nie były wcale mocniejsze, jak się łamały tak się łamią. Tym razem wyratowała mnie odżywka Eveline. Moja przyjaciółka bardzo ją chwali, a u mnie nie wiem co tym razem poszło nie tak. Nie wystawię niskiej oceny ponieważ wiem, że naprawdę u wielu osób potrafi zdziałać cuda- długie i mocne pazurki.
    Zalety:
    • +ee szybko schnie?
    Wady:
    • -kiedyś się sprawdziła, aktualnie nie :(
    • +zapach typowy jak dla lakierów
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

Joannach9
    12 lutego 2018 o 19:48
    Świetna
    Moje paznokcie były miękkie, łamały się, rozdwajały. Odżywkę stosowałam kilka lat temu, nie zawiodłam się na niej. Paznokcie miałam bardzo długie i twarte, wszyscy się nimi zachwycali i pytali się jak to zrobiłam. Gdybym nie przerzuciła się na hybrydy pewnie dalej bym jej używała. Żadne inne odżywki na mnie nie działały.
    Zalety:
    • -świetny efekt
    • -paznokcie bardzo szybko rosły
    • -paznokcie twarde, grube

peszy
    23 stycznia 2018 o 16:30
    Najlepsza do słabych paznokci
    To najlepsza odżywka jaką miałam i która w widoczny sposób pomogła moim paznokciom. Miałam ogromy problem z rozdwajającymi się i kruchymi paznokciami, które jak tylko trochę podrosły, to od razu się łamały i pękały. Nie sposób było je zapuścić, żaden lakier się nie trzymał a odżywki w ogóle nie spełniały swojego zadania. Ta pomogła w widoczny sposób ale trochę to trwało. Stosowałam zgodnie z zaleceniem producenta czyli malowałam najpierw 1 warstwę, na drugi dzień dokładałam drugą a na trzeci zmywałam całość i od nowa nakładałam pierwszą, potem drugą i tak w kółko. Zużyłam całą buteleczkę, ale w tym czasie nie stosowałam lakierów kolorowych. Trwało to ok. 1,5 miesiąca ale już po 2 tygodniach widziałam znaczną poprawę. Paznokcie odrastały dużo mocniejsze a płytka była grubsza. Odżywka jest dość droga i dostępna tylko w internecie lub niektórych salon kosmetycznych. Jej cena nie jest niska ale moim zdaniem spełnia swoje zadanie i jest warta tych pieniędzy. Jest wydajna, jedna buteleczka wystarczyła na pełną kurację. Udało mi się zużyć praktycznie do końca, chociaż ostatnie krople były już trochę gęste co mnie zupełnie nie dziwi, to raczej normalne.

styczna
    13 października 2017 o 16:49
    5 / 5
    Rewelacyjna odżywka! ale nie dla wszystkich
    Ta odżywka jest tak mocna, że nie nadaje się do bardzo zniszczonych paznokci :( Używałam jej po zdjęciu podwójnej hybrydy i po nałożeniu 2 warstw musiałam od razu ją zmyć, bo ból był nie do zniesienia! Wróciłam do niej po ok 3 tygodniach (gdy paznokcie same odpoczęły od lakierów itp.) i sprawdziła się rewelacyjnie :) Po pełnej kuracji paznokcie były mocne i ładnie urosły. Używam od kilku lat - nieregularnie, ale zawsze do niej wracam :) Cena spadła w ciągu ostatnich kilku lat, warto szukać promocji w drogeriach internetowych.
    Zalety:
    • - przede wszystkim efekt po dłuższym stosowaniu!
    • - pojemność
    • - opakowanie: wygodny pędzelek
    • - bardzo wydajna
    Wady:
    • - jest za mocna dla bardzo zniszczonych paznokci (a przecież takim właśnie powinna dobrze służyć)

Lila_Róż
    23 maja 2017 o 12:57
    5 / 5
    Szkoda, że przestaje działać..
    Od lat borykałam się z rozdwojonymi paznokciami. Nie używam tipsów, hybryd, nie mam chorób paznokci, a nigdy jako nastolatka i teraz jako kobieta 30 letnia nie mogłam pochwalić się zadbanymi paznokciami. W końcu trochę się bojąc, bo stosowałam mnóstwo odżywek, które niedziałały od Sally H, po Eveline , Nail tek itp , a Herome nie jest najtańsza i szkoda by było wywalić 50 zł w błoto - kupiłam. Stosowałam wg zaleceń i szok! Wreszcie moje paznokcie urosły, nie rozdwajały się- pytano mnie czy są prawdziwe 0_0 ! Jedynie zaczęły się łamać od długości, ale zaraz szybko odrastały. Idylla trwała kilka miesięcy. Niestety znów powróciły do swojego pierwotnego stanu 'ciasta francuskiego' i mimo nakładania Herome coś efektów już nie widać. Jestem zawiedziona. Mimo to polecam,a sama szukam dalej. Może tym razem Mavala?
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

justka19870
    22 marca 2017 o 18:24
    Uczula!!
    Kupiłam tą odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami. Miała zdziałać cuda ao to mi chodziło ponieważ miałam bardzo zniszczone paznokcie po nieprawidłowym ściągnięciu hybryd w salonie kosmetycznym. Jakie było moje zdziwienie gdy chwilę po nałożeniu odżywki zaczęły mnie boleć końcówki palców....po chwili ból był już nie do zniesienia a paznokcie i palce zrobiły mi się czerwone. Nie miałam zmywacza więc moczyłam przez 2 godziny dłonie w zimnej wodzie żeby zmniejszyć ból. Spróbowałam jeszcze 2 razy użyć tego produktu ale wtedy już się przygotowałam i kupiłam wcześniej zmywać do lakierów. Całe szczęście bo efekt po kolejnym nałożeniu odżywki był identyczny....i po kolejnym to samo. Do trzech razy sztuka.

Meggie01
    3 marca 2017 o 18:56
    Gorsza niż z eveline!
    Po stosowaniu odżywki diamentowej z eveline zaczęły mnie swędzieć paznokcie więc ją odstawiłam i od tamtej pory nie wróciłam do niej. Później zobaczyłam te super opinie tej odżywki i zamówiłam na Minti Shop. stosowałam tak jak napisał producent. Pewnego dnia doświadczyłam bólu jak nigdy wcześniej! Czułam się tak jakby ktoś chwycił za moje paznokcie i próbował je oderwać idąc od wystającej części paznokcia. Mój paznokieć stopniowo zaczynał odczepiać się od łożyska, a najgorsze jest to że byłam poza domem i nie mogłam jej zmyć. Poszłam do lekarza i leczenie trwało dość długo. Po wyleczeniu paznokci NIE TKNĘŁAM ŻADNEJ ODŻYWKI stosuje jedyne lakiery ochronne
    Używa produktu od:tydzień

Produkty podobne