Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Aksamitne masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i przytulnym zapachu rozgrzanego karmelu i świeżo zmielonego cynamonu. Zawiera cenną białą truflę której zapach pobudza zmysły, podnosi atrakcyjność fizyczną i budzi pożądanie. Olej cynamonowy i afrykańskie karite, uzyskiwane z owoców masłosza, zwanego drzewem młodości, przywracają skórze aksamitną gładkość, cudowną miękkość i naturalną zmysłowość.

Cynamon i jeszcze raz cynamon.

Dostałam w prezencie i był to miły prezent. Sama bym sobie chyba nie kupiła. Bardzo słodki zapach gdzie karmel został zdominowany przez cynamon. Jeśli ktoś cynamon kocha pokocha i te masło, jeśli nie lubi biada temu kto w pobliżu jego nosa się tym wysmaruje:) Zapach intensywny i dość długo utrzymujący się na skórze. Zdecydowanie na zimę nie lato. Białe trufle pogrzmiewają z reklamy aczkolwiek nie wiem jaki jest zapach wspomnianych. Same właściwości masła na poziomie nie odbiegającym od normy.

Używam tego produktu od: 2/3lata temu używałam
Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Bardzo fajne

Masło to raczej kupuje ze względu na cudny zapach niż jakieś niezwykłe właściwości pielęgnacyjne.Nawilżenie /odżywienie jakie daje określiłabym raczej jako poprawne. Jednak zapach jest po prostu baśniowy + długo się utrzymuje :D cena jest wg mnie też w miarę...ogólnie rzecz biorąc polecam :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

NIEZIEMSKIE!!!

Uwielbiam! Zapach jest niebiański! Bardzo bardzo słodki. Tak jak lubię. Utrzymuje się bardzo długo na ciele i jest dość intensywny , więc czuć go wszędzie dookoła. Przykuwa uwagę innych.. :) Trzeba uważać ,żeby nie przesadzić z ilością, bo może okazać się duszacy.
+nawilża
+ślicznie pachnie
+starcza na długo
+cena jest do przyjęcia, a nawet nie za wysoka jak na tak świetne masło do ciała
+zapach długo się utrzymuje

-może okazać się zapach duszacy i męczący przez swoją intensywna słodycz

Używam tego produktu od: dwa lata temu

Ja mu nie dałam rady...

Ponownie zamieszczam recenzję tego kosmetyku - mam nadzieję, iż nie zostanie ona usunięta.

Skusiłam się na masło farmony ze względu na zachwalany przez niemal wszystkie wizażanki zapach i konsystencję. Zaletą kosmetyku jest niewątpliwie duża pojemność oraz wygodne opakowanie, z którego można wyskrobać do końca kosmetyk. Niestety, to, co inne oceniające wychwalają pod niebiosa, dla mnie jest czymś zupełnie niestrawnym... Pomimo sympatii dla ciepłych, ciężkich i korzennych aromatów, zapach masła okazał się dla mnie torturą - miałam wrażenie, że czego nie dotknę, zamieni się w cynamon. Nawet nałożone na nogi, po pewnym czasie budziło mdłości.
Wydałam w dobre ręce - koleżanka bardzo chwaliła.
Szkoda, bo właściwości nawilżające zupełnie zadowalające.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Słodycz dla ciała

Choć fanką ani słodkich zapachów, ani tym bardziej słodyczy nie jestem, ten kosmetyk urzekł mnie od razu. Kupiłam go przez znajomą, która zniewalała swoim piernikowo-korzennym zapachem, aż siedząc obok niej chciało ją się schrupać! ;) Od tej pory moje ciało i ubrania pachną jak pobliska cukiernia :) Ta słodycz nie każdemu może przypaść do gustu, bo zapach jest dość intensywny i baardzo słodki. Dla mnie na razie sprawdza się idealnie, choć pewnie prędzej czy później mi się znudzi - ale ze mną już tak bywa ;)

Do zdecydowanych plusów należą:
- Zapach oczywiście, choć to bardzo subiektywna ocena.
- Masło shea w składzie
- Właściwości pielęgnacyjne - skóra po wsmarowaniu jest miękka i gładka w dotyku, sprawia wrażenie zdrowej i nawilżonej
- Poręczne opakowanie
- Dobra cena
- Dostępność
- Przyjemna konsystencja masełka przy stosowaniu

Czy minusy są? Tylko jeśli komuś nie odpowiada zbyt przytłaczający zapach :)

zapach!

Uwielbiam ten zapach....
Masło wygładza, nawilża, jest wydajne, ma świetne opakowanie (można wszystko zużyć, nie trzeba rozcinać butelek...;/). No i ten ZAPACH! Ja uwielbiam wszystko co cynamonowe, chociaz zapach jest bardzo intensywny i mocny.
Jedynym minusem jest konsystencja, dla mnie za gęsta, przez co balsam jest cieżko wmasować w skórę.
Ah, teraz nie używam bo mój mężczyzna nie lubi takich słodkich i mdłych zapachów ;p no cóż... widać nie zawsze działa jako afrodyzjak.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: 3 op

A kysz!

Już po raz 3 dodaję tutaj opinię o tym kosmetyku... Wciąż jest ona usuwana, czyżby dlatego, że nie jest pochlebna, mimo, że kosmetyk jest bardzo chwalony?

Będzie krótko, owocowe masła z farmony są idealne, natomiast to, przez wzglad na cynamon może niemiłosierni uczulić tak jak w moim wypadku. Radzę przetestować wcześniej na małym kawałku skóry. Ja tego nie zrobiłam i 5 minut po nałożeniu, zaczeły dziać się cuda. Pieczenie, swęzenie i szczypanie. Zaczerwienienie utrzymywało się jeszcze około 20 minut po tym jak wskoczyłam pod zimny prysznic. Nie polecam. (Dodam, że używałam też peelingu z tej samej linii i nic przykrego się nie dzało)

Ulubione o tej porze roku

Kosmetyki do pielęgnacji ciała w postaci masła są moimi ulubionymi. Nie potrafię przejść obojętnie obok półki sklepowej z masełkami, zazwyczaj jakaś nowość ląduje w koszyku. Jednak masła Farmony mam ogromny sentyment i zawsze wracam do niego na początku zimy. Jego ciasteczkowo-pierniczkowy zapach umila mi oczekiwanie na święta. Jest moim grudniowym ulubieńcem.

Wymieniam plusy:
-duża pojemność i przyzwoita wydajność,
-dobre właściwości pielęgnacyjne (nawilża, natłuszcza, odżywia),
-komfortowe w stosowaniu- szybko się wchłania, nie tłuści i nie oblepia skóry,
-konsystencja gęstego, zbitego masełka, nic nie wylewa się z opakowania,
-piękny, intensywny zapach piernika (latem przytłaczający, zimą idealny),
-cena adekwatna do jakości i pojemności,
-dostępność,
-wygodne opakowanie, teraz już jest w sprzedaży w nowej szacie.

Szczerze polecam tym, które jeszcze go nie znają, choć sądzę, że wiele takich osób nie ma. Dla fanek korzennych, słodkich, "jadalnych" zapachów.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Afrodyzjak

Wyśmienite, mój TŻ je uwielbiał jak stosowałam.

Plusy:
+zapach
+ciekawa konsystencja
+wydajność
+działa jak afrodyzjak

Minusy:
-cena
-średnio odżywia skórę

Używam tego produktu od: 1,7 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Przyjemne masełko :)

Bardzo fajne masło. dobrze nawilżało, szybko sie wchłaniało. Jeśli chodzi o zapach to dla jedych może być to wada dla innych zaleta. Kiedy kupiłam to masło od razu otworzyłam i powąchałam. Nie byłam zadowolona z zapachu, odłożyłam je w kąt. Po jakimś czasie wyjęłam je i spodobało mi się. Produkt jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250

Cudo!

Miałam dwa podejścia do tego masełka.

Pierwsze kompletnie nieudane- dostałam je w prezencie i po otwarciu go i powąchaniu poczułam mdłości i cichaczem oddałam siostrze :D

Kilka tygodni temu, nocując u siostry sięgnęłam po masło, ponieważ nie zabrałam swojego balsamu i tak zaczęła się moja miłość do tego produktu. Masło, które w opakowaniu pachnie okrutnie słodko, okazało się cudownie rozwijać na skórze. Pozostawia miły zapach, idealny na chłodne jesiennie wieczory.

Dodatkowo, a może przede wszystkim- świetnie nawilża.

Kolejnym plusem jest szybkość wchłaniania tego tłuściocha, ponieważ po zaledwie kilku minutach można się już ubrać.

Oczywiście na plus jest również niska cena i dostępność produktu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ukochany zapach

Krem o najpiękniejszym ciasteczkowo - korzennym zapachu, jaki znam, idealny na sezon jesienno - zimowy.
Fajnie odżywia i zmiękcza skórę, miło się go nakłada.
Również traktuję go jak perfumy - zapach utrzymuje się długo i na skórze i na ubraniach.. jest bardzo, bardzo atrakcyjny..:)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Idzie trzecie opakowanie