Artdeco, Color Gloss

Artdeco, Color Gloss

Color Gloss upiększa usta blaskiem, optycznie je powiększa i wygładza. Dokładna i precyzyjna aplikacja za pomocą praktycznego aplikatora

Dostępny w 6 różnych odcieniach podstawowych i 3 odcieniach "Nude Look" (nr 22, 26 i 27).

Cena: 46zł / 6ml

duży wybór kolorów, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, w dodatku bardzo ładnie opakowany. dość przystępna cena.
minusem jest to, o czym wszyscy wspominaja - trwałość. ale każda dziewczyna ma błyszczyk zawsze przy sobie, więc nałożyć go jeszcze raz po 2 godzinach to nie aż taka tragedia :)

Ma jedną wadę :(

Opakowanie śliczne, poręczne i eleganckie. Przyciąga wzrok!
Konsystencja przyjemna, nie za gęsta, o miłym choc nie ukrywajmy, że lekko też chemicznym, lekarskim zapachu.
Posiadam kolor z serii Nude - 26. Śliczny :love:
I wszystko byloby fajnie, gdyby nie wada, a nawet 2, o których już wcześniej wspominały dziewczyny.
Po 1) błyszczyk po niecałych 2 godzinach znika z ust, pozostawiając na nich białą warstwę. I nie jest to tylko w kącikach ust, ale dosłownie na całych ich powierzchni :/
Po 2) podkreśla wszystkie mankamentu ust, więc trzeba na prawdę zadbac o nie przed aplikacją tego produktu ;)
Nie wysusza :)

Używam tego produktu od: listopad 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 6 ml

Ideł pod każdym względem

Miałam odcień 26, nie mogę go ostatnio dostać :(

+ lekka konsystencja
+ nie jest lepki
+ dobrze napigmentowany, ładnie kryje kolorem usta (błyszczyk nałożnony na usta ma taki sam kolor jak w opakowaniu)
+wygląda naturalnie
+nałożony na cielistą pomadkę z NYX Circe, utrwalam ją fixem artdeco i nakładam błyszczyk, efekt utrzymuje się dużo, dużo dłużej
+ślicznie pachnie
+wygodny aplikator i opakowanie
+wydajny

MÓJ ZAMIENNIK: INGLOT Sleek cream kolor 92.

Ilość zużytych opakowań: jedno,

nie.

Uwielbiam efekt nude,mam odcień 26.Jest piękny,naturalny ale w opakowaniu.Na ustach lekko się rozwarstwia a po jakimś czasie zbiera w końcikach ust.W ogóle nie trwały pomijając "pełne konciki".

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:1-nie zużyte

rewelacja :)

Mam kolor nr 30 - bez ktory idealnie kryje moje czerwone usta nadajac im cielisty kolor. bardzo fajna konsystencja, nie klei się, nie wylewa z opakowanie. cenowo jakoś ujdzie. gwiazdke odjelam za trwalosc - ale moim zdaniem i tak jest rewelacujny :)

wymaga "pracy"

Wszystko co matowe jest dla mnie zawsze numerem jeden ;)
Bardzo lubię kosmetyki Artdeco i zawsze jestem z nich zadowolona. nie inaczej jest z tym błyszczykiem....

+piękne kolory z serii nude - oczarowały mnie
+poręczny aplikator - gąbeczka
+nawilża
+nie zjada się tak szybko
+moim zdaniem powiększa usta, ale to ogólna zaleta błyszczyków ;)

Trzeba jednakże nad nim mocno "popracować"...to znaczy, nie nałożymy go w biegu nie mając pod ręką lusterka, lub też na niedokładnie wyczyszczone wargi....wtedy efekt jest katastrofalny :( Nie dość, że podkreśla wszystkie niedoskonałości to jeszcze nałożony w nadmiarze "zbiera się" na ustach i jest nie do przejścia...
Dlatego właśnie nie daję 5* :( Ale wszystkim Wizażankom, które potrzebują błyszczyka do makijażu "na spokojnie" w domu przed dużym lustrem - polecam, bo efekt jest boski ;)

co to ma być?

Kiedy widzę błyszczyk bez drobinek i to w kolorze beżowym-wiem że będzie mój. I tak też się stało kiedy pojawiły się CG. Jestem posiadaczka koloru 22, i teraz tak:
+ kolor marzenie-przepiękny
+ zapach ok
+aplikator(gąbeczka) bardzo wygodny

- trwałość, i tutaj mogłabym się rozwodzić na temat beznadziejności tego kosmetyku. Obojętnie czy nałożę cienką warstwę czy grubszą, po krótkim czasie mam dosłownie biały osad na ustach. To całkowicie dyskwalifikuje ten kosmetyk.

Używam tego produktu od:nie wiem

I dobry i nie...

Jestem posiadaczką kolorku nr 27. Dużo czasu minęło zanim znalazłam taki cielisty,niepowtarzalny, blady oddcień. Kosmetyk o sympatycznym zapachu, który określiłabym jako budyń waniliowy. Nie klei się i nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku. Konsystencja średnio ciężka, co sprawia, że równomierne,dokładne rozprowadzanie cienkiej warstwy wymaga nieco wprawy, choc aplikator nie budzi zastrzeżeń. Moim zdaniem jest średnio trwały. Minusem jest zbieranie się kosmetyku już po godzinie od aplikacji w kącikach ust i załamaniach, a żeby nałożyć kolejną warstwę trzeba poprzednią potraktować chusteczką higieniczną.
Podsumowując, jak na taką cenę świetny kolor i miły zapach to za mało.Dlatego daję jedynie 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Najlepszy błyszczyk

Same zalety
:) Świetne kolory, wszystkie z serii nude fantastyczne, poza tym mam jeszcze kolor 45 - idealny dla mnie!
:) daje mocny ale naturalny połysk na ustach
:) łatwo się nakłada
:) opakowanie super, eleganckie i praktyczne, nic nie wycieka, zakręca sie idealnie nawet po długim czasie używania
:) zapach świetny, naturalny, lekko słodkawy, smaku nie ma
:) trwały
:) nie wysusza ust

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Szukałam takiego koloru od lat

Ten błyszczyk jest świetny! Bzzapachowy, bezsmakowy. Ma bardzo przyjemną konsystencję, ładne eleganckie opakowanie... no i przede wszystkim ten kolor - 27...cudo! Szukałam czegoś takiego od bardzo dawna - cielisty, jasny - bez drobinek, brokatów, o lekkim połysku. kolor 26 wpada w róż, natomiast 22 - to kolor podkładu :-) ale dla mnie był zbyt jasny.
Szkoda ze to seria limitowana :-(

Używam tego produktu od:miesiąca

przyjemny

mam kolor 22 z serii Nude Look i bardzo go polubiłam. Jest wydajny przez to, że nie trzeba nakładać grubej warstwy. Cieniutka mgiełka wystarczy, żeby usta wyglądały pełniej i przede wszystkim naturalnie. Błyszczyk łatwo sie rozprowadza, zapach jest delikatny i, co ważne, bez niemiłego posmaku.
Jedyny minus to to, że niespecjalnie nawilża, ale też nie czyni tragedii. Opakowanie eleganckie i praktyczne.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

5 za kolor - cielsity beż

Mam numer 27 i dostanie ode mnie 5 gwiazdek za kolor, którego szukałam wieki. Zwykły, podkładowy, cielisty beż, bez drobinek, brokatu i perłowego połysku. Genialny! Jest dość gęsty, ładnie się rozprowadza, nie rozlewa, a usta są średni nabłyszczone (co bardzo lubię) i wyglądają atrakcyjnie. Zapachy nie posiada, smaku też co jest dla mnie plusem. Trwałość zwykła, błyszczykowa, czyli bez rewelacji, ale na pewno powyżej przeciętnej. Na pewno kupię na zapas w najbliższym czasie, bo to limitowany kolor (nie wiem dlaczego, ale zawsze to co najbardziej mi się podoba jest limitowane).

Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1