Dax Cosmetics, Vulcanic Mat, Rozgrzewająca maska - sauna do redukcji zmarszczek i oczyszczania porów

Aktywna maseczka zapewniająca widoczne efekty tuż po zastosowaniu. Zawiera unikalne, termoaktywne składniki czynne m in. glinkę wulkaniczną z Wysp Kanaryjskich oraz siarkę, które rozgrzewając błyskawicznie skórę otwierają pory i dogłębnie je oczyszczają pochłaniając wszelkie zanieczyszczenia i nadmiar łoju. Ponadto znakomicie wygładzają zmarszczki, dotleniają komórki oraz usprawniają mikrokrążenie podskórne nadając cerze idealną gładkość, elastyczność, a także młodzieńczo świeży koloryt. Maseczka wspomaga działanie kremów pielęgnacyjnych, gdyż umożliwia głębszą penetrację zawartych w nich składników aktywnych.

Cena: ok. 4zł / 10ml

spełnione obietnice

Świetny produkt! Maseczka faktycznie oczyszcza cerę, zmniejsza pory, wygładza zmarszczki. Fajne jest to uczucie gorąca po nałożeniu :D Konsystencja maseczki nie jest tradycyjnie kremowa, jest taka lekko gumowata. Saszetka starcza na 2-3 aplikacje. Następnego dnia skóra mniej się świeci (przetłuszcza), jest gładka i świetlista. Szkoda że jest dostępna tylko w saszetkach, ale i tak na stałe wchodzi do mojego repertuaru pielęgnacyjnego :)

Używam tego produktu od: kilka/kilkanaście razy

dobra

daje przyjemne uczucie ciepla na twarzy,nie uczula,wygladza pozostawiajac ja mila w dotyku.jedynym minusem moze byc ze troszke ciezko sie splukuje zreszta jak wiekszosc maseczek.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2opakowania

Ujdzie

Polecona przez Panią z super-pharm. Cena ok 4 zł, więc wzięłam, a co, spróbuje. Efekt rozgrzewania - pomyślałam, świetnie na zimowy wieczór.

I co? Nakładam maseczkę i faktycznie czuje ciepło na skórze, trochę masuje twarz (bo tak polecają producenci) i efekt ciepła utrzymuje się 30 sekund.

I nagle koniec. Surprise. Chyba to jest grzanie zimne w dotyku - indukcja w kosmetykach - innowacja!;/

Plusy:
- nie podrażnia
- nie uczula
- łatwo dostępny
- dobrze się zmywa
- nie spływa z twarzy
- konsystencja średnio gęsta
- zapach - nie przeszkadzał
- z działań: lekko zmatowił cerę i delikatnie oczyścił pory

Minusy:
- efekt rozgrzewania - kpina! nie oczekuję super sauny ale 30 sekund to chyba przegiecie w drugą strone
- 4 zł za coś co ledwo działa - dziękuje nie
- oczyszczanie - słabiutko,

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

oczyszcza!!

Rozgrzewa
Oczyszcza, zaskórniki robią się zdecydowanie mniej widoczne.
Lekko matuje,ale nie jest to jakiś powalający efekt.
Ładnie pachnie.
Jeśli chodzi o zmarszczki to nie wiem, bo mam je tylko wokoło oczu, a tam tej maseczki nie nakładałam;p
Ogromny plus za to, że zmiata zaskórniki.
Używam przed ważnym wyjściem;)

super

Super oczyszcza, super rozgrzewa i wygładza skórę.
Jak na takie "błotko" dosyć przyjemny zapach. Mogłaby być ciut tańsza ale warto wydać te parę złotych na chwilę luksusu. Wydajna, opakowanie spokojnie można wykorzystać na dwie twarze :P

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:trudno zliczyć

jak to ładnie brzmi...

-rozgrzewa??
-tak!!!
-oczyszcza?
-nieeee!!!!!

to kpina jakas z tym oczyszczaniem

maseczka nie wygladza,
nie napina,
nie oczyszcza,
nie redukuje zmarszczek... no tego jeszcze nie widzialam, zeby maska usuwala zmarszczki chachachacha

normalnie w takiej sytuacji dalabym 1 * ale nie, dam dwie :D
bo super rozgrzewa, akurat na jesienno zimowe wieczory. i zapach tez moze byc.
cena tez dobra, 3 zlote za saszetke, nie pamietam ile ml, moze 20. opakowanie podzielilam na 2 czesci, zeby nalozyc 2 razy, jak zobaczylam ze ta maska nie robi nic, mialam wyrzucic, ale pomyslalam- krzywdy mi nie zrobila, naloze drugi raz, przynajmniej bedzie mi cieplo :D

nie polecam, jak chcecie usunac zmarszczki to kupcie jakis dobry krem a na dzien krem z filtrem 50, wtedy troche im zapobiegniecie :P

anyway,
dobry chwyt reklamowy! gratuluje firmie dax cosm za ten tytul! :D "maseczka do redukcji zmarszczek"

Używam tego produktu od: wystarczylo 2 razy i wiem ze niczego nie robi

Moja ulubiona

Rewelacja!Uwielbiam tą maseczkę, w mojej drogerii bardzo często jej brakuje, być może tak ja jak kupowana jest w dużych ilościach. Maseczka cudownie oczyszcza, ja aby jeszcze bardziej poczuć jej rozgrzewanie, najpierw trzymam ją w gorącej wodzie a potem nakładam na twarz.Ładny zapach.Piękna, świeża cera za niską cenę.Polecam gorąco

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście, może kilkadziesiąt:)

Moja ulubiona

Z saszetkowych maseczek oczyszczających jest to zdecydowanie moja ulubiona. Podoba mi się w niej wszystko: konsystencja (chociaż czasem lubi spływać z twarzy), zapach i przede wszystkim działanie. Cudownie oczyszcza twarz! Zdecydowanie mój KWC :-).

Ilość zużytych opakowań: wiele

Najlepsza jaką miałam

Cudowna maseczka, pięknie pachnie, przyjemne ciepełko (idealna na zimę), oczyszcza, czuję się po niej rewelacyjnie. Co do zmarszczek to nie wiem, ale cudów tu się nie spodziewam. Fakt - uszkadza lakier do paznokci, ale mi to nie przeszkadza, nakładam nową warstwę i jest OK. Trochę lejąca, więc trzeba uważać na ciuchy przy aplikacji, ale świetnie się utrzymuje na twarzy.Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości

Jest cudowna :)

Jedna z moich absolutnie ulubionych maseczek. Fenomenalny pomysł z rozgrzewaniem się maseczki na twarzy. Na początku bardzo dziwne uczucie, z czasem bardzo je polubiłam. Mam wtedy wrażenie, że maseczka na prawdę działa i "wyciąga" mi wszystko z porów ;) bo w sumie tak jest- po jej zastosowaniu pory są czyste, zwężone, cera uspokojona, wygładzona i odświeżona, jak po jakimś zabiegu w gabinecie ;) Na mój trądzik, pojawiający się od czasu do czasu nie działa, ale to nie jej zadanie. Oczyszcza bardzo skutecznie i to jest najważniejsze. Co prawda nie zauważam redukcji zmarszczek, bo ich jeszcze nie posiadam, chociaż takie właściwości tej maseczki wydają mi się jednak przereklamowane ;P Ciężko się ją zmywa, bo ma jakby "gumową" konsystencję, zastyga na twarzy i trochę się przylepia, ale w sumie to nie problem. Do cer wymagających oczyszczenia- polecam gorąco ;)

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Wspaniała

Wspaniała maseczka!!! Jedna z najlepszych jakie miałam. Mam cerę mieszaną w okolicy noska, bardzo rozszerzone pory, na twarzy niewielkie przebarwienia. Przeważnie używam maseczki przed spaniem, rano cera jednolita, piękniutka, pory zwężone. Efekt rozgrzania jak dla mnie bardzo przyjemny.
Jedyny minus to uszkadzanie lakieru do paznokci, po prostu jakby go wyżerało, ale to dla mnie malutki minusik przy wielkich plusach tej maseczki.
Polecam gorąco!

Używam tego produktu od:0,5 roku

Bardzo dobra, ale...

Ogólnie maskę oceniam bardzo dobrze.
Efekt rozgrzewający czuć od razu po nałożeniu i naprawdę zaskakuje:) Świetnie oczyszcza, cera wydaje się zdrowsza, może to przez to rozgrzanie. Nie podrażnia. Zawiera też lekkie drobinki, które świetnie sprawdzają się przy końcowym masażu, tuż przed zmyciem maseczki. Wygładza skórę.
Zapach - specyficzny, mi nie przeszkadza.

Jedyny minus i przestroga - uwaga na paznockie! Matowi i jakby wybiela lakier! Byłam lekko zaskoczona po pierwszym użyciu, teraz już na to uważam, nakładam delikatnie opuszkami, unikając kontaktu produktu z paznokciami.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Świetnie oczyszcza

Jak zwykle Dax pozytywnie mnie zaskoczył. Maseczka jest wspaniała!
Przy nakładaniu na wilgotną twarz bardzo intensywnie rozgrzewa, ale tylko przez kilka sekund. Szkoda, że nie trwa to dłużej :) Konsystencję ma leistej glinki, która rzeczywiście budzi skojarzenie z jakąś wulkaniczną substancją :D
Zmywałam ją wodą tak jak zaleca producent (troszkę się trzeba namachać). Efekty są niesamowite - skóra matowa, idealnie oczyszczona, gładka, o równym kolorycie i mniej widocznych porach. Co więcej, producent po aplikacji zaleca nałożenie kremu - skóra chłonie krem jak gąbka! Jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam, żeby mój krem tak szybko się wchłonął.
Producent tego nie obiecuje, ale ta maseczka świetnie działa także antybakteryjnie. Zniwelowała moje wypryski już po pierwszym użyciu, a z każdym następnym było coraz lepiej :)
Co do zmarszczek to rzeczywiście troszkę je spłyca, ale mi głownie zależało na oczyszczeniu i zmniejszeniu porów skóry.
Saszetka starczyła mi aż na 3 zastosowania. Na pewno będę kupować ją regularnie.

Używam tego produktu od: 3 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka