Lancome, Cils Design Pro Double Mascara (Tusz podwójny z bazą)

Lancome, Cils Design Pro Double Mascara (Tusz podwójny z bazą)

Profesjonalny podwójny tusz do rzęs:
- szczoteczka Hi-Pro Streth - przedłuża i idealnie rozczesuje rzęsy.
- wyjątkowy mały grzebyczek Design Pro dociera do najdrobniejszych rzęs kreując niezwykły efekt makijażu.
Krok 1. Rozczesanie i przedłużanie rzęs.
Krok 2. Makijaż na miarę. Efekt sztucznych rzęs.

Tusz jest godny polecenia. Świetnie wydłuża rzęsy, nadaj im intensywnego ładnego koloru. Nie pachnie w sposób drażniący. Dobrze się go aplikuje. Jest trwały, nie obsypuje się , nie kruszy , a jednocześnie nie ma problemów ze zmywaniem go.
Jedyny minusik to dla mnie opakowanie - ciut za duże, nie nadaje się do małej podręcznej kosmetyczki. Ale to nie problem, tak jak pisałam- wystarczy go użyć raz, rano i starczy na cały dzień. Nie trzeba poprawiać.

Używam tego produktu od: rok

Bezapelacyjnie doskonały

Rewelacyjny. Robi z rzęs prawdziwe firany. Długie, wyraziste, gęste. Mój mąż myślał, że coś sobie dokleiłam i nawet musiał dotknąć, bo nie wierzył, że to tylko Lancome.
Pierwsza faza - rzęsy robią się dłuugie i pięknie rozczesane. Efekt bardzo naturalny, codzienny. Druga faza - ten fikuśny grzebyk robi z rzęsami prawdziwe cuda - oczy jak u Kaliny Jędrusik.
Trwalość - jak zawsze u Lancome, doskonała. Tusz przetrzymuje nawet łzy (wylane z umiarem).
Uwielbiam ten tusz i jestem załamana, że znika ze sklepów.

Używam tego produktu od: 2mc

Prawie idealny...

Prawie robi wielką różnicę. Wydłuża i pogrubia ale efekt nie jest trwały. Ta maskara gdzieś znika po ok 3h... Można uzywać obu "faz" albo tylko jednej - właściwie to nie widać między nimi różnicy... Niby wszystko OK ale jednak czegoś brakuje. Jest to po prostu zwyczajna, całkiem dobra maskara. Odkad odkryłam EL Sumptuous na zawsze pożegnałam Cils Design:)

Używam tego produktu od:2 lata

cztery z minusem

Bardzo dobry tusz, wydłuża, pogrubia. Nie obsypuje się, nie podrażnia oczu. dobrze się zmywa zwykłymi mleczkami. ja używam tylko końcówki ze szczoteczka, bardzo rzadko sięgam po grzebyk- nie przepadam za nim choć przyznaję, ze daje radę. Po zużyciu jednej części tuszu można zamienić końcówki i nadal używać szczoteczki zamiast grzebyka. Obecnie wycofywany z produkcji. Droższy od innych ale o większej pojemności. Wydajny.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Dobry, ale bez szaleństw

Po raz kolejny wzięłam się do oceny tej maskary. A nie jest to zadanie łatwe... Mam ją od ponad 3 miesięcy (kupiona na Strawberrynet) i czekam już aż się skończy, żebym w spokoju sumienia mogła w końcu zamówić sobie ukochanego Fatale, którego Cils Design nie był w stanie zastąpić. Owszem, potrafi równie ładnie pogrubić, może nawet lepiej wydłużyć rzęsy (szczególnie na początku opakowania- efekt niesamowity), jednak po jakimś czasie traci na uroku, pojawiają się grudki a on sam zbytnio obsycha na rzęsach, przez co maskara kruszy się i rzęsy wyglądają jak owadzie nóżki.

Plusy mogę mu dać za:
* niesamowite wydłużenie rzęs, szczególnie gdy był jeszcze dość świeży
* zagęszczenie rzęs szczoteczką,teatralne pogrubienie grzebykiem, szczególnie w trudnym miejscu, jakim jest zewnętrzny kącik oka
* pomimo małych pojemności (2x 4ml) za długi czas użytkowania (jeszcze mam go sporo)

Minusy za:
- Rzęsy nim umalowane były dosyć szorstkie, z późniejszym czasem, coraz suchsze..
- Grudki i coraz trudniejsze malowanie (już po 1,5 miesiąca)
- Coraz dłuższy czas, potrzebny na umalowanie rzęs..
- Po umalowaniu dolnych rzęs: potrafi zrobić mini-pandę (przy żadnej innej maskarze wysokopółkowej tego nie miałam)oraz jest znacznie mniej odporny na wilgoć niż Fatale.

Podsumowując: Jeśli ktoś lubi eksperymentować, nie zależy mu na wydłużaniu rzęs i wywala tusz po 2 miesiącach ;) to można tą maskarę przetestować, nawet może się spodoba :) Efekt nią uzyskany jest bliski Fataleowskiemu, jednak to jeszcze nie to..

nie dla mnie

Niestety nie podoba mi się ten tusz przede wszystkim przez to,że potrzeba bardzo dużo czasu,żeby umalować nim rzęsy, a efekt i tak nie jest zadowalający.Wydłuża i nie sklaja-tylko tyle robi-w sumie producent nie obiecuje nic więcej,ale za 150zł spodziewałam się czegoś więcej. Wg. mnie jeden z gorszych tuszy tej firmy.Aha jeszcze zauważyłam,że po kilku godz. prostuje podkręcone rzęsy i czasem może się osypywać. Na plus mogę dodać,że jest dość trwały.tzn. malowałam się nim ok 3 m-cy ,co w przypadku maskar Lancome jest dużym sukcesem:)

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Najlepszy!

Nie zliczę nawet ile mascar miałam w swoim życiu szukając tej jednej jedynej, która spełni wszystkie moje oczekiwania, a jestem w tym względzie wymagająca ;)
I oto nareszcie jest!
Plusy:
- pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy
- unosi i tworzy efekt otwartego oka
- piękna, głęboka czerń
- czarna baza jest strzałem w dziesiątkę!Żadnych problemów ze srebrnymi rzęsami!
- pogrubia i podkreśla, oko zyskuje piękną, intensywną oprawę
- Grzebyczek jest rewelacyjny! Najpierw trochę mnie przerażał, ale okazał się mistrzem w spektakularnym przedłużeniu i pogrubieniu, a do tego żadnych grudek i owadzich nóżek!
- nie kruszy się, nie rozmazuje, trzyma w niezmienionym stanie przez cały dzień!
- Co dla mnie ważne, nadaje się dla osób używających soczewek kontaktowych i jako jeden z nielicznych nie podrażnia mi oczu!
- Po prostu rzęsy jak z bajki, brak mi słów!
- pierwszy tusz, który mam już czwarty miesiąc, a choć maluję się codziennie nie schnie i nie zaczyna się kruszyć!
Minusy:
BRAK!!!

Na pewno jest to tusz dla kobiet, które lubią teatralny makijaż oka, Cils Design Pro jest w tym mistrzem! pięknie porządkuje moje miękkie i proste rzęsy, kumpele zazdroszczą cudownej firany, jak z reklamy :)
Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego (!)

najgorszy z tej marki

dla mnie bubel- zawiodal sie co do tuszu z tej firmy mimo iz wczesniej mialam z niej inne tusze ktore dla mnie byly rewelacyjne a ten:(
widze same w nim minusy:
- skleja rzesy!!
- musialam sie malowac tylko jedna strona poniewaz grzybkiem sie nie dalo- sklejal rzesy- jest za rzadki( nawet teraz mimo ze mam go juz od 5 miesiecy)
- najwieksza wada ktora zdecysowala ze go juz nie kupie to to ze po pomalowaniu za jakas godzine osypywal mi sie i mialam ciemne placki pod oczami( do tego tluste) :o
- cena- strasznie drogi nie wart tyle
- kolor nie jest wyrazisty

Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1( polowa)

bardzo lubie

jedena z najlepszych mascar, efekt rzeczywiscie na miare, mozna uzyc dwóch faz, mozna poprzestac tylko na pierwszej jezeli chcemy uzyskac delikatny efekt, piekne kolory, wygodna aplikacja

Używam tego produktu od: maj 2007

Idealny

Szczerze powiedziawszy to mimo, iz pisze na roznych tematach na wizazu nigdy nie czytalam KWC Tym bardziej jestem w szoku widzac takie opinie o tej maskarze. Oczywiscie kazdy ma prawo do krytyki, Jednak ze czytajac te komentarze, ktore nisko ocenily produkt zauwazylam tendencje "obsmarowywania" tuszu, nie za jego wlasciwosci, tylko za to, iz osoby te nie umialy sie nim poslugiwac. Uwazam, ze oceny te nie sa konstruktywne, gdyz ciezko jest wyrazic sie o czyms dobrze nie umiejac stosowac kosmetyku.
Aplikacja tuszu nie sprawia mi zdnych problemow. Uzywam juz czwarte opakowanie cils design i jestem ciagle zachwycona, mimo, iz szukam innych produktow wydluzajacych. Do tej pory nie udalo mi sie znalezc tak dobrego tuszu. 1 baza jdaje bardzo naturalny efekt wydluzonych rzes. Natomiast grzebyczek w zaleznosci od stylizacji albo ladnie podkresla i wydluza rzesy, albo daje koci efekt.
Znalazlam w tym produkcie wszystko to, czego potrzebuje, dzieki malemu grzebyczkowi moge uzywac go swobodnie do dolnych rzes, i wreszcie sa one niezwykle wyraziste. Tusz nie obsypuje sie, nie robia sie grudki. Nie wysycha, Aplikuje sie wystarczajaca ilosc. Osobiscie kupuje go w stanach, kosztuje on mniej wiecej 120zl. Używam tego produktu od: 1 rok

dobry

Bardzo fajny tusz, dajacy wyrazne, widoczne efekty. Rzesy sa wydluzone, ladnie rozczesane, nieposklejane. Dobrze naklada sie tusz na grzebyczek, z tym ze samo malowanie troszke trzeba pocwiczyc.
Minus- cena!

Używam tego produktu od:miesiaca

świetny!

Świetny tusz - baza wydłuża i dokładnie rozczesuje rzęsy, tusz pogrubia i nadaje głęboki czarny kolor. Rzęsy są rozdzielone, grubsze i dłuższe, całość daje spektakularny efekt! jednak trzeba nauczyć się malować grzebykiem, gdyż jest stosunkowo mały, co może ułatwiać malowanie rzęs w kącikach, ale rozmieszczenie ząbków może powodować sklejanie rzęs, wystarczy jednak pouczyć się trochę i wspaniały efekt gwarantowany!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni