Astor, Volumetrix Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Astor, Volumetrix Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Wersja wodoodporna tuszu pogrubiającego Astor Volumetrix z rewolucyjną szczoteczką.
Astor Volumetrix dzięki formule najnowszej generacji pozwala uzyskać efekt pogrubienia rzęs od delikatnego do intensywnego. Nakładanie kolejnych warstw nie powoduje sklejania rzęs i nie tworzy grudek. Płynna postać tuszu tworzy gładką powierzchnię, na którą od razu można nałożyć kolejną warstwę.
Rewolucyjna szczoteczka:
- innowacyjna konstrukcja zapewnia precyzyjną aplikację,
- gęsto rozmieszczone ząbki ujmują każdą rzęsę z osobna,
- równomiernie rozprowadza tusz od nasady po końcówki,
- daje możliwość kilkakrotnego nałożenia bez sklejania rzęs,

Cena: 26,99zł / 7ml

najgorszy słabiak ever

Tusz od dawna leży w mojej kosmetyczce nie używany. Pamiętam, że dostałam go na gwiazdkę i użyłam tylko kilka razy. Skleja rzęsy, nie jest wodoodporny, nie pogrubia, ani nawet nie wydłuża rzęs. Zero podkreślenia, a w dodatku czerń jest bardzo słabej jakości. Nie polecam, bubel jakich wiele i to za ładną kwotę.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Średni

Ogólnie już go nie kupuję ale zużyłam trochę opakowań i odpowiadał mi. Potem odkryłam, że można mieć coś lepszego.

Nadal kocham szczoteczkę - żadna tak dobrze nie rozdziela moich rzęs, nie rozprowadza równomiernie tuszu i co najważniejsze - nie ma na niej nadmiaru tuszu.

On po prostu podkreśla rzęsy, ich kolor i długość (choć długości też im dodawał). Daje delikatny efekt wyraźnych rzęs, nie ma nic ze sztuczności.
Wodoodporny jest na 100% i sprawdzał się zawsze.

Ale... Jednak zapewnienia producenta się nie sprawdziły, dość szybko wysychał i wydawało mi się, że jest go mało.

Ilość zużytych opakowań: 4-5?

Kompletne dno...

Ten tusz tak naprawdę nic nie robi, podobno wodoodporny... podobno, podobno też pogrubia nie liczcie na to, jest to gorsza wersja zwykłego volumetrix i zdecydowanie tą zwykłą wersję wam polecam :) w dodatku najpierw tusz jest rzadki jak woda, a za chwile twardy jak kamień, że nie idzie nic z nim zrobić.
pół gwiazdki za grzebyczek, który mi się przydaje

Jest beznadziejny.

Dla mnie jest fatalny! Za taką cenę spodziewałam się czegoś totalnie innego. Jedyne, co ten tusz potrafi, to zmienić kolor rzęs. A przecież tu nie o to chodzi... Zero objętości, długości, czegokolwiek. Jestem totalnie zawiedziona. Tym bardziej, że to Astor, a nie tusz za 1,99zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Pieniądze wyrzucone w błoto

Nie pogrubia, skleja, nadaje tylko kolor rzęsom, nie daję żadnego efektu!! Plusem jest tylko to,że jest naprawdę wodoodporny i się nie kruszy. Jednak mimo tego nie polecam. To już drugi tusz tej marki z którego nie jestem zadowolona ;/

Ilość zużytych opakowań:1/2

TRAGEDIA

Tusz ma żadką konsystencję,jest jak woda.Nic nie podkreśla nie pogrubia i nie wydłuża pomimo wielokrotnej aplikacji.Pieniadze zmarnowane,tusz wyrzucony do śmieci.NIE POLECAM

Używam tego produktu od:tygodnia

Raczej nie..

Nie jest wart swojej ceny ...jak jedna z wizażanek napisała "miałam wrażenie że moje rzęsy są krótsze".Miałam to samo .Ładnie rozczesywał i raczej nie sklejał ale nie robił poza tym nic. O pogrubianiu nie ma mowy.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Koszmar i zmarnowane pieniadze

To był najgorszy tusz jaki miałam,nie dosc ze nic nie pogrubiał ani nie wydłuzał to nie było go widac na rzesach.I jeszcze ta cena 26 zł...Strata pieniedzy...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

jak ja to sobie przypomne :/

Pragne o tym jak najszybciej zapomniec w życiu nie mialam czego takiego, robil cos co nie zaden tusz robic nie powinien mialm wrazenie ze rzesy byly po nim "krotsze" albo poprostu tak je posklejal nie dalo sie go w zaden sposob opanowac nie polecam nikomu

Używam tego produktu od:pragne zapomniec
Ilość zużytych opakowań:ani jedno

makabra...

Czegos tak paskudnego nie wyprodukowal chyba nikt do tej pory...Szczoteczka ma zęby tylko z jednej strony, wiec nic sie nie da nią zrobic, efektu nie ma zadnego - rownie dobrze moglabym nie pomalowac rzes i nie byloby roznicy. W ostatecznosci uzywam tej maskary do delikatnego malowania dolnych rzes. Astor nie powinna wypuszczac takich produktow na rynek, bo jest sie czego wstydzic. Tusz powienien byc w cenie 0,99 zł i tylko po to, zeby ktos z mniej zasobnym portfelem mogl miec kosmetyk tej firmy w torebce...

W ostateczności UJDZIE..

Kupiłam ten tusz dlatego, że nie miałam wystarczająco pieniędzy na ten, który zwykle używam i się dosyć zawiodłam. Początkowo dziwnie było mi się malować tą szczoteczką, ale po paru razach z upapranymi powiekami doszłam do wprawy. Tusz nie pogrubia, tylko SKLEJA rzęsy (nieraz musiałam je rozczesywać szczoteczką do rzęs) i zostawia grudki. Jedyny plus to jego wodoodporność, stąd 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

jestem na NIE

Ten tusz jak już ktoś napisał- NIC NIE DAJE ;/ praktycznie nie bylo go widac jak sie nim pomalowalam, zero jakiegos efektu, szczoteczka do kitu ;/ w sumie nie jest tak ze szkodzi, jest zły, rozpapranny, kleja sie rzesy czy cos- on po prostu nic nie daje ;/

Używam tego produktu od:8 mcy