Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Professional, Koncentrat Lipostop

Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Professional, Koncentrat Lipostop

Kuracja wyszczuplająca talię, brzuch, pośladki i uda.
Pierwszy nieinwazyjny produkt do pielęgnacji ciała oparty na technologii `odsysania tłuszczu z komórek`.
Jest alternatywą dla skalpela, a jego systematyczne stosowanie przynosi efekty porównywalne do chirurgicznego zabiegu liposukcji.

Na mnie to działa!!:)

Produkt poleciła mi moja koleżanka. Po stosowaniu przez miesiąc mam wyraźnie gładsze uda i brzuch lepiej wygląda.Serum dość szybko się wchłania, ale trzeba je porzadnie wmasować i wtedy są efekty. Zapach nie jest może zbyt przyjemny, ale da sie wytrzymać.Po użyciu pozostaje miłe uczucie chłodu i odświeżenia.

Używam tego produktu od:listopada

Skusiłam się i żałuję :(

Nigdy więcej... po raz kolejny skusiłam się na coś po opiniach na KWC i to był ostatni raz !!

- nie działa
- lepi się
- tragicznie się wchłania
- zapach... chociaż lubię miętę, to nie tutaj

Jedyny plus - miło chłodzi, niestety nic więcej. Chociaż jest to tani kosmetyk, to szkoda nawet tej kasy na niego.

Zdecydowanie odradzam !!

Używam tego produktu od:miesiąca

fatalny!

Coś okropnego. Miałam ten produkt ponad rok temu i do tej pory na samo wspomnienie, czuję żywą niechęć. Dlaczego?
1. Przeraźliwy chłód - aplikacja koncentratu po minucie powodowała tak intensywny chłód (mimo lata!), że w 3/4 przypadków nakładałam na siebie ciepłe ciuchy zanim się wchłonął.
2. Aplikacja - rozsmarowanie tego cholerstwa wymagało nie lada wysiłku, niezależnie od masowanej części ciała.
3. Wchłanianie - totalna porażka. Chyba nie zdarzyło mi się ubrać, gdy koncentrat wchłonął się do końca. Po pierwsze - przez ten chłód opisany wyżej, po drugie - czas, jaki trzeba było poświęcić aby preparat się wchłonął można było liczyć w kilkunastu minutach? Efektem przedwczesnego założenia ubrania było rolowanie się koncentratu na skórze. I przylepianie ubrań do skóry. Coś okropnego. Stosowałam kilka preparatów tej firmy, ale tylko ten mogę określić mianem PORAŻKI NA CAŁEJ LINII.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

fajny

produktu używam od miesiaca i zauwazyłam znaczną poprawę w jędrności skóry:)

niestety zdrowo sie nie odżywiam a na ćwiczenia też czasu nie mam:/a raczej siły po pracy:)

regularna to też raczej nie jestem kilka dni używałam regularnie rano i wieczorem a potem to już tylko wieczorem, ale i tak muszę przyznac że efekty są zauważalne:):)

takze polecam

Używam tego produktu od:1,5 mies

normalka

Produktu uzwalam okolo miesiaca.
Moj tryb zycia to: zdrowa dieta i duzo sportu.
Zawsze stosuje tez jakies balsamy ijedrniajace albo antycellulitowe.

Ten balsam sie nie sprawdzil. Daje uczucie chlodu - ale co z tego jesli to tylko uczucie...

Nie dziala. Przynajmniej na mnie.

A cena tez nie za specjalna - juz wole kupic slawna Tolpę za ta sama cene...

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Mięta z łajnem

Stosowałam regularnie rano i wieczorem przez 5 miesięcy, plus pilingi i masaże i niestety u mnie totalnie sie nie sprawdził.

Ani milimetra mniej w biodrach czy udach, zero ujędrnienia na dłuższą metę - owszem, świeżo nałożony zostawia film na skórze i ją naciąga, ale to nie jest trwały efekt, po 3 godzinach skóra znów cieszy się dorodną pomarańczową skórką.

Zapach... mięta z łajnem, codziennie powtarzałam sobie, że ten smród zapowiada przynajmniej jakieś efekty, ale nic z tego.

Efekt chłodzenia - jak kto lubi, dla mnie fajnie, o ile właśnie nie marznę.

Najlepszy

Używam go od miesiąca ale nieregularnie, wypróbowałam setki kosmetyków antycellulitowych od tych droższych do tańszych i przyznam że en kosmetyk jest świetny. Ujędrnia, wygładza skórę , powoduje uczucie świeżości, ma przyjemny zapach, co do cellulitu to nie przyglądałam się postępom i trudno mi określić ale skóra jest nawilżona i znacznie wygładzona, przyjemna w dotyku

Naprawde działa

Super produkt!!! Uzywam od miesiaca i jestem ogromnie zadowolona. Wygladza, ujedrnia, nawilza i nawet cellulit jest mniej widoczny. Uzywalam juz wielu roznych produktow antycellulitowych i to jest jedyny, z ktorego jestem zadowolona. Na pewno kupie go ponownie. Goraco polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

godny polecenia

bardzo dobrze się rozsmarowywuje ,szybko wchłania i naprawdę działa. Skóra dzieki niemu jest spięta i gładziutka:) Używałam go po porodzie,żeby troszeczkę się zregenerować i jestem zadowolona.

NIEZŁY!!!

Zakupiłam kosmetyk ze względu na swoją niską cenę bo o marce niewiele wiedziałam a juz sie zraziłam do drogich kosmetyków ujędrniających, zaskoczona jestem pozytywnie jego działaniem jak na tak słabą reklamę - trudno oczywiście liczyc na cuda, ale ładnie wyrównuje skórę i jakby wzmacnia, podczas masowania odczuwałam dośc konkretne mrowienie co działa miło na psychikę :) moim zdaniem nie jest gorszy od plastrow nivei ani najnowszego produktu vichy

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Eeee tam...

Z cellulitem nie mam większych problemów, zależało mi jedynie na wymodelowaniu niektórych partii ciała. Regularnie ćwiczę, a tego typu preparaty stosuję pomocniczo.
Po kilku tygodniach systematycznego stosowania nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów. Preparat wygładza, nieco ujędrnia, ale nie wysmukla. Wiem, bo z ciekawości zmierzyłam się przed i po "kuracji" ;)
Jak widać wielu Wizażankom pomógł, na mnie niestety takie wynalazki nie działają (po każdym kolejnym rozczarowaniu obiecuję sobie "nigdy więcej" :) ).
Przyjemnie chłodzi, a właściwie mrozi, podobnie jak krem i serum z linii 3D Spa. Zapach mentolowy, nieszczególny. Nieco lepi się na skórze.
Stosowany 2 x dziennie ledwo, ledwo starcza na 4 tygodnie zalecanej kuracji, a wklepywałam go tylko w uda...
Po raz kolejny dałam się skusić na takie "cudo"... Niestety firma Eveline niczego nowego mi tutaj nie zaproponowała.
Dobrnęłam do końca opakowania i z ulgą wróciłam do apetycznych masełek i musów do ciała :)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu przez ok. miesiąc

Rewelacyjny!

Kupiłam balsamik 4 tygodnie temu, aby przygotować ciałko na wakacje, wyszczuplić i pozbyć się niewielkiego celulitu jaki mam.Opinie na wizażu bardzo mi pomogły, ale do rzeczy.
Balsam jest rewelacyjny. U mnie zadziałał. Stosuję 2x dziennie od 4 tygodni na brzuch, uda i pośladki. Cellulit zmniejszył się, fałdki wygładziły się. Skóra jest wygładzona i wydaje mi się,że jest grubsza.
Po 3 tygodniach stosowania mój mąż zauważył,że mój tyłeczek jest bardziej jędrny :) a nie wiedział,że smaruję się czymś takim, jak facet zauważył różnicę, to kosmetyk musi działać!
Podsumowując:
* redukuje cellulit,nawilża i wygładza skórę
* bardzo dobrze ujędrnia skórę
* szybko się wchłania - podczas aplikacji czuć zimno i mentolowy zapach, który po ok 5 minutach znika.
*następnie po 5 minutach od aplikacji czułam ciepło, tylko w niektórych miejscach, tam gdzie był cellulit, takie miałam wrażenie
* cena idealna - kupiłam w tesco za 25zł :)
Będę go stosować regularnie dla podtrzymania efektu.

Używam tego produktu od:4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1-y